מה טוב יותר המחשב שלי או xbox 360 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה טוב יותר המחשב שלי או xbox 360

danikabab12300

Recommended Posts

אויש נו, די.

אם כתוב עליו 650W, מסריח ככל שיהיה - 350W הוא כנראה יסחוב.

אם חשוב לך, דחוף לו ספק בתוך ה3000 שקלים שהקצה לשדרוג. אפשר להרכיב מחשב שלם כולל ספק ומארז בסכום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ספק הכוח הוא חלק חשוב אי אפשר להתעלם מאיזה דגם יש לך ופשוט להמליץ לך על כרטיס מסך אז תפתח את המארז כמו שכבר ביקשו תצלם ותעלה את התמונה.

אם אין לך ספק מספיק איכותי אז אתה יכול לנצל את התקציב למשהו כזה למשל כולל ספק כוח

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

ספק כוח:

Seasonic SS-550RT 550W 45A@12V 80+GOLD bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪370

כרטיס מסך:

Sapphire Radeon R9 280X BULK OC 3GB - תקינים לאחר החלפת יצרן - אחריות לשנתיים

כמות: 1 - מחיר: ₪899

סה"כ: ₪1269

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 1244 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/xdmy9nar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתוב עליו 650W, מסריח ככל שיהיה - 350W הוא כנראה יסחוב.

זה לא נכון, רוב הספקים הג'נריים לא מסוגלים לספק חצי ממה שמוצהר עליהם, שלא נדבר על מתחים לא יציבים מעל רף מסויים שהם לא מסוגלים לספק:

http://www.hardwaresecrets.com/article/How-Much-Power-Can-a-Generic-500-W-Power-Supply-Really-Deliver/534/5

מסילת ה-12V שלו נותנת רק 516W מתוך ה650W שלך:

http://www.realhardtechx.com/index_archivos/VisionTek.htm

HVBHX8C.png

לא הייתי שם על ספק ג'נרי כלשהו שמסוגל לספק בקושי 250 וואט, כרטיס מסך של 200-220 וואט, מה עם שאר המערכת?:

http://tpucdn.com/reviews/MSI/R9_280X_Gaming/images/power_peak.gif

התעקשתי לתמונה של הספק כיוון שעל הספק יש קוד סידורי שמציין מי היצרן של היחידה הפנימית, אחרי שלא מצאתי יותר מדי פרטים ברשת, אני מדבר על הקוד הזה:

2BzVTuL.png

אחרי כל זה, אם לא שמת לב פותח הדיון כל כך בטוח שהספק שלו מעולה כי יש לו 650W על הקרח, היית צריך להבין שהוא מתכוון להשתמש בו, אני לא מוכן להמליץ למישהו על שדרוג או כרטיס שישבו על ספק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אוי, אוי.

אז בדקו שם ספק אחד והוא הצליח לספק חצי ממה שרשום עליו, ומזה הסקת שרוב הספקים לא מסוגלים לספק אפילו חצי.

ולמה קפצת ל"כרטיס מסך 220W"? מבחינתך אין כרטיסים שווים מתחת לR9 280X? טוב, נו, אני כבר יודע מה דעתך, אז זו שאלה רטורית.

יש כרטיסים מעולים שצורכים 150W או פחות בשיא המאמץ. אפילו בטבלה שקישרת אליה. אבל כמובן אין סיבה להמליץ עליהם כשאפשר להמליץ על איזה תנור מחורבן שטחנו לו את הצורה בכריית bitcoin. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקו שם ספק אחד בסקירה הזו ועוד כמה מאות ספקים בסקירות אחרות+סקירות ומידע ברחבי הרשת על כך שספקים ג'נרים בקושי מספקים חצי ממה שמוצהר עליהם.

QTTP למקרה שפספסת

טוב תודה אחכה לעוד תגובות מה כדאי לשפר כדי שיריץ את המחשקים החדשים על הגדרות גבהות

משחקים חדשים על הגדרות גבוהות אומר כרטיס מסך חזק, מה לעשות שהכרטיסים האלו ה280X בחצי מחיר ומשתלמים כרגע? עדיף מאשר לשלם 1500 על כרטיס. זה לא אמור לעניין לאף אחד את האשך הימני שטחנו או לא טחנו את הכרטיסים, הכרטיסים האלו באחריות לעוד שנתיים וזה מה שמעניין.

אם אתה יודע כבר את דעתי אז בטח אתה גם יודע שאני חושב שלא כולם כמוך שואפים להמשיך 17 שנה עם 4 וכרטיס מסך voodoo3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקו שם ספק אחד בסקירה הזו ועוד כמה מאות ספקים בסקירות אחרות+סקירות ומידע ברחבי הרשת על כך שספקים ג'נרים בקושי מספקים חצי ממה שמוצהר עליהם.
עם זאת, יש מספיק מערכות שגם חצי מ650W מספיק להם די והותר.
משחקים חדשים על הגדרות גבוהות אומר כרטיס מסך חזק, מה לעשות שהכרטיסים האלו ה280X בחצי מחיר ומשתלמים כרגע? עדיף מאשר לשלם 1500 על כרטיס.

