כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח

Tov_Tov

Recommended Posts

זה מה שחשבתי בהתחלה. זה מרגיש קצת מוזר, אבל זה עובר מהר. כשהכיסא בנוי בצורה נכונה, אז לשבת נכון - נוח. ולשבת לא נכון - לרוב לא נוח. משום שאתה רגיל לשבת לא נכון, בהתחלה לא נוח לך. אבל רק בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק, כשגרתי אצל ההורים בתקופה של medal of honor allied assault המולטי, מדבר על שנת 2002, פשוט ישבתי על כורסת יחיד וזה היה ליגה, היו לי ימים של ישיבה מאיזור השעה 4 בצהריים עד 8-9 בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי שני הדיונים....גם אני צריך כסא.

לפני 4 חודשים היתה לי דלקת גידים ביד ימין (עכבר) והחודש היא חזרה.

הדבר היחידי שהשתנה זה ששדרגתי את השולחן שלי בבית שהוספתי עליו פלטה גדולה של עץ כדי לשים רמקולים SOLO 7C,

לרווח עוד יותר עם המסכים ומתקן לאוזניות.

הפלטה בגובה רגיל, לדעתי 2-2.5 ס"מ.

הכסא שלי הוא עם ידיות שעידן מת עליהן, הישרות האלה. הן לא עולות מספיק למעלה ואז היד שלי קצת בעליה (מהידית לעכבר).

יש לי אותו ציוד גם בבית וגם בעבודה, קניתי בכוונה. יש לי את הסיליקון ליד עם העכבר של והעכבר G700.

בחיים לא היתה לי דלקת גידים, זו דלקת ביד, לא במפרק כמו שמוכר לרבים. זה בגידים בכף היד עצמה, בין האצבעות ליד.

ובעבר עבדתי ימים שלמים על המחשב בלי לזוז מהכסא, מעל ל30 שעות גם כן בלי שינה וכלום... וזה היה לפני כמה שנים.

ועכשיו עובד רגיל, ממש מעט לעומת פעם ובום דלקת.

אני חושב אולי בגלל השינוי שציינתי... אבל לא יכול להיות בטוח בזה. כאבים תמידיים ביד שמקשים לעבוד במחשב.

מקווה שתוכלו למצוא את הכסא 'המושלם' שאולי גם יעזור לי עם העניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכסא שלי הוא עם ידיות שעידן מת עליהן, הישרות האלה. הן לא עולות מספיק למעלה ואז היד שלי קצת בעליה (מהידית לעכבר).

יש לי אותו ציוד גם בבית וגם בעבודה, קניתי בכוונה. יש לי את הסיליקון ליד עם העכבר של והעכבר G700.

השאלה כמה באלכסון הידיים שלך נמצאות? אצלי למשל זה ככה:

d9ad7130f44df1bfb923ef1f1425ca66.jpg

f2b9281215e3af94dff5846047b508e3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש ממליץ על העכברים האנכיים .

אלה : http://www.dx.com/s/vertical+mouse?gclid=Cj0KEQjwgryfBRDn7cvY-pOit4cBEiQAB3nTbt73rDj0jt32djp5X2rBr1p3D5YGgrT7eH1mBejq3loaAo6W8P8HAQ

ממש נוחים , למרות שתוקפים אותם כל הזמן .

גם מומלץ כל שעה לעשות התרעננות , לקום מהכיסא , ללכת קצת . בריא לכל הגוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לתת המלצות לכיסאות אתם מתווכחים מה יותר נוח, לכל אחד נוח משהו אחר !!!

כשאני שאלתי על המלצה לכיסא בתקציב מסוים לא בדיוק עניין אותי מה נוח לכם ( בלי לפגוע כן ? )

מה שחשוב זה בעיקר אחריות, עמידות לאורך זמן ואיכות זהו .. בסופו של דבר זה רק כיסא, ועל זה יכולים לענות אנשים שכבר קנו כיסא או עשו כבר את החקר שלהם ויכולים להעיד עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...