נורת כספית משנות השמונים שעדיין עובדת ועשתה למעלה מ-120,000 שעות(!) - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נורת כספית משנות השמונים שעדיין עובדת ועשתה למעלה מ-120,000 שעות(!)

dor123

Recommended Posts

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש נורה שעובדת עדיין אחרי 100 שנים! http://www.centennialbulb.org/

המציא אותה בחור שנדחק לשולי ההיסטוריה על ידי אדיסון וחבורתו, כי הם לא רצו נורות שמחזיקות יותר מדי זמן, כדי שאנשים ימשיכו לקנות ולקנות ולקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שנורת LED הם חסכוניות בחשמל, זה לא שווה את זה לדעתי, מתקלקלות בתדירות הרבה הרבה יותר גבוהה (אולי זה בכלל מתוכנן ככה שנצרוך עוד?).

קנינו בבית את כל החברות של נורות הLED, מהזולות עם חברה לא מוכרת עד היקרות עם חברה מוכרת ושום דבר לא באמת שינה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהיא נרכשה בארץ אי שם בשנות העשרים המוקדמות והגיעה אלי בירושה.

היתה בפעילות שוטפת עדיין בשנות החמישים. היום היא קוריוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש נורה שעובדת עדיין אחרי 100 שנים! http://www.centennialbulb.org/

המציא אותה בחור שנדחק לשולי ההיסטוריה על ידי אדיסון וחבורתו, כי הם לא רצו נורות שמחזיקות יותר מדי זמן, כדי שאנשים ימשיכו לקנות ולקנות ולקנות.

המצחיק הוא שבזמנו שמו מצלמת למי שמעוניין לראות שהנורה עדיין עובדת. אחרי 5 שנים מצלמת הרשת התקלקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

none77, אתה צודק, קניתי CFL.

כעת שאני קורא על זה באינטרנט אני מבין כמה חרא של מנורה זאת וכמה זבל מוכרים לנו בכדי להרוויח (וגם רושמים על הקופסה LED).

מה המחיר של נורת LED של אוסרם לדוגמה והאם היא מאירה חזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cfl נשרף גם אצלי כמו זבל אולי בגלל חשמל רגיש. בלד גם חברות רגילות שורדות, הזמנתי באיבי 3 נורות ב180 זה היה די מזמן....יש הבדל גדול במחיר בהתאם לעוצמה קניתי 10W שזה מקביל ל75 אם אני זוכר טוב מקביל ל100 זה 13W.

תשים לב לגוון של האור אני אוהב 2700k שזה יותר צהוב כנראה עדיף לעיניים ככל שעולים יותר לבן.

בלד העוצמה והגוון שונים קצת בין החברות, לפני שאתה קונה שים לב ללומן שזה העוצמה ולקלווין שזה הגוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני לא מבין איפה הבעיה בלייצר עוד נורות כאלה ולמכור אותן ?.
כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי התייחסות על כמה הנורת כספית חסכונית או חזקה (לגבי העתיקה כל אחד יכול לראות כמה היא חזקה ושהיא זוללת זה ברור), אני מניח שהיא לא .

זה סיבה למה לא לייצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...