Intel Haswell-E ישוחרר בספטמבר ( קישור בפנים ) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Intel Haswell-E ישוחרר בספטמבר ( קישור בפנים )

yamyam070

Recommended Posts

הזכירו לי בטובכם, האם מדובר בטכנולגיה החדשה של INTEL

שעמדה לצאת מתישהו בשנת 2015.

כלומר מעבדי 14 ננו ותושבת חדשה, אשמח אם תוכלו להזכיר את שם התושבת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא מעבדי ה 14 ננומטר. מפעל ה 14 ננומטר הסתיים להבנות בתקופה הזאת ממש באירלנד ובעוד כמה מקומות בעולם. המעבדים של ה 14 ננוט נראה אותם אי שם ב 2015. התושבת של המעבדים האלו היא 2011. 10 ננומטר אמור להתחיל להבנות כאן בישראל גם כן לקראת אמצע 2015 או תחילת 2016 ( רק להבנות, לייצר לוקח כ 8 שבועות, זה לפניי הבדיקות וכיוונונים )
תודה רבה לך על העדכון. אני מתחיל להתלבט אם זה הזמן להתעדכן במערכת מחשב חדשה. הנוכחית שלי היא מ 2010 תושבת 1156 שבב P55 אי אפשר להמתין לנצח, השאלה רק אם השיפור יהיה משמועתי...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא נותן כבר שלוש שנים עם מעבדי האסוול ואייבי ברידג', נפח תעבורה מקסימאלי תיאורתי גבוה יותר.

אבל איך אני ירגיש את זה בפועל ? אך יראה את זה במחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא. נפח התעבורה המקסימלי הזה לא מנוצל כראוי כיום עם חדי- בממשק PCIE 3.0 X16. היתרון יהיה בעיקר בממשקים הצרים יותר, היום ניתן להריץ קרוספייר ב-X8 ו-X4 בתקן 3.0 המהיר יותר מבלי לאבד ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה כזאת בין חברים ומקצועית. מה המעבד שלך? מה הכרטיס מסך וכמה זכרון?

1. מה אתה עושה עם המחשב? עריכה? משחקים?...

אם תצא עכשיו ותרכשו את ה I7 החדש, ערכת שבבים Z97, עם 8-16GB זכרון? אתה מסודר.

תודה על התשובה המושקעת MMEMOREX.

יש לי לוח-אם GA-P55-USB3 שאינו תומך ב SATA3 - 12GB וכרטיס מסך 6850.

אני שוקל שדרוג לשיפור ביצועים בעיבוד ווידאו - שם יש משמעות לריבוי מעבדים/ליבות ותמיכה במשחקים חדשים.

שכנעת אותי למשוך עוד שנה לכיוון מעבדי ה 14 ננו לכשייצאו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המעבד?

...שנה הבאה אתה תראה את ה 14 ננומטר, תן לזכרונות ה לרדת במחיר,

תן לשוק להתייצב מבחינת זכרונות ה לפחות, רק עכשיו הם נכנסים.

כמו כן אתה תרוויח "רענון" בתקווה אולי של ה 8 ליבות בייצור של 14 ננומטר.

בנוסף לכל זה תרוויח תושבת חדשה אשר תחליף את 2011 שהגיע זמנה בסוף השנה הזאת, תקבל פיצ'רים ודברים חדשים שבאמת הולכים לשדרג את החיים שלך מבחינת חוויה מחשובית וכמו כן? את הסדרה החדשה של . אז תראה את הצד החיובי, אתה תרוויח מכל כיוון.

המעבד שלי i7 860.

שכנעת אותי בהחלט להמתין לדור הבא 14 ננו - תושבת חדשה וכנראה כרטיס (NVIDIA) מהסדרה החדשה.

נראה לי שבאמת ארוויח מכל כיוון וזו תהיה אכן חוויה מחשבית... תודה רבה לך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי מעבדי ה-14 ננומטר?

קודם כל אין לאף אחד מושג אם יהיה שיפור משמעותי בביצועים? רק הציגה את העובדה שצריכת החשמל תשתפר ב30% אבל לא דיברו על ביצועים.

וגם העובדה שאינטל מכוונת את המעבדים האלה יותר לטאבלטים וניידים מאשר ל-desktop, בקיצור די דומה למה שהם עשו עם מעבדי hasswell, שצורכים מעט יותר חשמל מ-ivy ונותנים 10% שיפור בביצועים, עם יכולות oc ירודות, ואסופה של טכנולוגיות חדשות שייצרני תוכנה עדיין לא תומכים בהם.

וזה עוד בלי לקחת בחשבון את העובדה שהמעבדים האלה יהיו סוג של אבטיפוס (כמו הדור הראשון של ה- i) ומי שיקנה אותם ברגע שיצאו יכול למצוא את עצמו במצב מאוד מבאס חצי שנה\שנה אחרי כשיצא דור שני בשל יותר...

האמת היא שהתכוונתי לרשום שאלה, ויצאה לי הכרזה... :)

גם אני נמצא בלבטי שדרוג מעבד, אם כי אני לא עורך , ויותר מחפש את זה למטרות בידור (משחקים).

במקרה שלי אני תוהה אם שווה לשדרג ל-i5 עכשיו או לחכות עוד חצי שנה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...הבחור משתמש במחשב עבור העריכה שלו, מה שאומר? יותר ליבות = יותר טוב. עבורו גם 6 או 8 ליבות וגם 10 ליבות זה MUST ! לא משנה כמה, כמה שיותר יותר טוב. חוויית גיימינג וכו', זה כבר תלוי בשילוב הכרטיס מסך.

אנשים כמוהו לא מתעסיקם ב OC כמעט...

צודק ב 100%.

לא מתעסק כמעט ב OC, אלא מטעמי סקרנות להשוואת ביצועים,

לכן אני אעדיף להשקיע מעט יותר בלוח-אם בימים אלו,

כי אופציות ה OC הן אוטומטיות ומאפשרות שיפור ביצועים גדול לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...