האם לוח H81 בנוי בצורה פחות איכותית ? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לוח H81 בנוי בצורה פחות איכותית ?

amobi

Recommended Posts

התכוונתי לציפסט/תכונות/ביצועים. אם התכוונת במקור להסתפק בלוח H81, כנראה שאתה לא צריך H97 (אם דברים כמו 2 סלוטים X16 שכנראה שלא תנצל ....)

באיכות - אין overkill, יותר איכותי הוא יותר איכותי במידה והמחיר לא מונפץ. העלייה במחיר בלוח ה H97 היא בעיקר בגלל הציפסט, התכונות וגודל הלוח, והרבה פחות בגלל דברים קטנים (מבחינת עלויות) כמו קבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכנסתי לטבלה גם את ארבעת הלוחות הזולים יותר:

5465408d6b2cf.png

מבחינת התכונות בלבד:

הייתי מוותר על ה GA-H81M-S1 ולו רק בגלל שיש לו רק יציאת (D-Sub (VGA בלבד.

על ה H81M-K וה H81M-A הייתי מוותר בגלל ה 3.0 - אין אפשרות לחבר 3.0 למארז ויש רק 2 חיבורי 3.0 בפאנל האחורי.

את ה GA-H97M-HD3 לא הייתי בוחר רק מכיוון שיש לו רק 2 חריצי הרחבה לזיכרון.

את ה GA-H97-HD3 לא הייתי לוקח פשוט כי בעוד 20 ש"ח יש כבר את ה GA-H97-D3H, שעדיף מבחינת התכונות.

את ה H97M-E לא הייתי בוחר כי ב-10 ש"ח פחות יש את ה GA-H97-D3H, שעדיף מבחינת התכונות.

נשארו 3 לוחות:

B85M-G - לוח חביב, אך המחיר שלו לא מאד לא משתלם באייבורי.

GA-H97M-D3H - לוח סביר ביותר, אבל בעוד 40 ש"ח יש כבר את ה GA-H97-D3H, שעדיף מבחינת התכונות (כרטיס קול יותר טוב, תמיכה ב M.2 וב SATA Express).

GA-H97-D3H - זה הלוח שאני הייתי בוחר לו הייתי מוגבל למבחר הזה, אבל המחיר שלו גבוה לדעתי, וכמו ש 11010010110 ציין - אתה כנראה יכול להסתפק בלוח בעל פחות תכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בסוף לקחתי את ה-

GA-H97-HD3 למרות שתמורת 20 שקל הייתי מקבל לוח גדול יותר ועם עוד כמה פיצרים אבל בגלל כל הלוחות התבלבלתי ושמתי לב לזה רק אחרי הקנייה אבל למען האמת זה לא משנה כי זה Overkill גם ככה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...