כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח

Tov_Tov

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תג מחיר גבוהה לא עושה כיסא נוח.

כיסא נוח עושה כיסא נוח. המשוואה שלך לא נכונה.

הכיסאות שהבאת בהתחלה נראים מזוויעים. הייתי מתלבט ב-200 שקל וקל וחומר ב-2000+.

נדמה שאתה מדמיין שהכסף ששילמת מרפד לך את התחת, וככל שתשלם יותר ידחפו לך יותר דולרים בריפוד.

זה יותר "דקורטיבי" מ"נוח".

אתה רוצה לקשט את הבית קנה עציץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה קצת מתבלבל, קודם כל תודה שאתה דואג לכיס שלי זה מאוד מתחשב, אני אקח את זה לתשומת ליבי...

דבר שני כבר הסברתי למה הגעתי לרמה כזאת של מחירים, אבל בגלל שאתה כל כך נחמד אסביר שוב

לא נכנסתי לחנות וביקשתי לראות כסאות מעל 2000 ש"ח, הייתי ביותר מ5 חנויות וישבתי על עשרות כיסאות ואני לא מגזים, כיסאות ב400 שקל וגם ב7000 שקל, התקציב שלי היה עד 1000 ש"ח.

בלי קשר לבחירה של שני הכיסאות האלו שאותם התחת והגב שלי בחרו ולא הכסף.

על הדרך הצלחתי לגבש לעצמי דעה על סוג כיסא שמתאים לי - גב , מנגנון סלייד, וגובה לידיות זה מה שמתאים לצרכים שלי וזה מה ששדרג כל כיסא מכל הבחינות ובעיקר נוחות, בכל חנות שהייתי הכסאות שתאמו את שלושת הקריטריונים האלו התחילו מ1200 ונגמרו ב7000 ( aeron) לא כל כיסא שישבתי עליו גם כשהוא עלה 7000 שקל היה לי נוח.

ברגע שאתה מגיע למצב שכיסא כבר עובר את ה1000 שקל לפי דעתי רצוי שהוא גם יגיע עם אחריות טובה לא ? משם הגעתי לצרעה ווקסמן ושם מצאתי את הכסאות שנוחים לי לא כל כך מסובך..

לגבי הערה האחרונה - " יותר דקורטיבי מנוח"

קודם כל כיסא צריך להיות דקורטיבי ונוח כאחד אבל כנראה שאתה חושב אחרת וזה בסדר.

לגבי הקביעה הנחרצת הזאת אני מניח שישבת על הכיסאות בעצמך, אתה מוזמן לפרט את החוויה ומה גרם לך חשוב שהם כיסאות ששווים הדקורטיבי עולה על שווי הנוחות ?

טיפ לעתיד,

אם לא מבקשים ממך, אל תכנס לאנשים לכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מצאת שום כיסא אחר בפחות מ-2000 ש"ח שהתחת שלך יכול לסבול כנראה יש לך תחת מפונק מדי.

אפשר לחשוב ש"נוחות" כל כך קלה למדידה...

שמע, הכיסא לא עשוי מזהב ולא תוכנן ע"י נאס"א.

אין סיבה שכיסא פשוט יצטרך לעלות הון קטן.

אם אתה לא מוצא בארך חפש בחו"ל. טווח המחירים שלך נראה לי מוגזם.

זה כיסא מותג. אתה משלם על השם/עיצוב לא על הבנייה והנוחות.

לי זה נראה כמו כיסא שלד. bare bones.

כל עוד הכיסא מצדיק את העלות אין לי בעיה עם זה. תשלם גם 3000, מצידי.

הדיון שלנו הזכיר לי פרק נחמד על הכורסה של מרטין בפרייז'ר חח.

https://www.youtube.com/watch?v=g9OuckyAkj8

תעשה מה שאתה מבין בכל מקרה, אם אתה כן חושב שזה שווה את ההשקעה.

ישבת על כיסא כזה בכלל בעבר לאורך זמן?

כדאי שתשאל גם מה בדיוק האחריות מכסה לך.

אני לא חושב שתמצא הרבה אנשים שמחפשים מה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהתחת שלי מפונק, פשוט הדרישות שלי גבוהות רוב האנשים לפחות אלו שהגיבו פה בפורום, או מחפשים "כורסה של אמריקן קומפורט" או כיסא תלמיד אני מחפש משהו שיתן לי את שניהם ושיהיה לי נוח בכל מצב תוך כדי שמירה על הגב שלי זקוף וצמוד למשענת המושב, וכמובן שאשמח אם הוא יחזיק לי כמה שנים במצב תקין על כיסא כזה אני מוכן לשלם 2500 ש"ח, אם אמצא בפחות אז ברור שעדיף לא חסר לי דברים אחרים לבזבז עליהם את הכסף שלי.

