המלצה לשילוש למטרת גיימינג - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לשילוש למטרת גיימינג

spider272

Recommended Posts

חחחחח

אתה לא חושב שאתה יותר חכם מכולם?

Bf4 מנצל ht כמו גדול.

נאמר כמה פעמים שזה לא משפר באותו יחס של המחיר, ואם היית כל כך חכם היית יודע שזה משפר בעיקר בפריימים מינימלים לא מקסימלים, שזה אומר משחק חלק יותר שמשנה יותר מ2 פריימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא אמרתי שאני יותר חכם מכם, אבל אני היחיד שהביא הוכחות חותכות שמבססות את הטענות שלו ולא סתם זורק השערות לא מבוססות לאוויר.

2 fps זה כמו גדול אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם זה ממוצע? נגיד שפעם בדקה יש דרופ זה יכול להרים אותו מ30 ל40 (סתם דוגמא) יכול להיות כמובן זמנים אחרים לטובה או רעה ושינוי דרופ אחר, הממוצע לא משתנה הרבה אבל יש הבדל במשחקיות, ככל שהמשחק טובעני למעבד נשאר פחות לכרטיס מסך מהמעבד, בגלל זה זה מתבטא בfps מינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא מה רשום על bf4 זה אותו עקרון.

הבנצ'ים שהבאת לא בודקים במולטי שמאמץ את המעבד.

http://hwzone.co.il/%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%93%D7%99-%D7%94-core-i7-5820k-%D7%95%D7%94-core-i7-5930k-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9/2/

מאנשים ותראה גראפים של ניצול

http://www.overclock.net/t/1433904/comparison-of-windows-7-vs-windows-8-8-1-ht-enabled-vs-disabled-on-battlefield-4/90

"There's no proof and/or conclusive data that shows HT on vs OFF will give you a HIGHER or LOWER FPS - the differences will be so small to determine, from my testing, that it makes me wonder how some benchmarks are created online.

I'll say it again:

HT helps your CPU with LESS LOAD throughout the threads.

Without HT you're looking at hitting a CONSTANT 100-80% load on your CPU. Whereas with HT you're looking at 60-80% load.

What does that load mean?

Well from the BETA we saw stuttering and with a simple educated guess: The more load you have on a CPU, the higher strain you are causing on the rest of your system: ie a bottleneck.

I personally think people that are on i5's and with SLI/crossfire GPUs are NOT doing themselves any favours.

For people like me, there's no real performance difference with or without HT - but again, if the CPU's are fully loaded and I have something else running (say fraps) then I'm sure the FPS WILL BE AFFECTED due tot he CPU being bottled at 100% - makes sense?"

אם אתה לא מבין את זה אני לא אשם.

זה לא סתם ציטוטים יש לי i7 930 וניטרתי אותו שעות עם bf3 ברגע שהליבות מנוצלות המעבד עובד בעומס יותר קטן מאשר בלי ht. נכון שיש משחקים בלי אופטימזיה טובה ואז לפעמים עדיף לכבות ht.

סותר את הציטוט, בדף הראשון יש גם הבדל גדול במינימום fps, עוד לא קראתי את כל הדפים כמו שצריך.

Here's a summary of the results and my opinions of win8 / 8.1 vs win7 & HT ON vs OFF:

-Win8 / 8.1 uses MORE CPU usage

-Win8 / 8.1 has a more steady GPU usage (closer to 100% than win7)

-Win 8 / 8.1's FPS' is slightly higher than win7

-Win 8/ 8.1 has FAR MORE BF4.exe crashes

-HT affects BOTH win7 and win8 and HT has an extremely POSITIVE affect on your performance. However, unlike the BETA where without HT one would stutter, you have NO STUTTERING with HT OFF. Thus i5 users will be pleased to know that performance has been drastically increased in that respect. If you have the chance and/or money to buy an i7, I would highly suggest it for the lower stress BF4 puts your CPU under (HT OFF caused an increase of 20-40% on the CPU threads)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שגם אם יישום (משחק) יודע לנצל רק 4 ליבות עיבוד עדיין יש תהליכים נוספים שרצים ברקע שלא קשורים לאותו היישום שזקוקים לכח עיבוד כלשהו (אנחנו לא חיים בתקופת ה DOS, שבו פועל יישום אחד בלבד שיש לו שליטה מלאה על כל החומרה). לכן שימוש במעבד i7 "יוריד מהעומס" על המעבד לעומת שימוש במעבד i5 - במידה ויש יותר מ-4 תהליכים פעילים הרי שחייבים להחליף בינהם כל הזמן מכיוון שיש רק 4 ליבות עיבוד פיזיות. במעבד i5 החלפת התהליכים תתבצע ע"י מערכת ההפעלה באופן תוכנתי (פעולה שבעצמה דורשת כח עיבוד), אולם במעבד i7 החלפת התהליכים תתבצע בחלקה ע"י המעבד עצמו (באופן חומרתי) מכיוון שמבחינת מערכת ההפעלה במעבד יש מקום לפי 2 יותר תהליכים (מערכת ההפעלה רואה 8 ליבות עיבוד ולא רק 4 כמו ב Core i5).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראה none77 כתב ממש הרבה ולא טרח לתמצת לנו פה, אז אין לי ממש כוח לקרוא את כל זה, אז אני אגיב למה שכן קראתי, גם במקור שלו אומרים שההשפעה על הfps מינימלית, ובנוסף טוענים שם שאחוזי הניצול של המעבד היו נמוכים יותר.. ברור שזה נכון כי מתייחס לליבות של הHT כליבות אמיתית אז ברור שהצריכה תהיה קטנה בחצי כי הוא חושב שיש פי 2 ליבות.

