דרושה מצלמת סופר זום קומפקטית עם wifi ויכולת לצלם בחושך - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה מצלמת סופר זום קומפקטית עם wifi ויכולת לצלם בחושך

ASI89

Recommended Posts

השאיפה שלי היא לרכוש ורסטילית ככול האפשר ובמימדים קטנים יחסית .

כשאני מיתכוון בורסטיליות זה למצלמה שמאפשרת לי לבצע צילומים טובים גם בתנאים לא אופטימליים כמו ממרחק גדול

ובתאורה נמוכה .

canon sx60, למשל נותנת זום של 65 אולם היא לא באה בחשבון עקב המימדים הגדולים שלה שדורשים רכישה של תיק צד גדול ומסורבל .

tz60 לדוגמא היא מצלמת כיס , אולם הזום שלה כפול 30 , לא מספיק מבחינתי .

אני מחפש משהו באמצע .

אני יכול להסתפק בזום צנוע מכפול 65 כמו זה של הקנון , כל עוד אני יכול להתנייד איתה בתיק צד קטן פשוט

או בכיס הגדול של מכנסי דגמ"ח .

דרישות נוספות הן צילום וידיאו FHD

וקישוריות wifi עצמאית שמאפשרת לי להעביר את התמונות ישירות למחשב ולסמארטפון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה אבל המצלמה בלינק שהבאת היא בעלת זום כפול 30 ואילו אני ביקשתי זום יותר גבוהה , רצוי מעל 50 , רק שתהיה קטנה ככול האפשר ולא

מפלצת כמו ה sx60 .

אם ה tz60 של פנסוניק היא כל כך קטנה , אז אין ספק שאין כל קושי לייצר קומפקטית יחסית עם זום גבוהה יותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודאי שאפשר, אבל זה אומר שהתמונות יצאו פחות טובות. כאמור, זה עניין של אופטיקה.

מצלמה קטנה יותר אומרת חיישן קטן יותר ועדשות קטנות יותר. זה אומר שפחות אור נכנס מבעד לעדשה, והחיישן פחות רגיש לאור. על מנת להעלות את הרגישות לאור (ולצלם בתנאי תאורה פחות טובים) צריך להעלות את רגישות החיישן, מה שגורם לתמונה עם הרבה רעש.

עדשות קטנות יותר גם אומר שיהיו יותר עיוותים קטנים בתמונה והיא תהיה פחות חדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש הגדלה גדולה הx לא נותן את כל התמונה לצורך העניין ניתן לייצר עדשה עם זום x1 שתגדיל יותר מx60 הx מתייחס להגדלה יחסית לעדשה עצמה, בשביל הגדלה אבסולוטית תחפש מה האורך מוקד בהקבלה לעדשה 35 מ"מ למשל בsx60 Focal Length

3.8 (W) - 247.0 (T) mm (35mm film equivalent: 21-1365mm)

העניין האנושית רואה בערך ב50 מ"מ

לכן ההגדלה לעומת העין תהייה 1365/50=27

למשל עדשה 500-1365 תהיה עם זום x2.7 אבל ההגדלה תהיה בדיוק אותו דבר.

הדרישה שלך גם לצילום טוב בתנאי תאורה לא אופטימלים וזום גדול לדעתי לא ריאלי בסוג מצלמות הזה בעלי חיישן קטן. חיפשתי חיפוש זריז בכל המצלמות של החברות הגדולות canon nikkon fuji olympus

בכולם מעל זום x30 זה מצלמות יותר כבדות, כנראה זו מיגבלה הנדסית, עבור אותו גודל חיישן (יש חיישן מינימום שהם לא יורדים ממנו) זום גדול יותר דורש עדשה גודל יותר ונדרש גוף גדול יותר. תבדוק גם אתה באתרים של המצלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את הצורך בגוף יותר גדול במצלמות עם זום גבוהה במיוחד כמו , sx60, p900

וזאת נועד כדי להכיל את העדשות הנידרשות להגדלה שכזאת .

אבל, בוא ניקח לדוגמא מצלמות עם זום באזור ה- 30 בלבד .

בקטגוריה הזאת יש מצלמות בגודל של קצת יותר מקופסת סיגריות וגם מצלמות דמויות slr בגודל מיפלצתי

גודל החיישן זהה לחלוטין 1/2.3 .

הנתונים לכאורה זהים .

אז אני לא מצליח להבין מה תכלס ההבדל ?

האם יכול להיות שכל הפלסטיקה העודפת והמימדים המוגזמים הם בבחינת שופוני וגימיק שיווקי בלבד ואין לכך

שום הצדקה אמיתית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...