GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה איתך, אבל המשחק הזה נראה לי הרבה יותר ראליסטי ממשחקי FPS.

אבל כן, המשחקים האלה מפוצצים בפילטרים, בעולם פתוח זה לא אפשרי.

בכל מקרה, הגיע הזמן לעדכן!

אז ביום שישי בלילה החלטתי שאני "מר אופטימי שאוהב את החיים אבל לרגע לא שוכח את האיום האיראני" (בבקשה, זאת תגובה צינית ולא פוליטית. אל תיקחו קשה, נו בבקשה) ומחקתי לחלוטין את המשחק מהמחשב והתחלתי הורדה מלאה בחשבון הראשי שלי במחשב.

כשקמתי בבוקר גיליתי שההורדה נפסקה, משום מה המחשב שלי התנתק מהאינטרנט ושאר המחשבים לא. אז הפעלתי את ההורדה והיא נמשכה כמה שעות טובות. ראיתי שכל פעם כשהוא הגיע ל60GB הוא חזר אחורה ל52GB והתחיל להוריד את השארית מחדש. ככה בערך 4 פעמים. חשבתי שאולי זה בגלל "זהות שגויה" של הקבצים ונתתי לזה להמשיך.

בצהריים זה סיים וכתב שהמשחק מוכן!

מפעיל את המשחק........ו...........F**K MY LIFE.

לא עברה דקה והמשחק קרס. ניסיתי שוב והפעלתי את העלילה ו.....F*K MY LIFEx2.

הרצתי את התכנה שllanF הביא והיא קבעה שאיזה 20+ קבצים הם שגוים. פשוט כמשמעו, 20+ קבצים לא תקינים. איך?!

עכשיו אני רוצה לציין שבפעם הקודמת שכתבתי דבר כזה קיבלתי נזיפה פרטית מאחד האחראים, נזיפה לגיטימית האמת. הפעם אכתוב באופן מובהר אני לא מעודד הורדה פיראטית, ואם אתה (הקורא) מוריד את המשחק או מתכנן להוריד את המשחק ובא לפה כדי לפתור בעיות טכניות, בגרסה הפרוצה שאתה הורדת, אז תתמודד כי זה מגיע לך.

החלטתי שסופית נמאס לי מהשטויות של רוקסטאר והורדתי טורנט מלא של המשחק, שבו כמובן יש את כל הקבצים באופן תקין.

החלפתי את הקבצים של הטורנט עם הקבצים של המשחק (ואז עשיתי עוד כמה טריקים שאותם אשמור לעצמי כדי למנוע עידוד פיראטיות) והנה לכם, משחק שעובד.

אתמול שיחקתי 5-4 שעות בלי קריסה אחת. תענוג. המשחק עובד מושלם, לא קורס, לא מקרטע, לא עושה לי "ERROR! F**K YOUR LIFE".

אה כן, למרות שאלה, טכנית, קבצים מטורנט אני עדיין מתחבר למשתמש שלי אז האונליין כן עובד לי.

אני אומר את זה כי אם יש עוד אנשים, שקנו גרסה חוקית, שלא מצליחים להריץ את המשחק כמו שצריך ורוצים לנסות את מה שניסיתי אז יכולים לנסות ולקוות לנס.

אתם מוזמנים לשאול אותי לגבי הטריקים או איך בדיוק עשיתי את הכל, אבל קחו בחשבון שאתם צריכים לשאול *גם* בנושא הזה ואני ארצה שתוכיחו לי שאתם באמת קניתם את המשחק. אומנם רוקסטאר האכילו אותי בכפות של חרא, אבל זה לא אומר שאני אעזור לכם עם גרסאות פרוצות.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון בתוכנה שקישרתי אליה זה לבדוק איזה קבצים פגומים, למחוק אותם ולתת ללאנצר להוריד אותם מחדש. הקטע שהלאנצר לא מוריד את הקבצים כמו שצריך כי יש שם איזה משהו דפוק במערכת הזאת.

טורנט עובד טוב כי הוא מוודא שהקבצים תקינים, אבל לא הייתי סומך על רוב הטורנטים שאין שום שינויים בקבצים מצד שלישי כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הרעיון,

לפני שהבאת את התכנה הזאת הייתי צריך לעבור קובץ קובץ ולהשוות את המספרים בדרך אחרת.

