דיווח: מעבדי האקסטרים החדשים של אינטל יגיעו רק ב-2016 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיווח: מעבדי האקסטרים החדשים של אינטל יגיעו רק ב-2016

taltarablus

Recommended Posts

דור מעבדי ה-Broadwell-E, שיחליף את ה-Haswell-E בשוק הגבוה הביתי, עתיד להתעכב ולהגיע לחנויות רק בעוד מעל לשנה

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%93%d7%99%d7%95%d7%95%d7%97-%d7%9e%d7%a2%d7%91%d7%93%d7%99-%d7%94%d7%90%d7%a7%d7%a1%d7%98%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%9c-%d7%99/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין שבתמונה כתוב שהמעבד תומך ב-4 ערוצי זיכרון, כאשר לכל ערוץ מוקצה DIMM אחד. זה מגביל את כמות הזיכרון שהמעבד תומך בה ל 32GB במצב הנוכחי (מודול הזיכרון מסוג בעל הנפח הגדול ביותר כיום הוא 8GB) או ל 64GB (אם וכאשר יהיו מודולי זיכרון מסוג בנפח 16GB). מעבדי ה -E תומכים כרגע ב 64GB, מה שאומר 8 מודולים של 8GB וככל הנראה הם יתמכו גם ב 8 מודולים של 16GB, כלומר בנפח זיכרון כולל של 128GB.

בכל מקרה, זה דיי חסר טעם לדבר על זה כרגע, כאשר ממש לא מזמן שוחררו מעבדי ה -E לתושבת 2011-3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה היא דוגמה כמובן. יהיה שכפול ערוצים בדומה ל... כל תושבת בשני העשורים האחרונים.

נפח הזיכרון המקסימלי היה וישאר 128GB.

איפה בדיוק היה 128GB ?

למעבדי הדסקטופ , כמות הזיכרון המקסימאלית היא 64GB , וזה בתושבת 2011 , בתושבות המיינסטרים זה עד 32GB .

רק יכול לעבוד עם כמות גדולה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה ויש, מי שיש לו היום גישה לדגימות מוקדמות של 16GB לסטיק יכול להתקין 128GB.

ב-2015 תהליך היצור יהיה רחב הרבה יותר וסטיקים של 16GB כבר יהיו זמינים לרכישה בחנויות.

סמסונג כבר הגדילה ראש והראתה דגימות ראשונות של 32GB לסטיק, אגב. עוד לא יודע אם נזכה לראות 32GB לסטיק ב-2011-v3, בהתחשב בזה שהמגבלה היא 128GB סה"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה כל סטיק , שיהיה 32GB , כמות הזכרון המקסימאלית למעבד מסדרת היא עד 64GB , ומעבד בתושבת מיינסטרים כמו 1155 או 1150 היא עד 32GB .

גם אם תשים 4 סטיקים של 32GB המעבד יעבוד עם 64GB בלבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל היא לא, לא בדור LGA2011-v3

:)

תחזור לפה עוד כמה חודשים כשיושקו מקלות בודדים של non-ECC 16GB ותיווכח לראות שבניית מערכת מבוססת האסוול-E עם 128GB היא אפשרית לכל אחד שרק ירצה.

אתה, אין לי מושג לפי מה קבעת, אני יודע כי כך סיפרו לי גורמים בתעשיית הזיכרון, כולל שלוחה של שם. אתה יכול לקרוא גם בביקורות ברחבי העולם על לוחות האם על תמיכת 128GB בעקבות יציאת מקלות 16GB החדשים בתחילת השנה הבאה. זה היתרון שהתושבת החדשה מביאה איתה.

אנלוגיה לא מדוייקת ב-100% אבל טובה לכך תהיה תושבת LGA1156. כשהושקה, הצהירו על כך שהתמיכה המקסימלית היא 16GB זיכרון בלבד, ושאין אפשרות להשתמש ביותר מכך. כשהושקו מקלות של 8GB נוכחו אנשים לגלות שבעיקר במעבדי i5 המרובעים ולמעלה מכך התמיכה ב-32GB דווקא קיימת, ואפילו אני הרצתי מערכת שכזאת לא מזמן.

הסיבה שהאנלוגיה הזאת לא מדוייקת ב-100%, היא שבניגוד לתושבת LGA2011-v3, אף אחד לא סיפר לי או לכל אחד אחר שזה אפשרי מפאת האפשרות לסיבוכים כאלה ואחרים עם בקרי במעבדים הפשוטים יותר, מה שלא הולך לקרות בתושבת האקסטרים החדשה כשיושקו המקלות של 16GB.

מעבר לזה, שאלות אפשר להפנות לסמסונג, HynixSK ומיקרון שעובדות כרגע באופן רצוף על הפקת שבבי 4 גיגה-ביט ב-20 ננו-מטר שיאפשרו את הנפח הנהדר הזה על מקלות קטנים בצריכת חשמל נמוכה.

מוצרי גיימינג ואוברקלוקינג בנפח 128GB ל-X99? אני מקווה שעד אביב 2015.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר שוב , לאט לאט בפעם האחרונה .

שום מעבד לא תומך פיזית ביותר מ 64GB זכרון , לא קשור לסוקט בכלל , לא קשור לכמה סלוטים או סטיקים יש . כמו שיש למעבד מגבלה לערוצי PCIE ככה יש לו מגבלה לכמות זכרון . במקרה של מעבדי יש מגבלה של 64GB למעבדים בסוקט המתקדם ו32GB בסוקט מיינסטרים .

סוקט 2011 עצמו תומך ביותר זכרון , כי הוא מיועד גם למעבדי XEON שתומכים בכמות זכרון הרבה יותר גבוהה . אבל כל עוד יושב בסוקט מעבד לא תהיה תמיכה ביותר מ 64GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתכחש לעובדות בשטח. רוצה לבוא בתלונות על זה שמעבדי LGA2011-v3 יתמכו ב-128GB? תבוא בתלונות לאינטל ויצרניות הזיכרון, לא לי. :) אני רק מציין מידע שהובא לי על-ידיהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתכחש לעובדות בשטח. רוצה לבוא בתלונות על זה שמעבדי LGA2011-v3 יתמכו ב-128GB? תבוא בתלונות לאינטל ויצרניות הזיכרון, לא לי. :) אני רק מציין מידע שהובא לי על-ידיהן.

LOL

אני רק מנסה לתקן אותך כשאמרת שהמעבדים היום תומכים ב128GB .

אם זאת עובדה בשטח לדעתך , אשמח לראות איפה זה כתוב , או מחשב של מישהו עם כמות גדולה מ64GB (או מעל 32GB בסוקט 1150)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי - מי שעובד בתעשיה ויש לו זמינות לדגימות מוקדמות יכול להשתמש בהן. טרם הגיעו זיכרונות בנפח 16GB למקל לקהל הרחב, וזה צפוי לקרות בתחילת השנה עם שיפור תהליכי יצור ופתיחת פסי יצור. מה לא מובן בזה?

כרגע אגב, אסרוק ו- מצהירות תמיכה ב-128GB. בעתיד צפויות להצטרף גם אסוס ו-GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...