מעבדי ה-Core i7 5820K וה-Core i7 5930K בביקורת – המשושים החדשים - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי ה-Core i7 5820K וה-Core i7 5930K בביקורת – המשושים החדשים

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמר זה שיכל לשים את ידו על זה עוד לפני ההתחלה בשל העבודה המיוחדת שלו. נו נו, זה כבר נגמר בין כה וכה.

את המעבד קניתי בארה"ב. נצלו חברים שם, זה עולה 1100 שקל במיקרוסנטר. משושה ב-1100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ה-5820 פשוט טוב מידי בשביל לוותר עליו.

אתה וויתרת ....:D

הת'רד מלא באנשים כמונו ...... אצבע קלילה על ההדק של כפתורי ה"buy it now" למיניהם .

דרך אגב אצלי המעבד יציב על 4.5GHZ במתח 1.28 וזה עדיין על אוויר ככה שאני מרוצה מהצ'יפ שלי ( 5930K )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה וויתרת ....:D

הת'רד מלא באנשים כמונו ...... אצבע קלילה על ההדק של כפתורי ה"buy it now" למיניהם .

דרך אגב אצלי המעבד יציב על 4.5GHZ במתח 1.28 וזה עדיין על אוויר ככה שאני מרוצה מהצ'יפ שלי ( 5930K )

איך בדקת יציבות ? האם בתוכנה שמנצלת FMA3 וAVX2 כמו פריים 28.5 או בעזרת תוכנות אחרות שלא מתקרבות לזה

מניסיון עם 4770K - יציבות מוחלטת ללא AVX \FMA3 ב4.5 -> 1.2V

יציבות AVX (כמו סנדי) - 1.27V

יציבות AVX2\FMA3 - עלתה לי 1.3V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XOENים עובדים תחת פליטת חום מפוקחת ולרוב במערכים צפופים וחנוקים עם גופי פשוטים. מי שרוצה לשמור על פליטת חום מסויימת, שיגדיר את צריכת החשמל המקסימלית בביוס, ואז יוכל לבדוק עם AVX בלי בעיות, ויקבל downclock אם המעבד יצטרך.

אצלי הגדרתי צריכת חשמל מסויימת, והמעבד יורד מ-4.5 ל-3.9 כשאני בוחן שם, וזה בסדר גמור כי אני יודע שאני שומר על החומרה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסך הכל יצאתי נגד הביטוי "יציב ב4.5 במתח XX" זה לא נקרא יציב אם זה לא יציב בכל מצב.

במערכת ה4770K שהייתה לי הגדרתי את המתח ככה שהמעבד מקבל 1.2 בעומס רגיל , 1.27 תחת AVX ו1.3 תחת AVX2 - המערכת הייתה יציבה בכל מצב בזכות זה.

בנוסף , מתח אינו הגורם היחיד שמשפיע על צריכה , תדר גם משפיע מאוד על צריכה (אפילו יותר ממתח) והזיאונים מורידים בעיקר תדר ופחות מתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...