כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח

Tov_Tov

Recommended Posts

מה הקשר לפרארי מכונית זה מכונית יש דברים ותקנים שאתה חייב לעמוד בהם וכול רמה מסוימת הקטגוריה עולה והמכונית יותר יקרה בכיסאות אין חוקים כל יצרן יכול ליצר איך שבא לו את הכיסא ולבקש כמה שהוא רוצה

אבל אם הכיסא לא נוח אני לא הקנה גם אם המחיר נראה לי מוגזם למוצר אני לא יקנה זה לא מכונית שאתה יכול להבדיל בן היצרנים השונים להחליט מה מתאים לך ומה לא כיסא זה מוצר בעייתי כי אתה לא יודע

עם הוא ארגונומי וטוב לגב שורה תחתונה זה אם הכיסא נוח לך ואתה מוכן לשלם את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו אז מה אתה אומר בעצם ? שישבת על השני כיסאות האלה והם לא נוחים לך, מה אכפת לי מה נוח לך? אני מסביר לך שאני לא מצאתי יותר נוח מיזה בשבילי, בכל רמות המחיר.

פתחתי את הדיון זה בשביל לקבל חוו"ד מאנשים שאולי חיפשו כיסא ברמה הזאת ואולי מצאו אופציה טובה יותר, וגם ציפיתי לשמוע קצת דעות על צרעה ווקסמן באופן כללי וזהו !

אומנם הדיון פתוח לכלל וזה מהות הפורום אבל מרוב שהיו פה דעות לא קשורות לעניין זה גלש לתקציב שלי וכמה בן אדם מוכן וצריך להשקיע על מוצר..

וזה בדיוק כמו ברכב וזה בדיוק כמו שעון וזה בדיוק כמו כל דבר בחיים, יש בן אדם שיסתפק בארון MDF ויש בן אדם אחר שישלם פי 3 ויקנה ארון מעץ מלא..

הדעות פה שהכסאות שהצגתי הם סתם יקרים והם לא איכותים כי הם יקרים זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי.

אני לא יכול לקבל שום דעה כזאת ברצינות או אפילו להתייחס אליה בהתחשב בעובדה שאף אחד מבעלי הדעות האלו לא בא ואמר מפורשות שהוא התנסה עם הכסאות האלו או אחרים ברמה הזאת כדי שהוא יוכל לשפוט אותם בצורה הכל כך נחרצת שאתם משתמשים בה כדי לחרוץ את דינם.

אם תגיד לי שאתה חיפשת כיסא והייתי בחנות הזאת והזאת והגעת למסקנה שאתה לא רואה שום הבדל בין כיסא של 2000 שקל לכיסא של 400 שקל מACE אז זאת דעה שלא אסכים איתה אבל אוכל לקבל אותה.

-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שעייפתי כבר, לא הבנתי את ההקשר, בד"כ יש נושא לפני המושא ..

מחסל כיסאות כרוני, נו אז אולי פעם אחת תשקיע קצת יותר מבכיסאות של ACE ומקס' אם תחסל גם אותו תהיה לך אחריות ..

העקשנות לא לקנות כיסא יקר פעם ב5-10 שנים ולקנות כיסא מעפאן כל שנתיים לא נראית לי הגיונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העקשנות לא לקנות כיסא יקר פעם ב5-10 שנים ולקנות כיסא מעפאן כל שנתיים לא נראית לי הגיונית.

מסכים, מאותה סיבה אני רוצה לקנות כיסא יקר (בגלל איכות ולא בגלל מותג) שיחזיק לי לפחות 3 שנים+

נשבר הזין מכל היכסאות ACE ב400 שקל שמחזיקים שנה גג

אם מה שnat64x אומר גם נכון, לשבת מה דקות בכיסא לא אומר הרבה, צריך לשבת שעות בשביל לדעת אם הכיסא באמת טוב ובריא לגב או סתם בולשיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרגע לא טענתי שיש לי נסיון של שנים עם הכסאות .. ישבתי על כל כיסא בסביבות הרבע שעה לא יותר מיזה יש גבול לכמה אפשר להתנחל בחנות, בכל מקרה אין מה לעשות זה כמו שתרצה לקנות מזרון לא תלך ותבלה את הלילה בחנות נכון ?

