מה טוב יותר המחשב שלי או xbox 360 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה טוב יותר המחשב שלי או xbox 360

danikabab12300

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בדקתי בעבר עם משתמש פה באתר, השתלטתי לו על המחשב הוא היה עם אותו מעבד כמו של פותח הדיון וכרטיס R9 290 שטיפונת חלש מGTX780, במשחקים הכבדים כמו BF4 היה לו צוואר בקבוק מכיוון המעבד, לא בדקתי את WD ושאר הכבדים.

וחוץ מ-BF4? המשחק הזה לא מדד (אלא אם כן זה המשחק היחידי שמשחקים בו). בכל מקרה גם עם מעבד מדור קודם יותר אפילו, תקבל איכות גבוהה יותר מאשר בקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מ-BF4? המשחק הזה לא מדד (אלא אם כן זה המשחק היחידי שמשחקים בו). בכל מקרה גם עם מעבד מדור קודם יותר אפילו, תקבל איכות גבוהה יותר מאשר בקונסולה.

פותח הדיון ביקש כ"מ בשביל BF HardLine שהוא בעצם BF4 עם סקין

שיחקת בהארדליין? זה בול כמו BF4 גם בדרישות ובביצועים (לפחות מה שאני ניסיתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חזק בכ30-40% מה770, ה970 צפוי להגיע עוד כ3 שבועות ולעלות בהתחלה 1700-2000 ש"ח תלוי בגרסאות, אני מעריך שדי מהר זה ירד בכ100-200 ש"ח, אלה עם כן הביקוש בעולם יגבר על ההצע ואז המחיר יטפס כמו שהיתה תקופה כזאת עם ה280x, תחכה יהיה מעניין מה יהיה עם כל הכרטיסים החזקים 770/780 280/280x 290 אם המחירים שלהם ירדו משמעותית בהחלט ישתלם לקנות אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה רק אחד מהמשחקים.

BF4, bf hardline, , WD

כולם משחקים כבדים שנשענים המון על המעבד, משחקים רק הולכים ונשענים יותר על המעבד, הולכים ותומכים בכמה שיותר ליבות וב-HT.

חבל מבחינת פותח הדיון לא ללכת על אחד מהמשומשים 7950/7970/280X בתוספת ספק כח.

אופציה נוספת היא להמתין לצאתו של GTX960, שאמור להיות שקול בערך ל280X עם צריכת חשמל נמוכה בהרבה בתוספת ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עולה בחנות 2200 וכמה עולה gtx970? הוא יותר טוב משמעותית?

המלצה חמה: לך לחנות נורמלית ולא לחנות שכונתית שבה מנסים לטחון אותך בעשרות אחוזים מעל למחיר השוק. גם אייבורי או KSP יהיו עדיפות בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה חמה: לך לחנות נורמלית ולא לחנות שכונתית שבה מנסים לטחון אותך בעשרות אחוזים מעל למחיר השוק. גם אייבורי או KSP יהיו עדיפות בהרבה.

אחי אני קונה בחנות infoservice זה חנות מאוד איכותית לשוק הגבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשוק הפראיירים עם הארנק הגבוה:lol:

חחחח אבל ברצינות תבדוק קצת על החנות infosevice היא עובדת רק בבאר שבע http://www.infoservice.co.il/info/hebrew/send_pdf.html

http://www.infoservice.co.il/info/hebrew/default.asp באמת שהיא יקרה ואיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...