כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח

Tov_Tov

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת באיחור גדול:

היום נכנסתי לאחד המשרדים בעבודה ונתקלתי בשני כיסאות שונים, על פניו נראים כמו הכיסא ההוא של ווקסמן, מישהו מזהה?

הנה כמה , מצטער על הגודל של התמונות אני פשוט מעלה ישירות מהטלפון:

a5c23a49fb8c38ca651ee30fadd7f24e.jpg

הכסא שעידן צילם זה צרעה שעלה לי לדעתי 350 ש"ח אני יושב עליו כבר כמה שנים לפעמים עד 15-18 שעות כמעט ברצף. והכסא מתפקד אותו דבר.

אני לא מכיר שייחים אבל לי זה נוח מאוד.

מומלץ בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרגע לא טענתי שיש לי נסיון של שנים עם הכסאות .. ישבתי על כל כיסא בסביבות הרבע שעה לא יותר מיזה יש גבול לכמה אפשר להתנחל בחנות, בכל מקרה אין מה לעשות זה כמו שתרצה לקנות מזרון לא תלך ותבלה את הלילה בחנות נכון ?

אז צריך להסתמך על רושם ראשוני, איכות החומרים, אחריות ושם החברה .. זאת הדרך שלי לבחור כיסא.

נראה לי שאתה קצת מתבלבל, קודם כל תודה שאתה דואג לכיס שלי זה מאוד מתחשב, אני אקח את זה לתשומת ליבי...

דבר שני כבר הסברתי למה הגעתי לרמה כזאת של מחירים, אבל בגלל שאתה כל כך נחמד אסביר שוב

לא נכנסתי לחנות וביקשתי לראות כסאות מעל 2000 ש"ח, הייתי ביותר מ5 חנויות וישבתי על עשרות כיסאות ואני לא מגזים, כיסאות ב400 שקל וגם ב7000 שקל, התקציב שלי היה עד 1000 ש"ח.

בלי קשר לבחירה של שני הכיסאות האלו שאותם התחת והגב שלי בחרו ולא הכסף.

על הדרך הצלחתי לגבש לעצמי דעה על סוג כיסא שמתאים לי - גב רשת, מנגנון סלייד, וגובה לידיות זה מה שמתאים לצרכים שלי וזה מה ששדרג כל כיסא מכל הבחינות ובעיקר נוחות, בכל חנות שהייתי הכסאות שתאמו את שלושת הקריטריונים האלו התחילו מ1200 ונגמרו ב7000 ( aeron) לא כל כיסא שישבתי עליו גם כשהוא עלה 7000 שקל היה לי נוח.

ברגע שאתה מגיע למצב שכיסא כבר עובר את ה1000 שקל לפי דעתי רצוי שהוא גם יגיע עם אחריות טובה לא ? משם הגעתי לצרעה ווקסמן ושם מצאתי את הכסאות שנוחים לי לא כל כך מסובך..

לגבי הערה האחרונה - " יותר דקורטיבי מנוח"

קודם כל כיסא צריך להיות דקורטיבי ונוח כאחד אבל כנראה שאתה חושב אחרת וזה בסדר.

לגבי הקביעה הנחרצת הזאת אני מניח שישבת על הכיסאות בעצמך, אתה מוזמן לפרט את החוויה ומה גרם לך חשוב שהם כיסאות ששווים הדקורטיבי עולה על שווי הנוחות ?

טיפ לעתיד,

אם לא מבקשים ממך, אל תכנס לאנשים לכיס.

כיסא שמצאתי שמצליח לשלב את שתי העולמות ועדיין להישאר בסביבות ה1000 שקל הוא זה

http://www.waxman.co.il/Product.aspx?id=76 אני מקווה שאני לא מתבלבל בכיסא כי ניסיתי בחנות ואני דיי בטוח שזה זה

היה לי מאוד נוח גם בסתלבט עם נדנוד אחורה וגם כאשר ישבתי צמוד לשולחן במצב כתיבה, הקלדה .. אני אישית מחפש כיסא אז הוא לא התאים לי

קוטר? אם היית מתאמץ לקרוא את כל מה שאני כותב באותה מידה שאתה שולף הצעות מהמותן אז אולי לא הייתי מציע לי ספה לסלון.

בכל מקרה הכיסא הוא לחדר, ישיבה מול שולחן מחשב\כתיבה.

אבל זה כבר לא משנה אני כבר דיי סגור על כיסא.

תודה שניסית, אחרי 12 עמודים כאלה מתישים, הסבלנות שלי סובלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדגיש באדום בולט כשאתה בדיוק מוכיח את הטענה שלי חח - לא הזכרת. :smiley1:

את הדרישות האחרות שציינת אני מכיר. התעלמתי מהן.

גם אם אתה נעול בדעתך לא מזיק לשמוע אופציות נוספות בשביל לחזק או להחליש את עמדתך, אבל אצלך כנראה זה גורם למועקה קשה.

אם היה לי להמליץ לך על כיסא עם מנגנון סלייד וגובה לידיות בזווית 3.5 מעלות הייתי ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדגיש באדום בולט כשאתה בדיוק מוכיח את הטענה שלי חח - לא הזכרת. :smiley1:

את הדרישות האחרות שציינת אני מכיר. התעלמתי מהן.

גם אם אתה נעול בדעתך לא מזיק לשמוע אופציות נוספות בשביל לחזק או להחליש את עמדתך, אבל אצלך כנראה זה גורם למועקה קשה.

אם היה לי להמליץ לך על כיסא עם מנגנון סלייד וגובה לידיות בזווית 3.5 מעלות הייתי ממליץ.

סבבה אז פעם הבאה שאבקש המלצה למקרר אתה הראשון שאני אפנה אליו לגבי מכונת גלידה

פשוט הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, כי זה בכלל לא אותה קטגוריה... ביקשת כיסא הבאתי לך ערסל, או עגלת תינוקות יותר נכון.

וגם אם משהו לא רלוונטי ספציפית אליך מדובר בדיון ציבורי, להזכירך. אתה לא היחיד שקורא כאן.

בנאדם, לפני שבאת כבר ננעלת על כיסא ספציפי מאוד, נראה שאתה יותר מחפש צומי ואישרור עצמי מעצות.

לך לחנות ורכוש!

ובא לציון גואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש צומי? אתה מתחיל להיות חוצפן והסבלנות שלי כבר קצרה..

מי שמחפש צומי פה זה אתה, נכנסת לדיון שאין לך שום דבר מועיל להוסיף ואתה מזיין תשכל כבר 12 עמודים על דברים שלא קשורים לנושא הדיון.

אני מרגיש שאני מנהל דיון עם אוטיסט, מדבר איתו על א' והוא מתעקש על ב', תתחפף לי מהטופיק וכנס לפורום מפרטים נראה לי ששמה יעריכו את ההמלצות שלך לספות.

נמאסת .. תעריך את זה שבכלל הגבתי לך עד עכשיו מתוך נימוס, פה זה נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...