האם לשדרג I7 920? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לשדרג I7 920?

ag43

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסקנה שלי ב3 שנים האחרונות לא מעודדת החלקים נהיו גדולים כבדים צורכים הרבה חשמל וחום במיוחד המעבדים וכרטיסי מסך והשיפור בהפעלת מערכת הפעלה לא התקדמה הרבה

לאומת זאת הדבר היחיד שיתקדם הרבה ב 3 שנים האחרונות ובאמת שיפר את המהירות של מערכת הפעלה יותר מכול מעבד כרטיס גרפי זה הSSD זה הדבר היחיד ששווה הכי הרבה שמדובר בביצועים ואין לו תחליף היום כי אפילו וכרטסי מסך

יקרים וחזקים לא מריצים היום הכול על 100% ביצועים שלא לדבר על צריכת חשמל וחום גבוהים ומצב לא מעודד לעתיד ובמיוחד לפי מה שנאמר פה שלא היה 6 8 ליבות לשוק האמצעי וחבל כי יש ב סגמנט הזה הכי הרבה כסף ואנטל מפספסים והרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מקשקש, סוכריות. בחיי.

צריכת חשמל היא הדבר עליו נעשה דגש גדול במשך השלושים שנה האחרונות בשוק השבבים, וזה דבר שרק משתפר עם הזמן.

אני לא חושב שאתה מבין שהיום מעבד i7 דוגמת 4790 צורך כמו כפול ליבה חלש שקיבלת בתושבת 775. משושי ליבה ומתומנים חדשים כיום צורכים פחות ממרובעי הליבה לתושבת הזאת.

כרטיסי מסך אותו דבר. את ה-100% של HD4870 קיבלת ב-175 וואט, לאחר מכן את אותם 100% קיבלת ב-100 וואט עם HD5770, והיום אתה יכול לקבל את הכח הגרפי הזה ב-HD7750 תמורת 45 וואט.

בתוך כמה שנים ירידה מ-175 וואט ל-45 כן...

שלא נדבר על הטכנולוגיה הנוכחית של , שמאפשרת לך להינות מכח ש-GTX480 הביא לך ב-260 וואט תמורת 55 וואט היום.

אתה אומר שדברים לא מריצים היום על 100% ביצועים. אין לי מושג על מה אתה מדבר. אם יש מעבד שלא ממלא פוטנציאל במשחק, פנה אל כרטיס המסך. זה לא מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה אומר על אנשים שמתלוננים על חום של מעבד בגלל הפדיחה של אנטל עם הקירור שלו צורכים הרבה חשמל וחמים 80 מעלות בעיות בתכנות משחקים כמו לגים ולא עובדים טוב ועוד הרבה חוסר תאימות בין תוכנה לחומרה

יותר הרבה מבעבר ואיך אתה מסביר את זה וכמו שאתה אומר צריכת חשמל נמוכה אז למה היום ממליצים ספקים חזקים יותר מ 500W יותר בקוון של 600W שלפני כמה שנים היה מספיק 400W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד היו תלונות ותמיד יהיו. כוח העיבוד עולה. חום המעבד (כמו שאתה קורא לו) הוא לא בגלל פאשלה, הוא בגלל שאינטל חסכו במוליך התרמי בין הסיליקון לIHS, הTDP של המעבד לא ממש השתנה מהדור שקדם לו(במעט מאוד). לגבי משחקים - יש ככ הקבה סיבות ואתה מפשט את הכל יותר מדי. מנוע משחק שלא עבר אופטימיזציות, פורט גרוע מקונסולות, netcode לא יעיל, בעייתיים.

אני לא יודע מה היה לך לפני שנים אבל לי היה ספק של 1KW, לפניו 750w, לפניו 620, 520...

צריכת החשמל עולה כי כוח העיבוד עולה. תראה איך משחק נראה לפני 10 שנים ותשווה להיום. יש לזה מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפי

djelectric צריכת החשמל רק משתפרת וזה לא מה שאני ואתה אומרים היום הכול נעשה יותר מהר כול חברה חומרה תוכנה רוצים להיות ראשונים גם על חשבון מוצר שהוא פשרה יותר זול לא גמור ועם בגיאם

זה בעניי פשלה של אנטל העיקר להיות ראשונים אין מספיק שיתוף פעולה בין יצרני החומרה לכותבי התכונות משחקים וזה צריך להיות הדרישה של יצרני החומרה שהיה יותר תאימות ופחות בעיות אבל לכולם יותר חשוב הכסף וזה מצב לא טוב לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, וזה מאפשר לך להינות מדברים חזקים הרבה יותר. זה שאתה יכול לקבל כח של GTX480 ב-55 וואט אומר שאתה יכול לקבל כח של שלושה ב-180 וואט. זה שאנשים בוחרים ללכת על כח גדול יותר, זה רק בזכות השיפורים בצריכת החשמל. הדרישה לביצועים קיימת וממלאים אותה באמצעות השיפור בתהליכי היצור. אחרת היינו רוקדים במעגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בשביל להריץ מחשב ברמה של 60%+ שהייה נורמלי ולא יגמגם צריך הרבה יותר חשמל מ 55W למוצר היום החומרה גבולית שמגיעה מעבד כרטיס ליותר מ 80 מעלות זה חם מאוד

ולא שיפור וצריך יותר יקר גדול ובעל צריכת חשמל יותר גבוהה זה לא שיפור לדעתי אולי חלק מהדגמים בעלי צריכת חשמל נמוכה אבל חמים יותר בגלל יותר בצועים וגם זה לא שיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודיע דבר אחד מוצר חום ופליטת חום גבוה זה מוצר שמוציא יותר ממה שהיצרן החליט ביצור וזה לא קשור לצריכת חשמל ולכמיה ו 80 מעלות זה כבר גבוהה גם למעבד וגם לכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמנסים להסביר לך זה שיש הבדל בין פליטת חום בוואט לטמפרטורה שבה המעבד עובד.

לדוגמה:

מעבד שצורך 150W ופועל תחת טמפרטורה של 70 מעלות נניח,

ומעבד שצורך 80W ופועל תחת טמפרטורה של 70 מעלות.

הראשון יפלוט כמעט כפול חום מהשני.

ואגב מההודעות האחרונות שלך אני חושב שאתה קצת מפספס את העניין של מה השתנה בשנים האחרונות, זה נראה כאילו אין מושג על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

התכנון שלי לקנות מעבד מוזל לא יצא לפועל. עד כמה שידוע לי לאינטל יש אחריות בינ"ל על BOXED PROCCESSORS לא? יש סיבה לא לקנות 4790K מאמזון? יוצא כ1540 ש"ח כשהמחיר הכי קרוב בארץ הוא כ150 ש"ח יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...