GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה מקווה שהביטול של הפרוסס הזה לא יעשה לי בעיות

- - - תגובה אוחדה: - - -

בשבועיים האחרונים גם company of heroes 2 לא עולה לי אחרי מסך פתיחה.. מישהו אמר לי שיש מצב שזה ג'אווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, יש ל בעיה שתוקעת אותי במשימה..בלי יותר מדי ספויילרים יש קטע שאני מגיע למפעל עופות. אני אמור להגיע בו לנקודה מסויימת. אבל קצת לפניה המצב של המשימה כאילו קופא..יש משפט שממשיך להיאמר בלופ רק בלי קול-רק הכתוביות (המשחק עצמו ממשיך לזוז כרגיל) וכשאני מגיע למקום המסומן כלום לא קורה .ניסית שעות להחליף בין כל הדמויות,להיכשל או להתחיל מהתחלה..וזה כל פעם קורה..

עוד מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש דרך לגרום למשחק לרוץ ב-Windowed borderless אבל בלי סטאטר מטורף ואיבוד של vsync?

נ.ב. רק לי הפורום זוחל כרגע?

הפורום תמיד זוחל.

ולגבי ה-borderless, כשתמצא פיתרון תגיד לי. אני כבר שבוע עובד על זה ללא הצלחה...

שלום חברים

קניתי את המשחק וההתקנה עושה לי שגיאה בדיסק השני..

data error (cyclic redundancy check)

אשמח לעזרה

היה על זה משהו בתמיכה של רוקסטאר אבל אני לא מוצא,

לכן מצאתי לך משהו אחר:

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/205359647-Support-For-GTAV-PC-Owners-to-Re-Download-GTAV-As-a-Digital-Copy

שים לב:

the Rockstar Activation Code included in a new physical version of GTAV can be used to download the game from Social Club

במילים פשוטות, תוריד מהאתר שלהם ותקווה לנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

שלום לפני כמה ימים התחלתי לשחק במשחק ולא הייתה שום בעיה.

רק פתאום עכשיו המשחק קורס לי (פשוט נתקע) תמיד באמצע אותה משימה (הראשונה של טרוור).

יש לי מחשב חדש עם מפרט ממש טוב ולא הכבדתי עליו מבחינת ההגדרות (רץ על 60 FPS).

מה עושים? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילן לא תמיד זאת הבעיה.. היה לי בעיה מאוד דומה בassassin's Creed black flag.. ואחרי הרבה בירורים הבנתי שהספק המסנן שלי מוריד רק חלק מהקבצים דרך הuplay. הכל יכול להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את זה כי נתקלתי בעצמי בבעיה. אח שלי החליט להוריד את המשחק וניסה כמה גרסאות שבכולם היה את הבאג הזה ובאגים אחרים. לא יודע אם הוא מצא גירסה תקינה בסופו של דבר או התחרט וקנה כי אני רואה שעכשיו הוא משחק תקין, אבל בכל מקרה זאת בעיה בגרסאות הפרוצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לפני כמה ימים התחלתי לשחק במשחק ולא הייתה שום בעיה.

רק פתאום עכשיו המשחק קורס לי (פשוט נתקע) תמיד באמצע אותה משימה (הראשונה של טרוור).

יש לי מחשב חדש עם מפרט ממש טוב ולא הכבדתי עליו מבחינת ההגדרות (רץ על 60 FPS).

מה עושים? :(

המשחק מקורי... (עותק מהחנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...