כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח

Tov_Tov

Recommended Posts

זאת המטרה של הF15 והוא עושה אותה דיי בהצלחה

כיסא שמצאתי שמצליח לשלב את שתי העולמות ועדיין להישאר בסביבות ה1000 שקל הוא זה

http://www.waxman.co.il/Product.aspx?id=76 אני מקווה שאני לא מתבלבל בכיסא כי ניסיתי בחנות ואני דיי בטוח שזה זה

היה לי מאוד נוח גם בסתלבט עם נדנוד אחורה וגם כאשר ישבתי צמוד לשולחן במצב כתיבה, הקלדה .. אני אישית מחפש כיסא אז הוא לא התאים לי

שווה לקפוץ לווקסמן לנסות יש להם הרבה מאוד דגמים שם בחנות ..

אני הייתי בחנות בפתח תקווה, חנות מפעל משום מה גם המחירים שם יותר זולים מהחנות תצוגה בבני ברק..

על הדרך תקפוץ גם לצרעה מבחר מאוד גדול של כסאות .. אבל המחירים לרוב יקרים יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה עם כסא מרקוס של איקאה ? מלא ביקורות בחול ממליצות עליו כעל הכיסא המומלץ ביותר בטווח המחירים הנמוך יותר ( עד 1000)

הוא מצליח להתברג להרבה רשימות TOP של אתרים מכובדים מחול (שכל שאר הכסאות ברשימות הם במחיר פי כמה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של הרהיטים שלהם מצויינת. אבל זה לא משנה.

האמת שהמרקוס הזה דווקא נראה טוב והייתי רוצה לנסות, משענת גבוהה, מגיעה עד הראש ומתכווננת. רק שצריך לעשות נסיעה בשביל זה.

הבעיה שלו, לפי מה שאני רואה, שהמושב עשוי כנראה מחומר דמוי עור כלשהוא ומהנסיון שלי זה פשוט רע.

זה גם לא מחיזק מספיק זמן, גם לא נוח, וגם חלק יחסית ולכן התחת מחליק לאט לאט החוצה מהכסא וזה אחד המעצבנים, אפילו לא דאגו לעשות תפרים בצורה כזו שהאמצע של המושב נמוך יותר ותופס את התחת שלא יחליק.

אני גם מחפש כסא בתקציב גבוה יחסית (מניח שעד 2500), אבל דחיתי את הקניה של הכסא, קודם יש כמה אביזרים אחרים לעמדת עבודה שיותר חשוב לי לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הבית שלי מאיקאה ואין בעיות כבר שנים, אבל זה לא באמת מעניין.

הכסא הזה נראה מושלם מבחינת עיצוב ואפשרויות, וגם המחיר טוב... אפשר אפילו לשלוח לארץ, הבעיה, לקנות כסא בלי לשבת עליו קודם... ממ לא רעיון טוב כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם הידיות המעפנות האלו? אתה נשען אחורה והידיות עולות באלכסון, הכיוון שלהן תמיד יוצא לך או נמוך מדי או גבוה מדי.

מעבר לכך זה נראה כמו כיסא שמתאים למכונית , כריות בצידי המשענת כדי להחזיק אותך בפניות חדות, נו באמת..

כיסא מפנק זה כיסא רחב עם משענת רחבה, כזו שתוכל לזוז בה, לא כזו שאתה יושב בתנוחה אחת ותתפוצץ אם אתה רוצה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יש לך נגד ידיות שאפשר לכוון, שלא לדבר על זה שאתה חושב שכולן אותו דבר, יש איזה מיליון מנגנונים שונים שיכולים להראות בערך אותו דבר בתמונות. שלא לדבר על זה שבכיסאות שאי אפשר לשנות את גובה הידיות בוודאות יהיו אנשים שהידיות יהיו להם בגובה הלא נכון.

הכיסאות של DXRACER ו NEED FOR SEAT (נראה כאילו זה אותה חברה עם כמה מותגים שונים בהתאם למדינה) בנויים באיכות מאוד גבוהה, הרבה מאוד ריפוד איכותי וחומרים טובים.

אני יודע ש LCS משתמשים ב DX בשנים האחרונות ו ESL משתמשים ב NFS אבל יכול להיות שזה רק עניין של ספונסרים. מצד שני במקרים האלה מדובר בתחרויות גיימינג והשחקנים יושבים הרבה מאוד זמן במהלך התחרות אז אם הכיסאות לא היו טובים מספיק כנראה שהיו מוצאים ספונסר חדש.

http://www.needforseat.de/eu_english/

http://www.dxracer.net/

איפה מצאת אותם עם משלוח לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזוזה קטנה לרהיט או טיפונת מים והלך קאפוט.

אם "תזוזה קטנה או טיפונת מים" זה לזרוק אותם מקומה שלישית לתוך בריכה, אז אני נוטה להסכים איתך. משום שאני לא עושה שום דבר מזה, איכשהו הרהיטים מאיקאה עדיין משרתים אותי נאמנה. הם לא פחות טובים מכל זבל אחר שתמצא באותו טווח מחירים (שגם הוא יהיה MDF מן הסתם).

אני לא מבין מה יש לך נגד ידיות שאפשר לכוון, שלא לדבר על זה שאתה חושב שכולן אותו דבר, יש איזה מיליון מנגנונים שונים שיכולים להראות בערך אותו דבר בתמונות. שלא לדבר על זה שבכיסאות שאי אפשר לשנות את גובה הידיות בוודאות יהיו אנשים שהידיות יהיו להם בגובה הלא נכון.
מה שיש לו זה כיסא מסוים מסוג מסוים שבגלל שהוא רגיל אליו הוא חושב שמדובר בכיסא טוב, ושופט את כל שאר הכיסאות על סמך הכיסא הזה. בפועל, לדעתי, זה לא כיסא טוב, כי גם לי יש כאלה, וכשאני משווה בינם לבין כיסאות שיש לי בעבודה (שהם יותר ארגונומיים ומתכווננים), אני רואה שהאחרונים יותר נוחים לישיבה ממושכת ומעודדים אותך לשבת נכון.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...