"הגדרות גבוהות" הוא עניין נזיל למדי. תמיד אפשר לשאוף לעוד ועוד ועוד במרדף אינסופי אחרי FPS וAA כמו שאוהבים לעשות בפורומים כאלה, אבל כשאתה עולה מ550TI, יש מלא כרטיסים בין לבין שגם יתנו שיפור משמעותי יחסית לקיים, וגם יסתדרו במערכת עם ספק 650W גנרי.

אבל זו לא הנקודה כולה. כמו שאמרתי - הוא שם תקציב של 3000 שקלים לשדרוג - מספיק לפאקינג מחשב חדש. תמליץ לו על הכרטיס שנראה לך המשתלם ביותר + ספק מתאים + כל דבר אחר שאתה רוצה שנכנס בתקציב. תסביר לו למה זה חשוב, תן את האלטרנטיבה שציינתי למעלה, ושיחליט מה שיחליט. במקום זה אתה הולך איתו ראש בקיר - "תעלה תמונה של הספק שלך, תעלה תמונה של הספק שלך". אשכרה Say what one more time. :)

זה לא אמור לעניין לאף אחד את האשך הימני שטחנו או לא טחנו את הכרטיסים, הכרטיסים האלו באחריות לעוד שנתיים וזה מה שמעניין. אם אתה יודע כבר את דעתי אז בטח אתה גם יודע שאני חושב שלא כולם כמוך שואפים להמשיך 17 שנה עם פנטיום 4 וכרטיס מסך voodoo3
איזה טמטום. כשחודש אחרי השנתיים שלך הכרטיס יישרף זה יעניין אותך באבו-אבו שטחנו לו את הצורה. אבל בעצם קח את זה חזרה. הוא יישרף גם ככה, כמו כל הכרטיסים המחורבנים של (החל מסדרת 4800 שחבר שלי עדיין רוצה להרוג אותי שהמלצתי לו על כזה פעם). :D בעצם, כמו כל כרטיס high-end. אבל מה זה משנה? הרי אחרי שנתיים ממילא זמן לקנות כרטיס חדש, אחרת, חס וחלילה, לא תוכל לשחק הכל על ultra, וזה יותר גרוע משיאנסו אותך בכלא. :P
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זאת, יש מספיק מערכות שגם חצי מ650W מספיק להם די והותר.

"הגדרות גבוהות" הוא עניין נזיל למדי. תמיד אפשר לשאוף לעוד ועוד ועוד במרדף אינסופי אחרי FPS וAA כמו שאוהבים לעשות בפורומים כאלה, אבל כשאתה עולה מ550TI, יש מלא כרטיסים בין לבין שגם יתנו שיפור משמעותי יחסית לקיים, וגם יסתדרו במערכת עם ספק 650W גנרי

אז על מה אתה יכול להמליץ עד 3000 ואני רוצה שהיה כרטיסים של nvidia היה לי עבר לא טוב עם amd חשבתי על זה מה אתה אומר? . http://ksp.co.il/?select=.1044..35..201.&list=1&sort=2&glist=1&uin=19599&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? המעבד מצוין.

ל-QttP - ספק ג'נרי יכול לספק מספיק WATT אבל לא בהכרח עם מתחים יציבים ובלי הגנות. בינארי אמר לא פעם - יש ספקים שבקושי מחזיקים את עצמם. גם אם הכרטיס צורך 75W צריך להחליף אותו.

אז הכי טוב לברר באיזה ספק מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בעבר עם משתמש פה באתר, השתלטתי לו על המחשב הוא היה עם אותו מעבד כמו של פותח הדיון וכרטיס R9 290 שטיפונת חלש מGTX780, במשחקים הכבדים כמו BF4 היה לו צוואר בקבוק מכיוון המעבד, לא בדקתי את WD ושאר הכבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בעבר עם משתמש פה באתר, השתלטתי לו על המחשב הוא היה עם אותו מעבד כמו של פותח הדיון וכרטיס R9 290 שטיפונת חלש מGTX780, במשחקים הכבדים כמו BF4 היה לו צוואר בקבוק מכיוון המעבד, לא בדקתי את WD ושאר הכבדים.

אני לא כול כך מבין כאלו כשהוא שיחק bf4 המחשק לא עבד חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היו גמגומים.

טוב בכול מקרה gtx 770 הוא טוב נכון? בחנות מחשבים המליצו לי על הכרטיס הזה אמרו לי שזה אחלה קירור http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=910〈=en

והכרטיס יריץ משחקים על הגדרות גבהות בשנים הקרובות כמו: BF4 WH AC5 4 V וכו: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...