התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, זה לא נכון

בקוראן, ירושליים אפילו לא מוזכרת ברמיזה...

אני מבינה שאתה מאד בכיא בחומר, טוב טוב. אני לא יודעת הרבה על מה שכתוב שם אבל אני יודעת רק דבר אחד - לפי האמונה, במקום שבו עומד מסגד אל-אקצה, מוחמאד קשר את סוסו בוראק. פעולה פשוטה ויומיומית והם בונים מקדש שם! בחיי, אם היה מקום ידוע ברבים שהטיל בו את מימיו, האם גם שם הם היו מקימים מקדש ומאשימים את ישארל בקונספירציה להרוס אותו? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: בקיא!! (כמה שזה נשמע מגעיל, ככה כותבים את זה)

דבר שני: האמונה שעליה את מדברת היא אמונה מאוחרת יותר, משהו כמו ספרים חיצוניים בתנ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא! הם כולם פנאטים וחותרים תחת העולם החופשי! :cwm3:

כן, השתגעתי.

לפי מה שידוע לי, מוחמד מטיף לאלימות, אתה יודע, לשחוט את הכופרים וכו וכו. גם אם הם לא פנאטים גמורים הם הולכים בדרכו, הוא הנביא שלהם והם לא מעיזים להמרות את פיו של המופתי שלהם או מי שזה לא יהיה. נשמע כמו לחיות בעדר כזה סטייל ערב הסעודית 1984.

(כן, הביטוי שלי לא משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל, חבל שאתה לא מדייק.

ה' לא אמר לאליהו להרוג את נביאי הבעל,

ה' גם כועס עליו,

אליהו עשה את המעשה הזה, אבל הוא לא מעודד ע"י הכתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטרור המוסלמי ידעך לצל עלוב של עצמו ברגע שימצאו מקור דלק חלופי לנפט, שקיים בכמויות גדולות ושהוא זול, מדינות ערב לא יוכלו לממן את הטרור בגלל שהם לא שולטים ב50% ממקור האנרגיה היחיד של כדה"א, וארגוני הטרור "יפשטו רגל", רק עניין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרקר , זאת ההנחה הכי מפגרת ששמעתי בזמן האחרון ...

לא רק שלפני שיגמר הנפט שם אתה כבר תנפך את נשימותיך האחרונות , אלא שכר היום יש להם מספיק כסף לממן את הטרור לעוד כמה עשרות אם לא מאות שנים טובות (תלוי בהתיקרות הציוד .. :P )

אולי זה טיעון שבסופו של דבר יתממש , אבל אתה ואני לא נחייה צפות בו קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...