אני לא מצליח להסכים איתך שאני משלם פה נטו על מותג, אני גם לא מבין איך אתה קובע את הדברים האלה כל כך בנחרצות, יש משהו שאתה לא מספר לי? אולי יש לך נסיון הכיסאות הנ"ל ואני לא יודע ?

אתה משלם על הרבה מעבר למותג כשאתה קונה כיסא כזה, יש לי תחושה שאתה לא מדבר מנסיון, תשב על כיסא של צרעה לדוגמה או Humanscale ותשב על כיסא של ACE, אני אפילו יזרום איתך ותשב על הכיסא מנהלים הכי יוקרתי שלהם אחרי שתעשה את זה אני רוצה שתגיד לי אם יש הבדל או אין הבדל.

כמה שזה נשמע הזוי רק המגע של הריפוד של הHumanscale מרגיש פי מליון יותר טוב מכל כיסא אחר שנגעתי בו, זה חומרים איכותים יותר ומרגישים את זה.

כמעט כמו כל דבר בחיים על איכות משלמים, מלבד איכות יש לכיסא גם אבא ואמא ושכשתהיה בעיה יהיה לך למי לפנות, למי תפנה שיתחיל להתפורר לך המושב סקיי שקנית ב400 ש"ח אחרי חצי שנה? לדודו מהום סנטר?

( על הhumanscale יש אחריות ל10 שנים כולל ריפוד, נשמע לי קצת הזוי עניין הריפוד אבל גם בפעם השלישית ששאלתי נאמר לי שזה המצב, זאת אחריות של humanscale ולא של ווקסמן, לגבי צרעה האחריות היא למשך 3 שנים על המנגנונים)

הדיון הזה יכול להיות תקף לכל דבר, גם סלון לדוגמה ... אתה רוצה סלון מעור אמיתי שיחזיק לך 10-15 שנה? אז תפתח תארנק תשלם והרבה, אתה רוצה לשלם פחות והרבה פחות? אז תקנה סלון דמוי עור שיחזיק שנתיים שלוש ואז יתחיל להראות סימני עייפות...

לא ישבתי על כיסא כזה לאורך זמן, אבל הכיסא שלי הנוכחי כל כך נוראי שאני לא רואה איך אני יכול להדרדר מכאן.

כיסא מחו"ל לעולם לא אקנה, כי אי אפשר לרכוש כיסא מבלי לשבת עליו, במיוחד אני שמתוך עשרות כיסאות רק שניים באמת היו לי נוחים ורק שניים הרגישו לי שהם שווים את התג מחיר שלהם.

הסיבה היחידה שבכלל פירסמתי פה, היא בגלל שתוך כדי חיפוש מצאתי דיון לא קצר על הארון ואפילו התדיינו על מכירה קבוצתית, כיסא של 6500 שקל כן ? אז כנראה שבעבר כן היה פה אנשים שהיו מוכנים להשקיע בכיסא מעבר לסף ה500 ש"ח.

בכל מקרה כבר מזמן הבנתי שהישועה שלי לא תגיע מפה וכבר כתבתי את זה, כנראה שאלך הכיסא של צרעה כי יש לי תחושה שלא אסתדר עם כיסא בלי משענת ראש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהתחת שלי מפונק, פשוט הדרישות שלי גבוהות רוב האנשים לפחות אלו שהגיבו פה בפורום, או מחפשים "כורסה של אמריקן קומפורט" או כיסא תלמיד אני מחפש משהו שיתן לי את שניהם ושיהיה לי נוח בכל מצב תוך כדי שמירה על הגב שלי זקוף וצמוד למשענת המושב, וכמובן שאשמח אם הוא יחזיק לי כמה שנים במצב תקין על כיסא כזה אני מוכן לשלם 2500 ש"ח, אם אמצא בפחות אז ברור שעדיף לא חסר לי דברים אחרים לבזבז עליהם את הכסף שלי.

אני לא מצליח להסכים איתך שאני משלם פה נטו על מותג, אני גם לא מבין איך אתה קובע את הדברים האלה כל כך בנחרצות, יש משהו שאתה לא מספר לי? אולי יש לך נסיון הכיסאות הנ"ל ואני לא יודע ?

אתה משלם על הרבה מעבר למותג כשאתה קונה כיסא כזה, יש לי תחושה שאתה לא מדבר מנסיון, תשב על כיסא של צרעה לדוגמה או Humanscale ותשב על כיסא של ACE, אני אפילו יזרום איתך ותשב על הכיסא מנהלים הכי יוקרתי שלהם אחרי שתעשה את זה אני רוצה שתגיד לי אם יש הבדל או אין הבדל.

כמה שזה נשמע הזוי רק המגע של הריפוד של הHumanscale מרגיש פי מליון יותר טוב מכל כיסא אחר שנגעתי בו, זה חומרים איכותים יותר ומרגישים את זה.

