דרישות המשחקים לאחרונה - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות המשחקים לאחרונה

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן שמתי לב, אני לא אתפלה אם היום בלילה חבריי הפורום יגיעו עם קילשונים לפידים וגדג'טים מתחת לחלוני . . ..

djelectric

כן ראיתי, האמת שגם מתאם DVI ~ HDMI עשוי להועיל במקרה שאין חיבור HDMI

העניין הוא שמחשב ממוצע בבית ממוצע שאינו מיועד כ HTPC לא יושב בסלון בשום צורה.

ועכשיו לעניין הרציני והאקטואלי יותר: *אופטימיזציה*

מה אתה חושב שיקרה אם וכאשר נרכיב מחשב מקביל PS4 באותו הסכום שניתן להשיג כיום את הקונסולה המהוללת ?

באמת נדמה לך שכרטיס הR7 מהכתבה שקושרה כאן בתוך מחשב של 1800ש"ח ייתן אותם ביצועים של PS4 בGTA V כדוגמה?

ממש לא לצערי. האופטימיזציה טובה הרבה יותר לPS . כנראה וסביר בהחלט שזה לא היחיד.

אילו היינו מדברים על HIGH~MID אז יש משהו בדבריך, אבל אנחנו לא .

נחזור לעניין הפיננסי - כספים? לעמוד ב90~300ש"ח למשחק?

ומה אתה חושב V לPC עולה פחות (ללא רכישה שבאמצעות חנות מקוונת) ? בדוק את זה בבקשה.

יתרון לPC זה שיש CRACKים בכל מיני צבעים ויש את העניין החנויות המקוונות דוגמת שבאמת מוזילות עלויות,

וקטע מעניין, מי שלא בעניינם כאן איתנו או לפחות בFXP (בלי להעליב כן?) כנראה שלא בנוי להסתדר עם הדברים האילו בכוחות עצמו .

לא לכולם נכון נעים ונוח להזין אשראי בחשבון פייפל לטובת תשלום בסטים או אוריגיין .. .

מה לעשות? יש אנשים רוצים ללכת לחנות לקנות דיסק שישב בבית על המדף להגיד יש לי הנה זה כאן..

250 אינטרנט? לא זול מסכים. בכל זאת חסכנו סכומים גדולים יותר על הברזל.

מדגיש שבטווח הארוך בשל האופטימיזציה הטובה יותר של המשחקים לטובת הקונסולה, סביר שהיא תשרוד יותר עם החומרה הבינונית שיש שם בהשוואה למחשב.

ומה דעתך על זה ? האם המצב הנתון הזה משנה את הגישה לרעיון או שאתה עדיין דבק בPC ?

(מחילה אם ונשמעתי מתנשא, אני מקיים את הדיון כדי לתקוף הנקודה מכל הכיוונים על מנת להגיע למסקנה חד משמעית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 101 הדגמות ביוטיוב של מחשבים עם i3 וכרטיסי מסך ב-600-750 שקלים שמחסלים לחלוטין את מה שיש לקונסולות להציע.

לא קיימת טענה חוץ מ"עצלנות" שאי אפשר להדוף בדיון הקונסולות כיום.

לא כספית, לא חווייתית ולא תאימותית.

אני את ה-GTAV שלי קניתי למחשב ב-45 דולר (180 שקל) דרך אחר ממיני אתרי מכירת המפתחות.

האופטימיזציה באופן כללי היא טובה ברוב המוחלט של משחקים כיום. אם מישהו מנסה להריץ משחק עם איכות גבוהה פי 2 ופי 3 מזאת של PS4 עם חומרה בינונית ומתפלא שהביצועים שלו נמוכים, שלא יתפלא.

שוב, מי שעצלן, ויש לו כסף - שיהנה.

אני עושה פה איזשהי סימולציית תשלומים נכון לעכשיו:

3 שנות גיימינג - גיימר במחשב וגיימר בקונסולת PS4

PS4:

הקונסולה עצמה - 1850 ש"ח

3 שנות אונליין - 700 ש"ח

20 משחקי AAA במחיר ממוצע של 280 שקלים ליחידה (בהשקה)

20 משחקי AA במחיר ממוצע של 180 שקלים ליחידה

חווייה: סבירה+, חלק גדול מהמשחקים ב-1080P, ב-30 תמונות לשניה. חלק מסויים ופחות מרשים ירוץ ב-60.

