GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות

djelectric

Recommended Posts

האונליין, שבדרך כלל עובד ללא דופי אצלי, היום היה נוראי: שחקנים פתאום נעלמים, תקיעות, גליצ'ים, משימות תקועות, מה לא!

המשחק סובל מסטאטר מטורף וקריעת תמונה חמורה, מתחת ל-60 החוויה באמת מציקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
וואו שיניתי את העדיפות לגבוהה במנהל משימות ומאז אין לי סטאטרים ונפילות FPS.. עובד חלק.

תנסו זה שיפר לי את החוויה בטירוף.

איך משנים?

כשאני משנה בזמן שאני בתוך המשחק הוא נותן לי שגיאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה,

עם הכרטיס שלי אני מצליח לסחוט 60FPS ורוב ההגדרות על very high.

כשאני משחק בסינגל אז שמתי לב שיש לי הרבה פעמים נפילות FPS אבל כשאני משחק באונליין המשחק הרבה יותר 'יציב' ויש פחות נפילות.

החלטתי להמר ולהפעיל את ה MSAA ויחד איתו את הNVIDIA TXAA, אני לא באמת בטוח מה הם עושים ואם הם רלוונטים אבל רציתי לראות אם זה יעשה את ההבדל ואכן בסינגל אני מגרד בקושי 45FPS ובאונליין נשאר על 60FPS קבוע.

הקטע שיש לי עכשיו פס כלשהו כשאני מסתכל רחוק, כלומר זה נראה כאילו החלקים העליונים של הבניינים זאת תמונה נפרדת שחופפת לתמונה אחרת.

אני לא מצליח לצלם כדי להסביר...

אגב, הזיכרון לא מנוצל. רוב הזמן אני על 2.5GB, אחרי ההגדרות זה עלה ל2.9GB מתוך ה4GB שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מרחק הרינדור, הוא לא מרנדר את כל העיר, הוא מרנדר את האיזור שאתה בו וכל מה שרחוק זה או תמונה או מודלים ברזולוציה נמוכה, תלוי בהגדרות שלך, אבל קשה בדרך כלל לראות את המעבר הזה, הם עדו עבודה מצויינת.

ממליץ לעלות את ה-distance בהגדרות המתקדמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה ממש, אבל ממש לא תקין.

וסרטונים ביוטיוב, מאקו וכו משתמשים בפלאש או html5 ולא גאווה. למען האמת בגרסה האחרונה שלו לא מאפשר להריץ גאווה בכלל גם אם זה מותקן לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרו לך בדיון נפרד שתסגור את זה ותראה מה קורה?

ככל הידוע לי הכרום לא מצהיר על הג'אווה, ככה שאתה לא אמור לראות את הג'אווה הזה אם הכרום משתמש בזה.

יש לך משהו אחר במחשב שמשתמש בזה, השאלה היא....מה? אתה משחק minecraft? אתה מפעיל תוכנות mips? אתה מפעיל כלשהי מהלימודים או בשביל הלימודים?

בנוסף, מתי פעם האחרונה שעידכנת את הג'אווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Minecraft אכן רץ על ג'אווה.

בדקתי עכשיו - בהפעלת המשחק זה הצהיר ואחרי שכיביתי ההצהרה נעלמה.

בכל מקרה,

מה שמעצבן בGTA שאין אחידות נורמלית בין הסינגל לאונליין.

הפעלתי את המרחק, כפי שYmac המליץ, וזה החמיר את המצב עד כדי שיש לי פסים גם למרחק קרוב. כיביתי את הMSAA וזה נעלם.

שיחקתי עוד קצת עם ההגדרות, עשיתי שינויים פה ושם ועכשיו זה רץ מצוין באונליין אבל כשעברתי לסינגל זה התחרבן.

אומנם אני נשאר על 60FPS גם שם, אבל יש עכשיו מלא טיקים מעצבנים ואיזורים שנחתכים בחוסר תאימות לסביבה שלהם.

בסדר בסדר, אני משלים עם זה שה770 שלי מזדקן :(

עריכה:

אני שוקל להעביר את המשחק לSSD אחר שנותן ביצועים יותר טובים מהSSD שהמשחק מותקן עליו, רק שהוא יותר 'חנוק' מהנוכחי.

השאלה היא איך אני עושה את זה מבלי שאצטרך להסיר את ההתקנה ואז להתקין מחדש ולהסתבך עם ההורדה המעצבנת שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...