GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כל כך הבנתי מה בדיוק אתה חווה. לאג עכבר, נפילת fps או stutter כתוצאה מ-vsync ? והאם הבעיה נפתרת כשאתה מכבה vsync (למעט קריעת תמונה) ?

אני על win7 ואין לי שום בעיה מיוחדת כשהעכבר מוגדר ל directinput (לא השוואתי השהיית קלט מול raw input אבל לפחות זה פתר לי את ה-stutter)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה לתאר שוב;

לא שיחקתי הרבה בגלל זה, אני בקטע הראשון עם הנסיעה בעיר בAUDI הלבנה או המכונית האדומה ההיא,

אז שמה בנסיעה הכל טוב ויפה עד שמגיעים לעיר ב איפה שיש הרבה פרטים זה קורה, לרוב כשאני מזיז את העכבר (כשיש BLUR קל יותר להבחין בזה) ..

למעשה זה בין

stutter קטן לבין FPS DROP קצרצר רק שהוא יורד ל0, מעיין LAG\SPIKE של דילוג ומיד אחרכך חוזרים למוטב (לאזור ה60FPS, חלק לחלוטין)

עד לפעם הבאה שהיא לא מאחרת להגיע במסגרת הדקה הסמוכה לה. כשיוצאים מהעיר או אם נרגעים עם התנועות החדות אז זה לא קורה.

המקטע עורך בערך 250MS בהגדרות גבוהות FHD אך אם אני מנמיך את ההגדרות זה מצטמצם משמעותית לאזור ה100MS ~ 50MS לרמה כזו שכמעט ולא ניתן להרגיש.

שמתי לב שכשאני בתפריט ESC, כאשר אני מזיז את העכבר מהר אני חווה את הלאג והסמן שעל גבי התפריט קופץ לו ממקום למקום. שיניתי לDIRECT INPUT וזה לא שינה דבר .

בנוגע לvsync אין לו שום השפעה בנושא, רק ציינתי שפעלתי על פי ההמלצות וכיביתי אותו במשחק והפעלתי דרך הדרייבר - לא עזר בכלום כמובן ...

יש סיכוי טוב שאפרמט בימים הקרובים אחליף ל8.1 ונראה איך מגיב . . אם יש עוד רעיונות אז זה הזמן X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק לפני כמה ימים ויש לי כמה בעיות בסינגל פלייר:

1. הנהיגה במשחק ברכב מאוד בעייתית. ניסיתי לשנות את שיטות הקלט של העכבר ולשחק עם ההגדרות אבל עדיין כאשר אני נוהג ברכב ופונה הרכב עושה סיבוב של 180 מעלות ולפעמים בכלל הרכב לא מגיב לפניות.

2. בהגדרות הגראפיקה המתקדמות אין לי את כל האפשרויות הגראפיות. יש לי רק אפשרויות של הצללים במשחק ועוד כמה אפשרויות של השדה ראייה. איך מרחיבים את האפשרויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עבד לי מעולה עד שפתאום הפסיק לעבוד אני משתגע ולא מוצא פתרון :(

אני טוען את המשחק לוחץ STORY MODE הוא טוען ואז מגיע שלב שהטעינה נתקעת וזה בסוף מודיע שהמשחק הפסיק להגיב וזה נסגר ומציע לפתוח בSAFE MODE

אם אני פותח בSAFE MODE זה עובד אבל ברגיל לא, ניסיתי גם להיכנס ישר לONLINE אבל נתקע וקורה אותו דבר

הורדתי את כל המשחק כבר מחדש וזה לא עזר בכלום :/

ואין שום פתרון באינטרנט, יש פה עוד אנשים שזה קורה להם? הכי מעצבן שהכל עבד מעולה וזה פתאום קרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק איך הבנצ'ים האלה עובדים, אבל חלקם הראו שהכרטיס שלי מציג פחות FPS על הגדרות יותר נמוכות והוא בפועל מראה קבוע 60FPS.

כאני מתגמש עם ההגדרות אז אני מצליח לסחוט מהכרטיס עד 70FPS.

אבל גם לי יש את הקטע הזה שלפעמים הFPS יורד בצורה דרסטית, ועוד שלא נדבר שיש לי באג נוראי שברגע שהFPS יורד הוא ננעל על 5FPS שאני נאלץ להשבית את המשחק דרך מנהל המשימות.

אין לי מושג איך פותרים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...