ת'רד בחירות 2015 - עמוד 56 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

אתה לא מכיר את הסיפור?

הליכוד טענו בתוקף שדגן נוקם בביבי מכיוון שלא האריך את כהונתו בפעם השלישית. עד שדגן פרסם את המכתב בו הוא מבקש לעזוב.

אז הפכו אותו לשמאלני בוגד.

כן, ואז פרסמו תגובת נגד שאת המכתב דגן כתב אחרי שכבר נאמר לו שהוא "מועזב". אגב במכתב לא כתוב דבר על "אני מבקש לעזוב". כתוב "כידוע לך, אני עוזב". תקרא בעצמך.

את הטיעון ש"דגן הוא איש שמאל" השמיעו גם קודם (במקביל לטיעון של "הוא מתנקם"). לא זכור לי שקראו לו "בוגד".

אבל בחייאת, תעזוב אותי מהבית-שימוש הזה. את מי זה מעניין? עמדתו של מאיר דגן ידועה ולגיטימית. גם דעתם של אנשי הליכוד עליו ידועה ולגיטימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכיר אכלו לי שתו לי? זה בדיוק מה שקורה כאן. הבנאדם כל כך מאוהב בעצמו שהוא לא מסוגל לקבל את העובדה שאנשים רוצים להחליף אותו.

כפי שאמרתי קודם, על פניו האלטרנטיבה היא לא בדיוק מה שאדם מדמיין לעצמו בתור ראש ממשלת , ובכל זאת היא מנצחת.

זה רק מראה את עומק המיאוס של הציבור.

אם בני גנץ באופן היפותטי היה מתמודד מול ביבי זו כבר הייתה מפלה של 40 מנדטים מול 12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ואז פרסמו תגובת נגד שאת המכתב דגן כתב אחרי שכבר נאמר לו שהוא "מועזב". אגב במכתב לא כתוב דבר על "אני מבקש לעזוב". כתוב "כידוע לך, אני עוזב". תקרא בעצמך.

את הטיעון ש"דגן הוא איש שמאל" השמיעו גם קודם (במקביל לטיעון של "הוא מתנקם"). לא זכור לי שקראו לו "בוגד".

אבל בחייאת, תעזוב אותי מהבית-שימוש הזה. את מי זה מעניין? עמדתו של מאיר דגן ידועה ולגיטימית. גם דעתם של אנשי הליכוד עליו ידועה ולגיטימית.

"דובר הליכוד אף צירף לתגובה קישור לדיווח בחדשות ערוץ 2 מיוני 2010. על פי הפרסום, ראש הממשלה החליט כי למרות בקשת דגן, לא תוארך כהונתו בשנה נוספת. מה ששכחו לספר בדוברות הליכוד הוא שלאחר פרסום בחדשות 2, פרסמה לשכת ראש הממשלה אז הכחשה נמרצת לדברים."

http://m.ynet.co.il/Articles/4636917

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבעיה היא יותר מהותית.

הבעיה היא שעם מתחלק בגדול לשתיי קבוצות.

קבוצה אחת של אנשים שמאמינים בלאום שלהם ובעם ומאמינים שמדינת צריכה להיות מדינת היהודים.

קבוצה שנייה שמתחלקת בעיקר לשניים זה הקבוצה שלא רוצים או שלא אכפת להם שמדינת לא תהיה מדינת היהודים.

בתוכם יש את אלה שאין להם שום זיקה לעם או ללאום ורק רואים את מה הם יכולים להרוויח אישית. וקבוצה שניה של פוסט ציונים שרוצים מדינת ישראל "יפה" שמקבצת בתוכה מכל ועם ועם ומתייחסת בעדינות לכל המיעוטים ה"מסכנים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה חסר טעם מי לדעתך עומד בהגדרה הזאת שלך:

"

קבוצה שנייה שמתחלקת בעיקר לשניים זה הקבוצה שלא רוצים או שלא אכפת להם שמדינת לא תהיה מדינת היהודים.

בתוכם יש את אלה שאין להם שום זיקה לעם או ללאום ורק רואים את מה הם יכולים להרוויח אישית. וקבוצה שניה של פוסט ציונים שרוצים מדינת "יפה" שמקבצת בתוכה מכל ועם ועם ומתייחסת בעדינות לכל המיעוטים ה"מסכנים"."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש סיבה שאני רוצה לראות את הרצוג ראש ממשלה, ואת המחנה הציוני מפלגת שלטון פרט לכך שאני מרגיש שהמערכת זקוקה לשינוי היא כדי שאתה תבין באיזה סרט אתה חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפי הצביעה נגד חוק הלאום. מה יש לך להגיד על זה?

חוץ מזה אם השמאל כל כך בעד "אחדות העם" למה הוא יצא בקמפיין כזה אגריסיבי נגד אדם שחלק גדול מהמדינה מעריך?

כן אני צריך להאמין שביבי כל כך נורא אבל השמאל הוא בסדר, הוא מאגניב הוא בעדי. הוא ידאג לי וילטף אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהיא חושבת שהוא חסר טעם, מטומטם, ויביא יותר נזק מתועלת.

כי זו מערכת בחירות. אפשר לחשוב שביבי שולח לבוז'י משלוח מנות.

לא אתה לא, אתה צריך להבין שההבדלים בין הליכוד לעבודה מינוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן איזה נזק הוא יביא בדיוק?

ההבדל בין הליכוד לעבודה הוא גדול מאוד.

הליכוד בעד היהודים.

העבודה, הם רוצים ללכת לפי הספר ולהקים פה מדינת כל אזרחייה רק כדי שבעולם לא יחשבו עלינו דברים רעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...