עלות כוללת: 11,750 שקלים

מחשב גיימינג:

מחשב מבוסס מעבד i3 4160 3600MHZ

כרטיס מסך סביב 750 שקלים דוגמת Radeon HD 7950 3GB

8GB זיכרון, 1000GB קשיח

עלות המחשב: 2650 שקלים

מקלדת ועכבר: 150 שקלים ביחד

20 משחקי AAA במחיר ממוצע של 200 שקלים ליחידה בהשקה (נהיה לארג'ים, זה 50 דולר למשחק, וחלק לא מבוטל אפשר לקנות בפחות)

20 משחקי AA במחיר ממוצע של 130 שקלים ליחידה

50+ משחקים מעולים בחינם - חסר ערך

+ אפשרות להוספת נפח אחסון

+ אפשרות לשדרוג מעבד בעתיד

+ הזרמה למכשירים ניידים

+ אחריות ל-3 שנים (ולא שנה כמו בקונסולה)

+ תאימות לכל שלט קונסולה אפשרי

+ מציאות מדומה עם VR או רבודה עם HoloLens

+ הרשימה ארוכה מדי כדי שאמשיך אותה פה

חוויית משחק: טובה, 1080P כסטנדרט בכל המשחקים, הגדרות גרפיות גבוהות, לרוב 60FPS, לפעמים אפשר לרדת מעט בהגדרות כדי לשמור על 60FPS. ויזואלית מתקדם משמעותית מ-.

עלות כוללת: 9310 שקלים

זאת אומרת, גם אם מישהו מחליט להיות מפונק ולקנות מחשב עם מעבד I5 וכרטיס GTX 970, עדיין יצא פה מורווח כספית, שלא לדבר על הכח להניע משחקים ב-1440P על איכות מירבית.

בוא, תגיד לי אתה מה יותר משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עד לפה נראה הוגן מלבד ההתעסקות

(זו שאתה מגדיר אותה כעצלנות: יש כאלו שזה לא בשבילם ואין להם עוד עניין בPC מלבד גיימינג כך שחצי מהרשימה הארוכה פחות רלוונטי והחצי השני לא רלוונטי כלל...)

אבל שוב אני חוזר לעניין האופטימיזציה וניקח את דוגמת הGTA V

האם מחשב I3 עם כרטיס R7 בתקציב 1850 (מדברים נטו ברזל) יצליח להריץ V באותה הצורה שתעניק לנו הקונסולה המקבילה ?

אני בספק . כמובן שעכשיו אולי זה לא ההבדל הכי קריטי בעולם אבל מה יהיה במשחק הבא? זה עשוי להיות ההבדל בין מגמגם לשחיק .

אגב שכחת עלות שלט למחשב עוד 200 שקל וגם ציינתי בפניך תנאי לרכישת משחקים שלא דרך חנות מקוונת כך שהעלות היא לא 50$ אלה זהה כמעט לחלוטין לאילו של הקונסולות...

זה דיי מצמצם את הפער אבל זה לא האישייו . מה שמעניין זו התוצאה הסופי ת . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סרטון השוואה טוב בין מחשב עם I3 4130 וGTX 750 TI (המקביל של R7 265) מול ה-PS4

ביצועים גבוהים ב-10-30%.

Granted, המחשב לא עולה 1850 אלא יותר, אבל שוב. אי אפשר לעשות השוואה הוגנת עם חוקים כמו תוספת בקרים (שלט), התעלמות בקניית האפשרות לשחק אונליין וכל מיני תקנות "נכות" שכאלה כמו ויתור על דבר כמו קניה של משחק דרך הורדה דיגיטלית (למה שמישהו יענה את עצמו בבזבוז דלק וזמן כדי ללכת ולקנות עותק פיזי בעלות כל כך גבוהה?! מטופש לחלוטין). החבילה היא חבילה, וגם מי שתוספות מיוחדות במחשב לא מעניינות אותו, נאלץ לשלם על המשחקים לאורך תקופת השימוש.

