כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסא מחשב\מנהל עד 2500 ש"ח

Tov_Tov

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן דיון מטומטם כמו לשלם על כיסא בארץ 2500ש"ח שכיסא כזה בחול עולה חצי שאת הטיב שלו לטוב ולרע אתה לא יודעה ורק הגב שלך והישבן יגיד לך אם יציאתה פרייר או לא

ורק כאבים אם היה לך תבין אם הכיסא טוב או לא וזה יכול לקחת שבועה ויכול לקחת גם חודש וגם במחיר כזה יש לך אחריות תעודה שהכיסא הזה בריא לגב ואם תוך שבוע הוא לא מתאים לך

לא נוח אפשר להחזיר או שהלך הכסף ואז תישאר עם כיסא יקר ולא שמיש ולא תוכל לקנות אחד חדש זה מבאס כי היא אפשר להחליף כסא כול שבוע צריך לחיות היתו לטוב ולרע לפחות 3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי לנחש שניכם ישנים על מזרון ממש זול נכון ?

כי עדיף לקנות משהו זול מאשר בטעות להשקיע קצת יותר ולגלות אחרי שבוע או חודש שהפסדתם כסף נכון ?

הישראלי המצוי.. בקיצור ..

אקנה את הכיסא שנוח לי ואתן ביקורת מהימנה עוד חצי שנה על הכיסא.

ועוד משהו רבאק, מי ביקש ממכם להכנס לי לכיס ולהגיד לי כמה כסף להשקיע בכיסא? רק שאלתי אם מישהו מכיר את הדגמים או החברות ואם כן אז שיחווה את דעתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברות שנותנים חודש נסיו אל המזרן ואז לא טוב מחזרים לך את הכסף כי זאת חברה שמאמינה במוצר שלה ויודעת שהוא טוב היום יש מזרנים עם שני צדדים אחד רך ואחד קשה יותר כך אין לך בעיה מה לבחור מתאים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברות שנותנים חודש נסיו אל המזרן ואז לא טוב מחזרים לך את הכסף כי זאת חברה שמאמינה במוצר שלה ויודעת שהוא טוב היום יש מזרנים עם שני צדדים אחד רך ואחד קשה יותר כך אין לך בעיה מה לבחור מתאים לך

קודם כל זה לא חברות, זאת חברה אחת בשם AeroFlex ומכל שלל המזורנים שיש לה רק מזרון אחד מוצע להחלפה, למה אני יודע את זה כי גם את סבב המזרונים שלי עשיתי ובסוף החלטתי לקנות הולנדיה (לאמא שלי) מה לעשות על נוחות ובריאות אני לא מתפשר, למרות המחיר ההזוי הוא הרבה יותר נוח מכל מזרון שניסינו .. לא העליתי את זה פה כי כנראה שגם אז הייתם מפשפשים לי בכיס ואומרים פראייר הלך קנה מזרון לא איכותי ב10K+ כשיכל ללכת "למחסן המזרונים" ברמלה ולקנות אותו הדבר ב1000 שקל, או שגם אז הייתם קוטלים אותי ואומרים שלמה צריך לבזבז 1000 שקל על ספוג כאפשר לישון על הרצפה לא ?

אתם בטח מהמציקים האלה שכשמישהו רוצה לקנות מחשב ב10K אתם ישר קופצים ואומרים לו איזה פראייר אתה אתה יכול לקנות מחשב אחד עכשיו ועוד 3 שנים עוד מחשב .. וגם כשהוא היה מסביר את הסיבות שלו ולא משנה כמה הגיוניות הם יהיו תמשיכו לחפור כמה הוא פראייר ואיזה טעות הוא עושה ואז יהיה דיון של 10 עמודים על כמה הוא בזבזן בלי מפרט אחד מסכן שמתאים למה שהוא ביקש... בדיוק כמו פה.

ושוב אם לא אכפת לכם מה אני עושה עם הכסף שלי אז אל תגידו לי כמה כסף להשקיע על כיסא, רציתי דעה על דגמים וחברות מנסיון או מחקר קודם שעשיתם בעצמכם בשבילכם לא את הבילבולי מוח האינפנטלים האלה שלא קשורים בכלל לנושא.

פאקינג 10 עמודים וקיבלתי רק המלצה אחת לכיסא מחו"ל לא יאומן.. כבר היה עדיף שהדיון ישאר בלי תגובות.

אני בפורום הזה כל כך הרבה זמן, ולא ניתקלתי אפילו פעם אחת בתגובות כאלה הזויות, שלא קשורות בכלל לפוסט הפותח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על זה טוב-טוב?

אני יותר חושב בכיוון הזה. רק 1000 ש"ח.

תראה איזה הבדל לעומת ה-2500 שאתה רוצה להוציא על כיסא פושטק.

http://www.wallashops.co.il/%D7%9B%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%AA-%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94-%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%90%D7%A8%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%93%D7%95%D7%9D-%D7%A0%D7%A4%D7%A8%D7%93/pi5xtdolev

5XTDOLEV.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...