ת'רד בחירות 2015 - עמוד 58 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

אה, ועוד דבר לגבי אותו מסמך: הצביעות של השמאל בעניין הזה מדהימה. אני מבין למה המסמך פורסם, ולמה בנט שמח על פרסומו - השמאל מקווה למשוך אליו את אלו שיגידו "אם מבחינה מדינית ממילא כולם אותו דבר, נצביע למי שלכאורה עדיף לנו כלכלית", ובנט מקווה למשוך אליו את אלו שיגידו "אם גם ביבי נהייה שמאלני, צריך להצביע ימינה". אבל רגע, הלא אחת מהטענות של השמאל נגד ביבי היתה שהוא לא מקדם שום פתרון בנושא הפלסטיני. אני מפספס פה משהו? הרי שאם המסמך אמיתי, ביבי כן פעל לקדם פתרון כזה, הוא פשוט לא רץ עם זה למצלמות. כהרגלו, השמאל ממהר להאשים את ביבי על דבר והיפוכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאשים אותו על המסמך ותוכנו, זאת באמת מקסימום טיוטה ראשונית ואפילו לא התעמקתי בתוכנה.

השתמשתי בזה כחיזוק לחוסר האמינות (בלשון המעטה) ממנה סובל ביבי.

אי אפשר להגיד - הרצוג יעשה X אז תבציעו ביבי כשהוא עשה בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית את זה? מצד פרס זה היה צפוי. ברק שיתף פעולה עם הרוב המוחלט של מהלכי נתניהו וצריך להודות לו על זה שהחזיק את גוויתו הפוליטית הרבה אחרי שהיתה אמורה לטבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להגיד - הרצוג יעשה X אז תבציעו ביבי כשהוא עשה בדיוק אותו דבר.

אבל זה הרי בדיוק מה שהשמאל אומר. אחת הטענות נגד ביבי היתה הקפאון בתחום המדיני. היתה או לא היתה טענה כזו, יקירי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אתה כל כך שנון.

תמשיך עם הפרדיגמות שלך - שמאל פוסט ציוני בוגד.

אני לא מתיימר לדברר את השמאל בדיון, אני מתיימר להראות שמה שage43 כתב הוא צביעות.

אתה מתחמק מהנושא ומפנה לנושא (או יותר נכון נשוא) אחר, למדת היטב מהמסטר. מפתיע אותי שלא השתמשת במילים אירן/דאע"ש/מני נפתלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתחמק משום נושא. מבחינתי, כימני, המסמך הזה הוא אכן עילה לא להצביע לביבי אלא ימינה ממנו. אני רק אומר שאי אפשר להגיד שגם "קפאון" זה רע וביבי אשם, וגם ויתורים זה רע וביבי אשם - עבור כל מי שהטיח בביבי שהוא לא מקדם פתרון מדיני (ולדעתי טוב היה אם הוא לא היה מקדם), המסמך אמור להיות נקודה לזכותו. הפלא ופלא, מסתבר שהוא לא. מבחינת איש השמאל, כל מה שביבי עושה זה רע, גם כשמתברר שביבי עושה משהו שהשמאל האשים אותו שהוא לא עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...