בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קניתי כיסא בשנת 2005 אולי אפילו 2004, הכיסא נקנה באופיס דיפו ומשרת אותי עד היום, הוא נוח וכולל בליטה לתמיכה בגב.

הכיסא עלה אז 400 שקלים, כיסא כזה עולה היום יותר, לפני כמה ימים ראיתי כיסא דומא ב200 שקלים, התיישבתי עליו ומיד הספוג של המושב נמעך פנימה, המושב התנדנד על הציר והרגשתי שעוד שניה הכיסא מתפרק ואני שוקל רק 73 קילו.

על כיסאות ישבתי, בחיים לא תתאים את הצורה שלה לגוף שלך כמו ספוג מתחת לעור או דמוי עור, הרשת פשוט נמתחת וגם היא לא נוחה בקיץ בלי חולצה, אתה קם אחרי כמה דקות עם נקודות בגב.

כשאגיע הביתה אצלם תמונה של הכיסא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן, זה לא אמור להיות הפוך שכיסאות עור/דמוי עור לא נוחות בלי חולצה וכיסאות דווקא נוחות בלי חולצה?

אני היום במוצאי שבת הולך לAce, אני אבדוק את הכיסאות, אם לא משהו לדעתי אני לא אקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אני מרגיש הבדל עצום בין כיסא 400-500 ש"ח לבין כיסא שעולה 1500 ומעלה ..

בלי קשר למראה שברוב הפעמים גם נראה יותר טוב, הכיסאות פשוט יותר נוחים והם נותנים הרבה יותר גמישות בין אם אתה במצב ישיבה מול מחשב בזמן עבודה, כתיבה או סתבלט בזמן סרט כשבא לך להישען אחורה ולהירגע, ידיות מתכווננות בד"כ אין בכסאות במחירים האלה, תמיכה לגב גם כאשר אתה כותב על השולחן עדיין הגב שלך צריך להישאר על הכיסא, עם כל הכיסאות מנהל האלה אי אפשר לחלום בכלל על להגיע לזה, זאת גם לא המטרה שלהם.

החומרים מרגישים שונה והרבה פחות נעימים בהתחשב בזה שאתה יושב על כיסא לפחות 4-5 שעות ביום רצוי שהוא ירגיש טוב ושלא תצטרך ללבוש חולצה כדי לשבת על כיסא, זה מגוחך,

ויותר מיזה בדרך כלל כיסאות יקרים באים עם אחריות איכותית ( לא של ACE אלא של המותג עצמו) ולפעמים גם 10-12 שנה אחריות על הכל .. אז זה או לקנות כיסא בינוני מינוס שעולה 500 כל שנתיים או כיסא אחד איכותי ב10 שנים ..

אני אומר את כל זה כי חרשתי הרבה מאוד חנויות במטרה לקנות כיסא לא יותר מ1000 שקל ולא הצלחתי למצוא משהו שהיה שווה את זה, ואלו המסקנות שהגעתי אליהם.

וד"א הכיסא שאני יושב עליו עכשיו הוא באותו הסגנון כמו שעידן מדבר עליו יש לי אותו כמה שנים טובות והוא פשוט נוראי לעבודה שוטפת הוא יותר מתאים לסתלבט ( לא סתם קוראים לו כיסא מנהל) ובד"כ במחירים האלה הריפוד הוא חיקוי עור זול שאחרי שנה כבר מתחיל להראות סימני בלאי .. כמובן שכל כיסא הוא אינדיבידואלי אז אל תקפצו ותגידו שלכם יש כבר שנתיים את הכיסא והוא כמו חדש .. ברוב המקרים זה המצב.

בקיצור כדאי להשקיע קצת יותר.. בעיות בגב מרגישים בגיל מאוחר אז לכל אלה שרושמים שיושבים על כיסא ב400 שקל ושאין סיכוי שיהיה להם בעיות בגב אלא אם כן אתם בני 40 עדיף שתשתקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כמעט אותו דבר כמו שלי(אין לי את הפתחים למעלה)... אומנם נוח יותר מהרבה כיסאות אבל עדיין באופן כללי לא נוח, אני די סובל ממנו כבר המון שנים. מחליף בחודש הקרוב סופסוף.

הולך להוציא סכום נכבד על כיסא. אבל בתכלס קשה לבחור על סמך כמה דקות ישיבה בחנות. לא פשוט העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי בAce, לאחר מעבר בין כל הכסאות שהיו שם במחירים הזולים (400-500 ש"ח) לא היה משהו, אז בדקתי כסא ב600 ש"ח והיה לי ממש נוח בגב והספוג מתחת לעור היה מצויין אך הגב לא מתכוונן, כלומר אם אני לומד (אני בתקופת לימודים) וצריך גב זקוף לשולחן מחשב אז הגב נשאר תלוי באוויר ולא על הכיסא, שביאס אותי. הכיסא נראה כך:

5746949.png

חיפשתי קצת באינטרנט לאחר שהחלטתי להשקיע מקסימום 650 ש"ח על כסא, מצאתי אחד שמדברים עליו של חברת וקסמן הישראלית והדגם F15 המפורסם שלהם אשר נראה כך:

3YhM158.png

המחיר שלו כולל משלוח הוא 650 ש"ח, הנה דיון שלו בפורום (לחץ כאן) והנה העמוד מכירה שלו מהיצרן עצמו (לחץ כאן).

מה אתם אומרים ללכת על הF15? אני לא מוכן להשקיע יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קראתי את הדיון ואני מסכים איתך שהכסא F15 לא ניראה נוח במיוחד לעומת הכסאות דמוי עור שראיתי אך אני לא יודע אם אפשר באמת לשפוט על פי תמונה והבעיה שאין לי דרך להגיע למקום ולראות את הכסא.

אני ככל הניראה יעבור שוב בACE, ניראה אם יש להם כיסא עם אפשרות לכוונן את הגב, ככה שאני אוכל לעבוד במצב זקוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי כיסא כזה אז אני לא יודע מה אני יעשה עם הכיסא אך מה שאתה מתאר נשמע כיף ומהנה.

אני כמובן רוצה אפשרות שאני אוכל להישען והתנדנד אך שגם יהיה אפשרות לעבוד במצב זקוף בגלל הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...