אז צריך להסתמך על רושם ראשוני, איכות החומרים, אחריות ושם החברה .. זאת הדרך שלי לבחור כיסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הכיסאות גם יקרים אפילו אצל בין אדם נורמלי לא מחזקים יותר מ 5 שנים שלא לדבר על 10 שנים שום חומר שמימנו עשוי כיסא היצרן מתחייב שהוא ישרוד 10 שנים גם ספה לסלון של מותג ידועה איטלקי שעולה ים כסף

לא יחזיק מעמד יתפרק לפני 10 שנים גם אם אתה שומר הכי שומר רק אחוז קטן מהמוצרים היום באמת יחזיק קצת יותר זמן הבעיה היום זה שלא בונים מוצרים כמו לפני 30 שנה שמחזקים הרבה זמן היום הכול זה קנה בזול

ותחליף מהר כך מרוויחים יותר זה עצוב כך כול הקניות ברשת עבדות כך וזה תרבות אנשים יעדיפו להחליף פעמיים כיסא ויצאה להם יותר זול מאשר לקנות מוצר יקר שלא באמת יודעים מהוא שווה כי צריך לנסות אתו לאורך זמן

ולפני שקונים אין אפשרות לבדוק וזה כמו לקנות חתול בשק את משלם ולא באמת יודעה מה אתה מקבל ואם באמת שווה את הכסף ולא יתפרק מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי כיסאות יקרים קניתי כיסאות זולים. שניהם הלכו לפח באותה מהירות.

הכל אותו חרא.

נו אז למה אתה לא מדבר, אם איזה כיסאות ממותגים התנסת ? ממה אתה ממליץ להתרחק?

רוב הכיסאות גם יקרים אפילו אצל בין אדם נורמלי לא מחזקים יותר מ 5 שנים שלא לדבר על 10 שנים שום חומר שמימנו עשוי כיסא היצרן מתחייב שהוא ישרוד 10 שנים גם ספה לסלון של מותג ידועה איטלקי שעולה ים כסף

לא יחזיק מעמד יתפרק לפני 10 שנים גם אם אתה שומר הכי שומר רק אחוז קטן מהמוצרים היום באמת יחזיק קצת יותר זמן הבעיה היום זה שלא בונים מוצרים כמו לפני 30 שנה שמחזקים הרבה זמן היום הכול זה קנה בזול

ותחליף מהר כך מרוויחים יותר זה עצוב כך כול הקניות ברשת עבדות כך וזה תרבות אנשים יעדיפו להחליף פעמיים כיסא ויצאה להם יותר זול מאשר לקנות מוצר יקר שלא באמת יודעים מהוא שווה כי צריך לנסות אתו לאורך זמן

ולפני שקונים אין אפשרות לבדוק וזה כמו לקנות חתול בשק את משלם ולא באמת יודעה מה אתה מקבל ואם באמת שווה את הכסף ולא יתפרק מהר

שוב לא נעים לי לבשר לך אבל נראה לי שאתה שולף דברים מהמותן בלי שום בסיס, בעניין הספה לדוגמה יש להורים שלי ספה מעור אמיתי לא יודע מה המותג אבל עם בכסף עסקינן היא עלתה מעל 10k הספה קיימת כבר 15 שנה ורק עכשיו אם תחפש ממש טוב תמצא סימנים של עייפות

מצד שני נקנתה ספה סטייל אמריקט קומפורט מערוץ הקניות ב2000 שקל שאחרי פחות משנה התחילה להתפורר והיום היא מכוסה בסדין כדי שיהיה אפשר לשבת עליה.

עניין עמידות מוצרים לאורך שנים לעומת מה שהיה פעם שמוצרים יוצרו על מנת להחזיק הרבה יותר תקף בתחומים אחרים לא ריהוט, עץ מלא ישאר עץ מלא, דוגמה טובה למה שאמרת היא מצברי שבעבר החזיקו 4-5 שנים והיום בקושי מכסים את תקופת האחריות של שנה וחצי.

זה פשוט לא נכון, אל תשכח גם את העניין הנוחות והבריאות כיסא של 400 שקל, הכסאות ב400 שקל פשוט לא נוחים לכל פעולה לא משנה מה תגיד, ואיכות החומרים לא מתקרב לכסאות שאני התנסתי איתם כמו שאמרתי רק תיגע בשני כסאות ואפשר להרגיש מה זול ומה יקר .. זה לא מסובך, בקיצור חדל קשקשת לכו לחנויות תתנסו ותחזרו להגיב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...