להיות שמאלני במדינת ישראל... - עמוד 26 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיות שמאלני במדינת ישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

בבקשה, אני אדם ימני, ענייני. ואני אתייחס להודעה הראשונית שלך כמו שביקשת:

"

לא יאומן שתגובה כזו נכתבת ועוברת כאילו כלום. אני פשוט לא מאמין שאדם מצליח להעלות בדעתו דעות חשוכות כאלו לכתוב אותם בפורום ציבורי עם חוקים ולצאת מזה בלי אף גינוי.

לא התייחסת לכלום, רק אמרת במילים אחרות "במידות שלפיהן אני חיי בנדם שקורא להגן על העם היהודי בכוח מגיע לו גינוי"

"amitr אתה בושה, אתה מבייש את עצמך ואת העם שלנו. לא אגזים אם אומר שאתה מצטייר בעיני כ"היטלר יהודי" פשוט כך. איך אתה לא מתבייש לחשוב להאמין ולשתף דעות כאלו גזעניות וחשוכות?"

לא התייחס אל דברי, השוות אותי לנאציל, לא דיברת על היחס שלי לשמאלנים כמו שאתה טוען עכשיו

"פשוט בושה וחרפה שיהודי מדבר ככה על יהודים אחרים. אתה פשוט בזיון לך לפסיכולוג תבקש עזרה, לך תבקר ביד ושם."

פה כן דיברת על האופן שבו אני מדבר על יהודים אבל לא התייחסת למילה ממה שאמרתי .

אמרתי ששמאלנים הם שמאלנים כי יש בהם פגם גנטי.

אמרתי שיש גזעים אחרים שרוצים להשמיד אותנו

לא אמרתי שצריך לפגוע בשמאלנים או יהודים חס וחלילה.

יש לך רמת הבנה מאוד נמוכה, והיא מתאימה להרבה מאוד מתדיינים מהמחנה השמאלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פרקש, נראה לך באמת שמישהו יקרא אותך אחרי השטויות שאתה פולט? ראיתי יותר חוכמה אצל היתוש המעצבן שעשה לי את המוות הלילה

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואם כבר דיברנו על יתושים. אתם, בתור השמאל ההזוי, כאשר מגיע יתוש ועוקץ אתכם, אתם עושים לו מחוות ונותנים לו מנות דם או שאתם מנסים למחוץ אותו? סתם מעניין אותי אם אתם פועלים כך בכל מישורי החיים או שפשוט אין לכם הבנה בסיסית בפוליטיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרקש חבל על האנרגיות. כשאתה מתווכח עם מישהו שיודע יותר טוב מכולם אתה תמיד תצא מפסיד.

אם לא תנסה איך תדע :smiley1: ?

כבר התייחסתי לזה קודם, אם הייתי קורא את כול הפוסטים של הבחור כמו שהציעו לי יש סיכוי שהייתי מבין שאין סיכוי.

amitr אם לא הצלחת להבין מתגובתי הראשונה או מאלה שבאו אחריהן, ובמיוחד זו שכתבתי למילפורד בדיוק על מה אני מדבר אז ישנן כמה אפשרויות:

א. אתה מתחכם.

ב. הבעיה שלך(בעיה=דעות גזעניות מטורפות וחשוכות שאתה מחזיק) כול כך חמורה שהיא נראית לך נורמאלית לחלוטין.

ג. יש לך בעיה ביכולת השכלית=יש סיכוי שאתה שמאלני(על פי דעותיך שלך) או שאתה ימני עם בעיה שכלית.

בכלל מעניין שכול אותם גאונים ימניים בעלי יכולת שכלית מעולה שיודעים הכול לא הצליחו להבין בכלל על מה אני מדבר. בהתחלה חשבתי שהבעיה היא אצלי, אבל אז הגיע Animor וכן הבין על מה אני מדבר(ובצדק גם כן נתן לי קצת בראש).

אז כול האפשרויות שהצגתי כדי לפתור את הבעיה עם amitr תקפה גם אליכם, פרט לvic שלדעתי סעיף ב' מתאים לו יותר(כן הבין על מה אני מדבר, אבל די זרם עם amitr)

Symbroe בוא דבר לעניין, איפה בדיוק כתבתי דעה שלדעתך היא דעה של שמאלני? מאיפה בדיוק הגעת למסקנה שאני שמאלני? מחכה לתגובה עניינית ולא אישית/פוגענית/מעליבה/מייחלת למוות כמצופה מחבורת הגאונים של פורום אקטואליה ותרבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תנסה איך תדע :smiley1: ?