אם אתה מחפש בכח הצדקה דרך כניסה למבואות חסומים אז הנה:

כן, קונסולה היא כן טובה למי ש:

עצלן

רוצה עותק פיזי

חייב אך ורק שלט ולא מסוגל להשתמש במקלדת ועכבר

משלם רק על הברזלים ולא קונה שום משחק במשך כל חיי הקונסולה

לא משחק ברשת ( אני מזכיר, 250 שקל זה לא חד-פעמי, אלא לשנה)

לא מעוניין בשדרוגים

יש לי חבר כזה. יש לו מחשב גיימינג מתקדם והכל, אבל הוא קנה ב-2500 שקל (ורשיון אונליין לשנה ב-250) ופיפא ב-250, וזה כל מה שהוא משחק בסלון. לא אכפת לו על ההוצאה הגדולה והא בחור יחסית עצלן כשזה מגיע לדברים האלה. אולי גם חבר שלך ככה, רק חשוב ליידע אותו אם אתה מחשיב את עצמך כחבר טוב, מה הוא מפסיד כשהוא מחליט לוותר על מחשב גיימינג לטובת קונסולה (הן בחווייה, הן באפשרויות, הן כלכלית).

יש לך ויקיפדיות שלמות באינטרנט שמספרות בדיוק איך הסיפור הזה עובד (כמו זאת) עם מחשבים וקונסולות כיום. אילו ויתורים צריכים לעשות ואיך כספית הדבר הזה מסתדר. אתה יכול לעשות קצת מחקר במקום להתייעץ איתי. אפילו מדריך של 3 עמודים לא הספיק לי כדי להעביר עד כמה באמת ההבדל דרמתי, כי אני קטונתי.

אבל, אני יכול להבין מאיפה אתה בא. מי שרגיל למחשב מתקדם, טעינות (יחסית) קצרות ושימושיות מהירה ורבת-משימות, יכול לחשוב שקונסולת משחק לשימושי גיימינג היא לא דבר כזה נורא. ואז כשמנסים חוטפים את הסטירה ("מה?! זה כל הסיפור?"). זה לא מכשיר קסמים כל-יכול, אלא פיסת חומרה פשוטה מאוד, נעולה תוכנתית, עם מחירי משחקים לא הגיוניים ואיכות תמונה שנחשבת לתת-סטנדרט בגדר במחשב האישי. יש איזושהי קללה בלדעת שלעולם קונסולת משחק לא תרצה אותך, ושאין דרך חזרה ממחשב גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף בבקשה תאימות לאחור במחשב.

אני רוצה לראות איך הוא משחק משחקים ישנים של PS/2/3 על חדש.

במחשב אני עדיין משחק משחקים קלסיים כמו Silent hill 2,3, Alan wake.

מאז המחשב שלי עבר שדרוגי חומרה ומערכת הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו תאימות לאחור, מאז שיש את ודומיו התאימות של ה היא מוחלטת.

זה שקול לכך ש יוכל להריץ משחקי מכונות אטרי\גימבוי\מגה דריב וכו'

אם אתה גימר ולא רק רודף AAA סדרתי, האופציה הזו היא כה משמעותית שקשה לכמת אותה לכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לפתוח דיון חדש, חשבתי לשאול פה:

המחשב החדש שלי (980GTX, 5820K, 16GB RAM) סוחב הכל יפה ב-1440p, אבל יש משהו שמטריף אותי - Atilla Total War מקרטע ברמה שאני מתבייש להפעיל אותו, כאילו מדובר במחשב בן 5 שנים.

שיחקתי עם המון הגדרות, אבל אפילו להוריד את ההגדרות למינימום לא גורם למשחק לרוץ ברמה מתקבלת על הדעת למחשב כזה ואפילו הורדת רזולוציה לא עושה את זה. כמובן שמהשניה הראשונה בדקתי את ההגדרות ב- Control Panel, אבל הכל נראה תקין ולא הגזמתי עם AA שם. בלי קשר, גם הורדה של AA לחלוטין לא תורמת כמעט בדבר.

Rome2 Total War טס חלק ב-55-70 פריימים עם כל ההגדרות הגראפיות הכי גבוהות וזה אמור להיות אותו מנוע עם מעט שיפורים, אז מה לעזאזל אני מפספס כאן? האם מישהו הצליח לגרום ל-Atilla לעבוד חלק ויודע מה הבעיה שלו?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה זה לא נשמע לי הגיוני, אבל מסתבר שהמשחק הזה (וגם Rome2, מסתבר) לא משתמשים בכלל ב-HyperThreading, כך שבאמת יכול להיות שזה אפילו מפריע למשחק. אני אבדוק את זה, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...