שוב, אני חוזר על עצמי, בלי שום עזרה ממשית לצרכים שלך.

Smalul, מה שאתה אומר זה נכון, אבל אתה צריך ש תוכנות שפועלות ברקע יתמכו בHTשמספרן מועט ביותר וקשה לי מאוד להאמין שפותח הדיון משתמש בהן ברקע בזמן שהוא משחק משחקים, ככה שאין לזה כל יתרון ממשי.

פותח הדיון, תעשה לעצמך טובה ותחסוך את 500 השקלים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לקשקש מספיק לקרוא את הסיכומים ששמתי בדיון כדי להבין שאתה טועה. אני לא אשם שאתה עצלן. רשום במפורש שזה שווה גם מבחינת אחוזי ניצול מעבד שיורדים וגם שיפור בfps אם היית טורח לקרוא בעמוד הראשון של הקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסכם משהו אם יורשה לי :)

אם ה500 שקלים האלו ילכו לכרטיס מסך טוב יותר אז בהחלט עדיף לקחת i5 ולהשקיע את שאר הכסף בכרטיס. אפשר גם להשקיע אותם בSSD. אם כבר יש לך הכל ולא אכפת לך להוציא עוד 500 שקלים אז קח את הi7.

צריך להרכיב מערכת מאוזנת ולשים לב מה ייתן את התוספת המורגשת ביותר לביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה תרגום?

HT affects BOTH win7 and win8 and HT has an extremely POSITIVE affect on your gaming performance. However, unlike the BETA where without HT one would stutter, you have NO STUTTERING with HT OFF. Thus i5 users will be pleased to know that performance has been drastically increased in that respect. If you have the chance and/or money to buy an i7, I would highly suggest it for the lower stress BF4 puts your CPU under (HT OFF caused an increase of 20-40% on the CPU threads

סיכום לבדיקה עם דרייברים יותר חדשים:

http://www.overclock.net/t/1480050/battlefield-4-benchmarks-ht-on-vs-off-win8-1-vs-win7-new-nvidia-337-50-drivers

What you should note out of all the results, is the huge increases in MIN FPS. This allows smoother gameplay and much better experiences for gamers.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור בFPS הכללי הוא אפסי והממוצע כמעט לא השתנה,פריים יחיד לא משנה לאף אחד.

אם פותח הדיון רוצה להשיע עוד 40% על המעבד בשביל לקבל עוד 20% ביצועים שישפיעו רק בFPS המינימלי(שוב אני אומר,לא יזיז לFPS הממוצע ולא למקסימלי),דבר שלא אמור להזיז לו בכלל אם יש לו כרטיס נורמלי,אני לא אהיה זה שיעצור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@spider272

מה בדיוק אתה רוצה לעשות - האם אתה מעוניין להשקיע 3000 ש"ח במחשב או שאתה מעוניין לחסוך כמה שיותר?

א. אם אתה מעוניין להשקיע 3000 ש"ח , אז אתה יכול ומומלץ שתיקח מעבד i7.

ב. אם אתה מעוניין להשקיע את הסכום המינימלי ואת ההפרש אתה מתכוון להשקיע בדברים אחרים כמו כרטיס מסך, אז מעבד i5 גם יתאים לך.

ג. אם אתה מתכוון להישאר עם כרטיס המסך הנוכחי שלך (ה GTX 660), סביר להניח שהוא זה שיגביל אותך ברוב המשחקים, ולכן במקרה כזה המעבד המתאים יהיה i5.

ד. אם אתה מתכנן לקנות כרטיס מסך חזק יותר בעתיד, אתה אולי תרצה מעבד שיגביל אותך כמה שפחות, ובמקרה כזה עדיף יהיה לבחור ב i7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...