GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנהיגה מהירה זה לי קורה גם. כי הוא מנסה לרנדר המון המון נתונים במהירות, בגלל זה יש נפילות קצת.

תגידו, זה לא מסוכן לעשות משחקים עם ה-Priority?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי המון timeouts, אני בהוט + בינלאומי, לאחר כל משימה במסך הטעינה אני מקבל timeout וצריך לחזור לstory mode, ברגע שאני מנסה לחזור לאונליין אני שוב מקבל timeuot וזה חוזר חלילה בערך 3-4 פעמים...

מחיפוש באינטרנט אומרים שזה קשור לopenNAT, פתחתי פורטים בנפרד לאייפי שלי בראוטר ובוינדוס, ביטלתי את הפיירוול/defender, אני משחק בלי אנטיוירוס ועדיין מתנתק כל הזמן.. אין תוכנות שרצות לי ברקע. אני משתגע כבר, לפעמים אני מנסה לחזור לאונליין במשך רבע שעה ובסוף מתייאש לגמרי.

למישהו יש רעיון למה זה קורה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס ל-CMD ותריץ את הפקודה הבאה:

netsh winsock reset

כל פעם שיש לי טיימאאוט אני עושה את זה והמשחק מוצא סשן בשניה.. ואז זה חוזר אחרי כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחובר בישיר או וייפי?

עקרונית אני הייתי עד עכשיו בוייפי של הוט+בזק בינלאומי וסבלתי מניתוקים כמו פסיכי.

במשחקי אחרים, למשל BF4, אני לא סובל מלאגים אז בוודאי שלא מניתוקים.

אתמול חוברתי לבזק+בזק בינלאומי, כלומר יש לי 2 תשתיות בבית, ועד כה לא היה לי שום ניתוק או לאגים נוראים. כמובן שעדיין יש את הלואדינג הנצחי בהתחלה.

ברגע שחזרתי להוט+בזק בינלאומי ישר חטפתי ניתוק -_-

בכל מקרה,

שאלה לבעלי AMD.

חבר שלי שידרג את הכרטיס מסך שלו ל280x ואמרתי לו להתקין את הבטא שמותאמת לGTA V.

זה עבד חלק לשבוע וחצי ואז לפני יומיים זה עדכן לו אוטומטית לגרסת בטא האחרונה ומאז הוא סובל ממסכים שחורים.

המשחק נתקע לו ואז מופיע מסך שחור, אבל יש עדיין סאונד. עכשיו זה התפשט לתוכנות אחרות, כמו , שהוא מקבל מסכים שחורים.

ניסיתי להחזיר אותו לגרסת הבטא הקודמת אבל זה לא הצליח, זה ממשיך לקרות.

למישהו פה, מבעלי הAMD, יש פיתרון לזה או שמדובר בתקלה חומרתית?

אגב, אני שואל פה ולא בדיון נפרד כי זה קורה לו בעיקר בעיקר כשהוא משחק בGTA או אחרי המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה המשחק לא זז חלק למרות שלפי fraps הוא לא נופל מ 70 FPS בלי vsync.

כשאני מפעיל vsync אז הוא זז חלק כשהוא על 60 FPS אבל מתי שהוא יורד ל 59.9 הוא מתחיל לזוז על הפנים.

איך אפשר לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...