אתה צודק שעלול להיות שינוי כלשהו, אבל מצד שני אני לא רואה איזו ברירה הייתה לי.

להזכירך הורדתי את המשחק, במלואו, כבר ארבע פעמים. את הטריק של למצוא קבצים לא תקינים ולמחוק עשיתי כבר כמה עשרות פעמים, קובץ פה וקובץ שם, וזה לא עזר בכלל.

אני לא יודע איך רוקסטאר תכנתו את הדבר הזה, אבל דבר אחד בטוח - הם עשו את זה רע. לפני יומיים מחקתי 12 מהקבצים הראשים (a-w) ואחרי שהלאנצ'ר הוריד אותם מחדש הם עדיין היו שגוים לחלוטין והמשחק מת.

אגב,

ביום שני, יום לפני השקת המשחק, השימוש המשוער של צריכת האינטרנט שלי עמד על 240GB. היום, חמישה ימים אחרי ההשקה, השימוש המשוער שלי עומד על כ677GB.

ז"א שבפחות משבוע, כשאני מוריד *רק* את המשחק הזה ושום דבר אחר, הורדתי לפחות 437GB של קבצים.

אז כן, אפשר להגיד שניסיתי את כל הטריקים עד שהגעתי להחלטת הטורנט.

וכמובן, כבר שלושה ימים שרוקסטאר מתעלמים לחלוטין מהבקשה שפתחתי בתמיכה הטכנית שלהם. אפילו לא טרחו לענות לי "אנחנו בודקים את המקרה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שזאת לא הבעיה אצלך, אבל הייתה לי בעיה דומה עם assassin's Creed black flag. הורדתי אותו עעשרות פעמים, עשיתי כל מה שהתמיכה שלהם אמרו לי.. הסוף הבנתי שהלאנצ'ר שלי לא מוריד את כל הקבצים, בגלל שהספק שלי מסנן קבצים, כשר.. אחרי טלפון מלא עצבים אחד לספק שלי הכל עבד חלק :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתשומת לבכם, פתרתי הרגע בעית microstutter / judder נוראית כאשר מזיזים את העכבר בזמן שלוחצים על מקש מקלדת כלשהוא (ללא קשר ל-fps או הגדרות גראפיות),

ע"י הגדרת העכבר ל-directinput במקום raw input בתפריטי המשחק. סוף סוף אני יכול לשחק בראש שקט :)

עריכה: אני רואה עכשיו ש AvIK כבר המליץ אתמול על הפתרון הזה. אז אני יכול רק לאשר שזה עובד.

אכן מטפל בבעיה אבל גורם למריחה של העכבר כאילו זה מפעיל MOUSE ACCELERATION...

אני מקווה שהם יטפלו בבעיה עם הRAW INPUT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יצא לצלם עם ה- snapmatic? ניסיתי עכשיו לצלם כמה וזה פשוט לא נשמר. מסתובב לי בפינה הימנית התחתונה saving to gallery ואחרי שזה נעלם אין לי שום דבר בגלריה. לא אונליין, לא בגלרייה בתפריט ולא מצאתי שום דבר בתיקיות השונות של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יצא לצלם תמונות עם ה- snapmatic? ניסיתי עכשיו לצלם כמה וזה פשוט לא נשמר. מסתובב לי בפינה הימנית התחתונה saving to gallery ואחרי שזה נעלם אין לי שום דבר בגלריה. לא אונליין, לא בגלרייה בתפריט ולא מצאתי שום דבר בתיקיות השונות של המשחק

התמונות אמורות לעלות אוטומטית לכאן:

http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/pc/snapmatic/myphotos

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות אמורות לעלות אוטומטית לכאן:

http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/pc/snapmatic/myphotos

ב ואם אני לא טועה גם ב וה xbone אין העלאה אוטומטית. זה נשמר לך לגלריה במשחק ומשם אתה בוחר אם להעלות או לא. הבעיה שזה פשוט לא נשמר לי בגלריה (ומן הסתם גם לא עולה ל social club)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...