כמעט כמו כל דבר בחיים על איכות משלמים, מלבד איכות יש לכיסא גם אבא ואמא ושכשתהיה בעיה יהיה לך למי לפנות, למי תפנה שיתחיל להתפורר לך המושב סקיי שקנית ב400 ש"ח אחרי חצי שנה? לדודו מהום סנטר?

( על הhumanscale יש אחריות ל10 שנים כולל ריפוד, נשמע לי קצת הזוי עניין הריפוד אבל גם בפעם השלישית ששאלתי נאמר לי שזה המצב, זאת אחריות של humanscale ולא של ווקסמן, לגבי צרעה האחריות היא למשך 3 שנים על המנגנונים)

הדיון הזה יכול להיות תקף לכל דבר, גם סלון לדוגמה ... אתה רוצה סלון מעור אמיתי שיחזיק לך 10-15 שנה? אז תפתח תארנק תשלם והרבה, אתה רוצה לשלם פחות והרבה פחות? אז תקנה סלון דמוי עור שיחזיק שנתיים שלוש ואז יתחיל להראות סימני עייפות...

לא ישבתי על כיסא כזה לאורך זמן, אבל הכיסא שלי הנוכחי כל כך נוראי שאני לא רואה איך אני יכול להדרדר מכאן.

כיסא מחו"ל לעולם לא אקנה, כי אי אפשר לרכוש כיסא מבלי לשבת עליו, במיוחד אני שמתוך עשרות כיסאות רק שניים באמת היו לי נוחים ורק שניים הרגישו לי שהם שווים את התג מחיר שלהם.

הסיבה היחידה שבכלל פירסמתי פה, היא בגלל שתוך כדי חיפוש מצאתי דיון לא קצר על הארון ואפילו התדיינו על מכירה קבוצתית, כיסא של 6500 שקל כן ? אז כנראה שבעבר כן היה פה אנשים שהיו מוכנים להשקיע בכיסא מעבר לסף ה500 ש"ח.

בכל מקרה כבר מזמן הבנתי שהישועה שלי לא תגיע מפה וכבר כתבתי את זה, כנראה שאלך הכיסא של צרעה כי יש לי תחושה שלא אסתדר עם כיסא בלי משענת ראש ...

תחפש ביוטיוב DXracer reviews ותגיד לי מה דעתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לכולם למה בארץ כל כיסא זבל אפילו שרושמים שם של מותג עולה בארץ כפול ממה שעולה בחול וגם אין תקן אחיד תעודה לכיסא כול אחד אומר שהכיסא שלו הכי בריא לגב

רוב המוכרים בחניות לא מבנים כלום בבריאות הגב ומה טוב ומומלץ העיקר יודעים לדחוף לך כיסא ב 2000ש"ח+ גם אם בחול כיסא יותר טוב הרבה יותר טוב עולה 800ש"ח

הכול חרתה אחת גדולה במדינה שלנו המוכרים והיצרנים לא מעניין אותם הגב שלך ולא נותנים אחריות שלא ייגרם לך נזק לגב ורק חור בכיס וכיסא שאחרי האחריות מתפרק

וחוץ מלזרוק אתו כי אין טעם לתקן כי אין שירותי תיקון וגם זה היה עולה יקר מאוד ולא משתלם עדיין עם תקנה כיסא ב 2500 ש"ח זה לא אומר שהוא שווה את המחיר הזה

כי הכול פסיכולוגי ולא תמיד מה שיקר הוא גם טוב אם אתה חושב שתשלם על כיסא מחיר יקר זה יעשה אתו שווה מוצלח אתה רק מרמה את עצמיך הכול זה עניין של איזון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן צרעה נותנים אחריות על הכסא הזה?

אתה יודע אם המסגרת היא פלסטיק בלבד, או שיש שלדת מתכת לגב המושב?

האמת שאין לי מושג, האחריות היא שלוש שנים, הכיסא הוא נמכר ע"י צרעה אבל הוא לא של צרעה, כל הכיסאות בחנות שלהם שהם קצת רמה מעל הם של Teknion חברה קנדית שלפי מה שקראתי עליה נחשבת מאוד טובה בתחום.

http://www.teknion.com/products/brochures/Krystal_LR.pdf

תחפש ביוטיוב DXracer reviews ותגיד לי מה דעתך

ראיתי את הכיסא הזה במלא ביקורות ביוטיוב, בלי קשר למראה החיצוני שממש לא אהבתי, אני לא מתכוון לשלם 1000 שקל על כיסא שלא ישבתי עליו, בהתחשב בזה שישבתי על הaeron שעולה 1000$ והיו נוחים ממנו זאת טעות לקנות כיסא לפני שיושבים עליו.

