דיווח: מעבדי האקסטרים החדשים של אינטל יגיעו רק ב-2016 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיווח: מעבדי האקסטרים החדשים של אינטל יגיעו רק ב-2016

taltarablus

Recommended Posts

כרגע אגב, אסרוק ו- מצהירות תמיכה ב-128GB. בעתיד צפויות להצטרף גם אסוס MSI ו-GB.

ברגע שאסוס , MSI ו יתחילו לייצר מעבדים , אז אולי . בינתיים המעבד עצמו לא תומך! הרבה לוחות תומכים ביותר מ 64GB , כמו סדרת ה WS של אסוס , אבל זה יעבוד רק עם ולא כשמעבד "רגיל" יושב בסוקט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

...

וחוזר חלילה איתך.

המידע שרשום שם הוא מידע שתקף לעת ההשקה, בדיוק כמו במקרה עם תושבת LGA1156.

אני לא הולך לנסות ולדחוף לך לגרון מידע אודות תמיכה עתידית. התרופה היחידה במקרה שלך תהיה רק לחכות, וגם במקרה של המיגרנה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , בא נסיים כאן .

אני מדבר על מעבדים , אתה שוב מדבר על תושבת ...

המעבדים של היום אף פעם לא יתמכו ביותר , כמו שלא יהיו להם יותר ערוצי PCIE וגם לא יצמחו להם ליבות חדשות גם אם תחכה עוד מליון שנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במידה ואני משדרג את המערכת הישנה שלי לסוקט החדש (הקיים) - האם בעוד שנתיים אני יוכל להחליף מעבד בלי להחליף לוח?

ואם כן, מה הם הלוחות שאינטל תעשה טובה לצרכן וכן תתמוך בהם?

חדשות טובות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכויים טובים שבשביל עבודה יציבה עם סטיקים של 16gb תצטרך מודולים עם ecc (שכמובן צריך גם מעבד תומך).

עם זאת, תמיכה בלתי רשמית קיימת (אבל לא הייתי בונה על זה שרת פרודקשן)

http://rog.asus.com/340082014/rampage-motherboards/max-your-mem-128gb-ddr3-support-on-rampage-iv-black-edition-and-asus-x79-motherboards/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני שנלחם בתחנת רוח .

עוד כמה חודשים ישארו אותם מעבדים , עם תמיכה מקסימאלים עד 64GB , ישירות מאתר אינטל :

כמו ש djelectric אמר, מדובר במקסימום בעת השקה (אחרת זה פרסום מוטעה).

ראה דוגמא.

עריכה: שכח מזה. עכשיו שמתי לב באמת שבhaswell זה 2 dimm per channel.

עריכה2: אני חושב שהכוונה היתה שתיהיה תמיכה בארבע רוצים בקונפיגורצית dimm עבור כל ערוץ בddr4 2400. ואילו אם תשתמש בזכרון איטי יותר, יהיה אפשר לעשות 2 dimms עבור ערוץ. כמו ב -e

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , בא נסיים כאן .

אני מדבר על , אתה שוב מדבר על תושבת ...

המעבדים של היום אף פעם לא יתמכו ביותר , כמו שלא יהיו להם יותר ערוצי PCIE וגם לא יצמחו להם ליבות חדשות גם אם תחכה עוד מליון שנה .

אני לא מבין למה אתה מתעקש כ"כ :nixweiss:

קח דוגמה מכמה שנים אחורה. מעבדי ה i תמכו רק ב 24GB של זיכרון, היה בלוחות התומכים במעבדים האלה 6 סלוטים וכרטיסי הזיכרון הגדולים ביותר שהיו אז היו של 4GB (חשבון פשוט 6X4) רשמית לפי ראה כאן:

http://ark.intel.com/products/47932/Intel-Core-i7-980X-Processor-Extreme-Edition-12M-Cache-3_33-GHz-6_40-GTs-Intel-QPI?q=Intel%C2%AE%20Core%E2%84%A2%20i7-980X%20Processor%20Extreme%20Edition%20(12M%20Cache,%203.33%20GHz,%206.40%20GT/s%20Intel%C2%AE%20QPI)

אבל פתאום החלו להופיע כרטיסי זיכרון בנפח 8GB, התקנה של 6 כאלה על הלוחות נתנה 48GB למרות שבאתר של כתוב "עד 24GB". אתה יכול לראות בסרטונים האלה דוגמה:

עכשיו אין עדיין סרטון כזה של haswel e אבל מישהו שמתעסק עם חומרה (ממש כמו ההוא שבסרטון) אומר לך שזה קיים גם במעבדים האלה. ובמילים אחרות יהיה סרטון עוד מעט אל תדאג.

אז למה אתה נכנס ראש בקיר?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השקעת מספיק בנייד שלך , מה?!

הנייד עכשיו הוא רק בסיס.

צריך עוד זיאון 12 ליבות 64GB ECC וזוג קוודרואים מבוססי 980M ואז אני מבסוט.:D

פתחתי קובץ במקס של מודל מאד מורכב (שנעשה על עמדה רצינית) והגעתי כבר ל-26GB תפוסה...ואם אני רוצה לשכלל אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...