האם לשדרג I7 920? - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לשדרג I7 920?

ag43

Recommended Posts

עכשיו התקנתי והפעלתי AVISYNTH אלפה + SVP מעודכן ואני לא מצליח להבין על מה דיברת לגבי ביצועים.

זה רץ אצלי חלק לגמרי.

0ms DELAY.

ON SEEK TURN OFF AND ON QUICKLY עובד יופי.

פיספסתי משהו?

בשביל מה צריך עוד כוח עיבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השקעתי כמה שעות לקרוא על ההגדרות ולנסות אותם.

מסתבר שכמעט כל הגדרה בSVP היא בחירה בין SMOOTHNESS לARTIFACTS.

כולל ההגדרה הכבדה ביותר שצריכה מחשב על כדי לפעול.

DECREASE GRID STEP.

מעלה SMOOTHNESS על חשבון EFFECT.

כך שאני לא רואה סיבה מיוחדת לשנות את הגדרות הDEFAULT, אלה אם כן אתה צופה בANIME או יש לך מסך 120Hz/144Hz, או , או סיבה אחרת לנסות למצוא איזון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שזה בגלל חוסר יעילות של התוכנה או התוצאה של האפקט עצמו, לא בגלל חוסר כוח עיבוד.

אם אני שם את הSHADER על COMPLICATED זה מאבד SMOOTHNESS, אבל אין שימוש מלא במעבד או אפילו ספייקים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין עם המעבד הסתדר והוא בדרך אלי. האם הD15 שהומלץ כאן מסתדר עם זכרונות גבוהים? הקירור אמור לשבת על לוח Z97X-UD5H עם זכרונות 16gb Kingston HyperX BEAST.

תמדוד את הגובה של הזכרונות, עד 32 מ"מ אין בעיה כלל. עכשיו אם לדייק באפשרויות קרא פסקה קצרה פה:

http://www.noctua.at/main.php?show=compatibility_gen&products_id=68&lng=en

(אגב הלוח שלך נמצא ברשימה למטה בלי שום הערה לאי תאימות כלשהן, יש כאלה שיש להם בעיות כמו חריץ pci ראשון חסום וכאלה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני עם MADVR.

shader על complicated וartifact masking על strongest, והCPU באיזור ה50% (מוגדר לSVP לעבוד עם 8 THREADS והתמיכה בHT של הI7 מופעלת בביוס) בלי ספייקים משמעותיים.

אבל בכל זאת יש משהו בSMOOTHNESS שנפגע.

כנראה שזה קשור לתהליך עצמו ולא לכוח העיבוד.

וזה בעיקר בגלל הCOMPLICATED SHADER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב scythe ashura shadow על המעבד שלי ב oc ל 4GHZ את המאוורר אני שם קבוע על 1000RPM והוא שקט יחסית ועושה את עבודתו נאמנה. (יש את האשורה הרגיל לא הshadow שזול יותר נראה לי, ההבדל ביניהם הוא מראה נטו ותו לא).

לא ברמה של נוקטואה אבל חביב וטוב בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...