סוכריות MאנדM

אני אומר לכולם למה בארץ כל כיסא זבל אפילו שרושמים שם של מותג עולה בארץ כפול ממה שעולה בחול וגם אין תקן אחיד תעודה לכיסא כול אחד אומר שהכיסא שלו הכי בריא לגב

רוב המוכרים בחניות לא מבנים כלום בבריאות הגב ומה טוב ומומלץ העיקר יודעים לדחוף לך כיסא ב 2000ש"ח+ גם אם בחול כיסא יותר טוב הרבה יותר טוב עולה 800ש"ח

הכול חרתה אחת גדולה במדינה שלנו המוכרים והיצרנים לא מעניין אותם הגב שלך ולא נותנים אחריות שלא ייגרם לך נזק לגב ורק חור בכיס וכיסא שאחרי האחריות מתפרק

וחוץ מלזרוק אתו כי אין טעם לתקן כי אין שירותי תיקון וגם זה היה עולה יקר מאוד ולא משתלם עדיין עם תקנה כיסא ב 2500 ש"ח זה לא אומר שהוא שווה את המחיר הזה

כי הכול פסיכולוגי ולא תמיד מה שיקר הוא גם טוב אם אתה חושב שתשלם על כיסא מחיר יקר זה יעשה אתו שווה מוצלח אתה רק מרמה את עצמיך הכול זה עניין של איזון

נערך לאחרונה על ידי סוכריות MאנדM; היום בשעה
11:17
.

אם לא שמת לב שני הכיסאות שמדוברים פה לא מיוצרים ע"י חברה ישראלית ושניהן שייכות לחברות מחו"ל האחת HumanScale ואחת Teknion חברות עם שם גדול מאוד בתחום, לכיסא של humanscale יש אחריות של 10 שנים הכוללת הכל ( אפשר לבקש יותר טוב מיזה? ), במקרה של Teknion האחריות היא סטנדרטית והיא למשך שלוש שנים ע"י צרעה.

הכיסאות פה ברמה אחרת מהכיסאות שיש בארץ וכל מי שיטרח לקפוץ לחנויות האלה לראות אותם יבחין זאת בעצמו.

]
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כיסאות מחול עולים בארץ כפול מה הקשר חברה שהיא מחול ונחשבת איכותית מי החליט את זה תשב על הכיסא ותחליט אם שווה זה שיש 10 שנים אחריות זה נחמד

בתניי שאתה לא משלם תוספת גדולה מדי בשביל זה וגם כיסא שמיוצר לחול לא תמיד מתאים לאקלים בארץ שלנו ולמבנה האנשים שהוא קצת שונה בארץ יותר מזעים במיוחד בקייץ

אז בעיניי רק מה שאני יבדוק ישב ינסה ולא משנה כיסא ב 100ש"ח או 1000$ אם זה לא הכיסא שלי זה לא היה הכיסא שלי נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת את שאר הדיון ?

כל הדעות שלי פה מתבססות על זה שישבתי על הכיסאות האלו ובחנתי אותם בעצמי, אני לא מבין מה אתה רוצה? מעבר לכך גם קראתי ביקורות על הכיסאות והחברה עצמה באינטרנט וגם דרך שם קיבלתי פידבק חיובי (פחות חשוב)

הם הכי נוחים לי ומבחינת איכות, הם נמצאים כמה רמות מעל כל כיסא אחר שישבתי עליו.

לגבי המחיר, כל דבר בארץ בד"כ יקר יותר, מה שמוזר לגבי הHumanscale ואפילו קצת חשוד הוא שדווקא בארץ המחיר יותר זול ובהרבה, בחו"ל הכיסא עולה 1000$ כמו הaeron ובארץ 2200 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא זול כי כנראה הכיסא לא שווה יותר ואין מי שמוכן לשלם את המחיר היקר שהוא אמור לעלות טוב שבארץ אין תרבות שאנשים קונים כיסאות הוא כל מוצר אחר

רק בגלל שאמור להיות מחיר יקר אומר מוצר טוב זה לא תמיד כך

ויש בארץ על אתו מוצר הפרש גדול במחיר בן החניות ה שנות מי שמוכן שימכרו לו ביוקר מוצר בינוני שיקנה זה בעיה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד הגיוני, שמעתי שמחר היבואן של פרארי מתחיל מהפך כדי להתאים את עצמו לצרכן הישראלי והוא החליט על הוזלה של חצי מליון שקל כדי שאולי סוף סוף גם שולה השכנה תקנה פרארי.

יש גם שמועות על רולקס שאולי יפתחו באיזה מבצעון שבוע הבא, לך תדע ..

נו באמת...

טוב אין לי כוח כבר לדיון הזה, אם למישהו יש משהו להוסיף שיכול להיות לעזור לי להחליט בין השניים, או להמליץ על כיסא אחר באותה רמה אשמח לשמוע אם לא אז אפשר גם לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...