Intel Haswell-E ישוחרר בספטמבר ( קישור בפנים ) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Intel Haswell-E ישוחרר בספטמבר ( קישור בפנים )

yamyam070

Recommended Posts

מעבדי ה -E של ה 8 ליבות

מגיע 3 GH כמה OC ניתן יהיה לסחוט ממנו ?

מי שקנה את מעבדי ה i7 920 או מעבד ה 2600K וכו', ממה הוא התבאס? מעבד ה 4770K נותן קצת בראש ל 920 אבל ל 2600K? הפרש של בקושי עד 5% בחלק מהמבחנים פה שם, אז בחייך די להגיד שטויות

זה לא מדוייק 4770 מגיע עם AVX 2 ומי שמשתמש בעריכה ווידאו רואה שיפור גדול

הביקורות מלאות בתוכנות להלל את

ואינטל משמנת כל בורג ,לשבתם שיש יפי נפש שעובדים בחינם ? תחשבו שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי ה E לא מיודעים לגיימרים ! אלה בעיקר לאנשים שכן מנצלים 8 ליבות ו 16 נימים ! זה לא מעבד למשחקים, אין שום טעם בתדר של 4.0 או 3.3 למשל שהוא מגיע, מה שמשנה למי שעורך זה כמות הליבות ושיהיו במהירות סבירה. 3.3 בטורבו זה מעולה.

לא מצליח לצערי להבין ממך כלום , אני שואל לעריכה בזמן אמת או ו-3.3 16 ליבות לא מספיק לי לצערי .

לכן השאלה נשארת , האם ניתן יהיה להגיע ל-4.5 עם מעבד 5930/5960 :huh:

הרי 4960 טענת מגיע ל5GH .

ידוע לי שהמעבד עדיין לא יצא וזה בגדר מידע מוקדם .

מעבדי ה 6 ליבות כרגע, כגון ה 4930K מסוגלים להגיע ל OC של 5GHZ נו אז?

אבל עבורי יש להם צוואר בקבוק כתוצאה של AVX ו-AVX 2 ישפר במעט עד הופעת AVX 3

ברור שמדובר על תוספת יפה עבור ה AVX 2 וראיתי במבחנים אבל מדובר על מבחנים מאוד ספציפיים.

אני מדבר על עבודה מאוד ספציפית ,לא משחקי מחשב ;)

מובן לך שמי שהולך לעשות את השדרוג מ 2600K ל 4770K יהיו אלו אנשים שהמחשב שלהם הוא מכונת כסף? כן? אם בחור שעושה עריכה חובבנית פה ושם רץ לשדרג את זה אז הוא טיפש קטן, סליחה על הביטוי.

בדיוק מדובר במחשב שמיועד יותר לעבודה ואני מתלבט בין מעבד של שרתים שאני לא יכול לבדוק

ה- Phi

ה- Phi איך ניתן לראות אותו בעבודה ? לנסות אותו ?
אני מצלם עם CANON 70D החדשה... בסה"כ FULL HD ולא איזה וכו'... ואספר לך

על תנסה להשוות בין עריכה שלך לבין מה שאני עושה . לכן שאלתי שאלות ספציפיות מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16 ליבות בתדר של 3.3 לא מספיק לך אבל תדר של 4.5 כן מספיק? ואוו אתה הזוי אבל לא משנה. אין שום קשר אם 16 ליבות לא מספיקות לך, זה משנה אם הן יהיו בתדר 4.5 או 3.3? בחייך.

תשמע יש לך דיבור קצת מסריח , זה כל השרשור ולא רק אלי , אתה לא מכיר אותי ואתה לא יודע אם אני הזוי או לא .

אז תרגיע ! קשה לך לא לדבר לעניין בלי הערות פוגעניות קח חופש ,תענה לאחרים , לא לי .

אני מקווה שאני מובן .

יכול להיות הבדל גדול בין 3.3 לבין 4.5 ואתה באמת לא מבין דבר כל כך אלמנטרי .

בטח ב-16 ליבות ...

בנוסף, מעבד הXeon Phi

הוא מעבד של 60 ליבות ומחירו נע בין 2400-2700$, אבל אלו ליבות בתדר של 1.05 אז זה לא בשבילך

;)

(אלה אם כן יש לך את התוכנה שתנצל אותם)

יש לי תוכנה שמנצלת כל ריבוי , רק צריך לבדוק בפועל , 2400$ לא מפחיד ,רק לבדוק .

1. אתה זקוק ללוח אם בעל 2 תושבות מעבדי , מה הבעיה?

הבעיה שכסף לא גדל על העץ .

הבעיה איפה בודקים לפני קנייה גדולה כזאת ,זה לוח ומעבדים וזכרונות , זה קנייה של 10,000$++

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי במקום לדבר באוויר תספר לפורום למה בדיוק מיועד המחשב? חוץ מדיבור מתנשא (ובשגיאות כתיב) "

על תנסה להשוות בין עריכה שלך לבין מה שאני עושה ." לא הסברת.

אני בטוח שעם קצת יותר מידע (וגישה שונה) יהיה לאנשים יותר קל לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על ביטויים פוגעניים כגון "אתה הזוי.." או "יש לך דיבור קצת מסריח..."

סה"כ הדיון מעניין גם אותי שעוסק כתחביב בעריכה או קידווד ווידאו.

סה"כ mmemorex משקיע בתשובות מפורטות מאוד שמעניינים הרבה חברי הפורום.

תרגיעו, קצת כבוד זה לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם משקיעים בלענות לו?

הורחק. מדובר בגלגול של טרול שממשיך לחזור לפורום אחרי הרחקות חוזרות.

אם אתם רואים משתמש עם כינוי מוזר שפותח דיון עם קישור לחדשה או דיון עם בקשה הזויה שאין קשר בינה לבין ביצועי המערכת - תרגישו חופשי לדווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, יהיה מדובר על LGA 2011-3 מבוססת ערכת שבבים X99. מה שנחמד לדעת שהצי'פסט יהיה על TDP של MAX 6.5 וואט שזה... לא קצת כיוון שהוא עמוס בפיצ'רים ויכולות :) וכמובן עידן ה .

מדובר על שינוי פיזי של בעבור 2011-3 כך שלא ניתן יהיה להעביר את המעבדים מהדור הקודם שכן השינוי הפיזי נובע מהחריצים על ה PCB של המעבד עצמו ועל התושבת.

http://vr-zone.com/articles/intel-core-i7-ivy-bridge-e-core-i3-haswell-lineup-detailed/37832.html/3

בקיצור תושבת שונה שם דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זיהיתם שהוא טרול?...

לי הוא פשוט נראה קצת over sensitive וקריזיונר...יכול להיות סתם איזה פלוץ לא?

בכל אופן אותי די שחטו פה...אבל כשאתה אומר דברים לא נכונים ראוי שיתקנו אותך, וכשסותמים לי את הפה עם דברים שיש בהם טעם אני יודע לשחרר וללמוד.

למרות שנראה לי ראוי שאדם שצבר ידע ומסוגל לתרום לאחרים ברמת הבנה גבוהה יעשה זאת בגובה עיניים ופחות התנשאות.

אחריי הכל - כולנו בורים לגבי משהו, אי אפשר לדעת הכל, וכולנו היינו רוצים ללמוד דברים חדשים בצורה שתהיה נגישה ועם פחות עוינות - שאחרי זה צריך להתאמץ לסנן אותה מהמסר המשמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...