האם יש פה שמאלנים שההתנהלות התקשורתית בעניין הבחירות מפריעה להם? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש פה שמאלנים שההתנהלות התקשורתית בעניין הבחירות מפריעה להם?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
QTTP, ההיתממות שלך תוך הצגתי כשקרן פשוט לא מובנת לי. זה כמו לטעון שמודל ההכנסות העיקרי של העיתונות היום מגיע מפרסום זה שקר ואין שום קשר בין מיקום הכתבה/ידיעה בעיתון/מהדרוה לחשיבות הרייטינג שלה, אלא רק בהתאם לעניין של העורך.
כי מה שאמרת הוא שקר. והנה אתה חוזר עליו פעם שלישית. אין שום קשר בין הצגה מגמתית של חדשות לבין רייטינג. זה נובע אך ורק מהאג'נדה של העיתון.
גם לא ברור לי למה הטיעון שלי לגבי הפרופרציות בין הוצאות של נשיאים שונים הוא כזה מגוחכך כשהקליקה הימנית-ימנית פה משתמשת באותו קלף לגבי הוצאות מעון רוה"מ.
אני לא שמעתי אף אחד משתמש בטיעון של "ביבי ראש ממשלה טוב יותר / חשוב יותר ולכן מגיע לו תקציב גדול יותר". ואם היה מישהו כזה, זה טיעון מטומטם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי מה שכתוב בדו"ח בעניין הזה?!

כתוב לגבי תשלום היטל בצורת מים, אך זה אינו מתייחס למים בבריכה המשולמים מכיסם הפרטי(כתוב במפורש).

הכל תירוץ כדי לתקוף את ביבי.

הנה הוכחתי לך שאתה חוזר על שקרים שהשמאל מפיץ רק למטרת ניגוח נתניהו.

וזה לא מעניין אותך.

רק מעניין אותך להמשיך לתקוף את נתניהו.

אם לא זה, אז הבקבוקים.

אם לא הבקבוקים, אז גלידת הפיסטוק.

אם לא הפיסטוק, אז איפור.

אם לא איפור, אז חשמלאי ביום כיפור.

מה הלאה? צבע התחתונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצגה יכולה להיות מגמתית וגם קשורה בקשר הדוק ברייטינג אחרת היא לא הייתה מלכתחילה. אתה יכול להדגיש שאין קשר, אבל האמת שהעיתון לא יכול לפעול בוואקום כמו איזה שעשועון ריאליטי סטייל האח הגדול, מה לעשות, צריך לבסס חדשות על המציאות אם אתה רוצה שייקחו אותך ברצינות כלשהיא. אז הנה, אני אומר שגם אתה שקרן, ככה בא לי.

טאטום, הדבר היחיד שהוכחת לי זה את האמונה העיוורת שלך בצדקת המאסטר שלך, אני בטוח שאתה מסתמך באותה מידה על הצהרות של עו"ד במגוון נושאים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי כתבה בה זה כתוב שחור על גבי לבן.

אתה עדיין מכחיש זאת וטוען שהשקר שלך אמת?

תתבייש לך, שקרן חוצפן.

שוב אני מביא ציטוט + מקור כדי לחשוף אותך.

"המדינה אינה נושאת בהוצאות הבריכה, לרבות הוצאות מים, ומשפחת נתניהו משלמת עבור הוצאות אלה מכיסה הפרטי. המעון הרשמי של ראש הממשלה משמש לאורך כל ימות השנה לאירוח ראשי מדינות, קיום התייעצויות רבות ומפגשים רבי משתתפים"

http://www.themarker.com/news/1.2179286

אפילו בכתבה שמאלנית הם מודים בסוף הכתבה באמת על עניין זה.

אבל כתבים שמאלנים אחרים ממשיכים לשקר במשך ימים אחרי שהם כבר יודעים בוודאות שמדובר בהמצאה.

והם ימשיכו לשבת ולכתוב ולדבר בתקשורת, ולאמר שהציבור משלם את המים בבריכה של נתניהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לתגובתו של אילן על הכתבה בYnet שתוקפת את נתניהו על כך שאין שומר שבת ומעז לעסוק בענייני המדינה גם ביום זה. בינתיים, דוגמה אקטואלית לצורת הדיווח של התקשורת על ארועים מסויימים, והפעם דווקא לא התקשורת הישראלית:

http://www.jihadwatch.org/2015/02/muslim-stabs-non-muslims-wapo-man-stabs-two-at-a-bus-stop-after-asking-them-if-theyre-muslim

הסיפור הזה הוזכר כמדומני גם בתקשורת הישראלית, איך אינני מוצא קישור כרגע. תקציר מנהלים: הארוע שהתרחש - גבר מוסלמי דקר שני אנשים בתחנת אוטובוס, לאחר ששאל אותם האם הם מוסלמים ונענה בשלילה. הכותרת בעיתון - "גבר דקר שניים לאחר ששאל אותם האם הם מוסלמים". הבאתי את זה כאן כדוגמה מצויינת, לדעתי, לאופן שבו התקשורת לפעמים משקרת בלי לשקר - הכותרת הרי אמיתית לחלוטין, ועם זאת מנוסחת באופן מכוון על מנת להביא את הקורא הסביר למסקנה הפוכה בדיוק ממה שארע באמת, שכן היא רומזת שהקורבנות הם מוסלמים שנדקרו ע"י אדם ששונא מוסלמים. האם גם זו עיתונאות הוגנת? הרי הם לא שיקרו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, נכנסתי לאתר מבקר המדינה ויש עכשיו דו"ח מיוחד על הוצאות מעון ראש הממשלה. השאלה למה אין שום דו"ח על התערבות הממשל האמריקאי והאיחוד האירופאי לטובת השמאל בעשור האחרון.

אוליי גם על רשות מבקר המדינה השמאל השתלט.

לפי דעתי מה שצריך לעשות במקום בחירות זה מלחמת אזרחים. ימנים ומתנחלים נגד שמאלנים וערבים.

מי ששורד אחרון ינהל את המדינה, השאר יחוסלו לתמיד.

זה נאמר כמובן קצת בצחוק, אבל כשאנשים חושבים שהמתנחלים פוגעים סתם בחיילי צה"ל אני האמת יכול להבין אותם. כשכל כך הרבה גופים ממשלתיים נגועים בהשתלטות השמאל שמינה את עצמו אתה מתחיל לאבד את האמון במוסדות השלטון ותחלס בא לך להתחיל לפנות למאבק אלים.

השמאלנים לא מבינים כמה נמעס לנו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...