כבר התייחסתי לזה קודם, אם הייתי קורא את כול הפוסטים של הבחור כמו שהציעו לי יש סיכוי שהייתי מבין שאין סיכוי.

amitr אם לא הצלחת להבין מתגובתי הראשונה או מאלה שבאו אחריהן, ובמיוחד זו שכתבתי למילפורד בדיוק על מה אני מדבר אז ישנן כמה אפשרויות:

א. אתה מתחכם.

ב. הבעיה שלך(בעיה=דעות גזעניות מטורפות וחשוכות שאתה מחזיק) כול כך חמורה שהיא נראית לך נורמאלית לחלוטין.

ג. יש לך בעיה ביכולת השכלית=יש סיכוי שאתה שמאלני(על פי דעותיך שלך) או שאתה ימני עם בעיה שכלית.

בכלל מעניין שכול אותם גאונים ימניים בעלי יכולת שכלית מעולה שיודעים הכול לא הצליחו להבין בכלל על מה אני מדבר. בהתחלה חשבתי שהבעיה היא אצלי, אבל אז הגיע Animor וכן הבין על מה אני מדבר(ובצדק גם כן נתן לי קצת בראש).

אז כול האפשרויות שהצגתי כדי לפתור את הבעיה עם amitr תקפה גם אליכם, פרט לvic שלדעתי סעיף ב' מתאים לו יותר(כן הבין על מה אני מדבר, אבל די זרם עם amitr)

Symbroe בוא דבר לעניין, איפה בדיוק כתבתי דעה שלדעתך היא דעה של שמאלני? מאיפה בדיוק הגעת למסקנה שאני שמאלני? מחכה לתגובה עניינית ולא אישית/פוגענית/מעליבה/מייחלת למוות כמצופה מחבורת הגאונים של פורום אקטואליה ותרבות.

אחרי שהגדרתי לכולם מה זה שמאלני, אני לא צריך לחזור על זה עוד פעם, אני פשוט כתוב על כל זה

"פארקש השמאלני". ואני מבקש שמי שזוכר את כל מה שכתבתי בעמודים האחרונים לשלוף את המידע ולהדביק על התגובה הזו, כי כל הדוגמאות והנימוקים שנתתי שם שוב מקבלים דוגמא חיה לכמה שהם נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף אפשרות ד, שאני מדבר עם ילד בן 6.

מצטער אין לי מה להמשיך להתדיין איתך זה לא יועיל לאף אחד אז חבל על האנרגיה.

על החתום פארקש ה"שמאלני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף אפשרות ד, שאני מדבר עם ילד בן 6.

מצטער אין לי מה להמשיך להתדיין איתך זה לא יועיל לאף אחד אז חבל על האנרגיה.

על החתום פארקש ה"שמאלני".

כבר אמרתי לך שאין טעם לקרוא ולהגיב לעמית, אפשר לנהל דו-שיח משכיל יותר עם תוכי. לא מבין למה התעקשת עד עכשיו לדבר ללמפה, אבל שיהיה.

לגבי עניין היותך שמאלני, זו חלק מהדמגוגיה שחבורת כהנא ותומכיהם מפעילים פה כדי להשפיל ולעוות את דברי מי שמתווכח איתם. זה מה שמסייע להם להשליט בפורום הזה הגמוניה ימנית קיצונית. כל מי שלא מסכים עם דעותיהם אפילו כהוא זה, חוטף לינץ' וירטואלי, בו מכריזים עליו כעל אויב ובוגד בעם היהודי, בעל נטיות לאומיות אובדניות.

אני אישית מחזיק בדעות מגוונות שקשה לשייך אותן לשמאל או ימין, אבל אם תרצה, הן משהו כמו "מרכז-ימין". די מהר הוכרזתי כאן בדיון כ"שמאל קיצוני שדינו תלייה". בהתחלה ניסיתי לפרוס את האני מאמין שלי על מנת להראות שאני רחוק שנות אור משמאל קיצוני, אבל זה לא באמת שינה למישהו. להתבטאויות "הימניות" שלי, שעולות בקנה אחד עם דעותיהם (למשל תמיכתי ברעיון הטרנספר), לא קיבלתי תגובה עניינית/מקבלת/מסכימה. אבל ברגע שלא הסכמתי איתם על משהו, חזרתי להיות "אתם, בשמאל הקיצוני".

למעשה, זה די פשוט: כל מי שנמצא ולו ס"מ אחד שמאלה מעמדות כהנא ההזויות (והבלתי חוקיות) שלהם, מוכרז כשמאל קיצוני ובוגדני.

משעשע, אתה עובר את אותו "מסלול" שאני עברתי בדיון הזה ובדיונים אחרים... פשוט אל תתרגש יותר מדי. תתעלם מהשטויות, תגיב למה שמעניין לך להגיב לו. אתה הרי לא תציל אותם מעצמם, שכן הם חסרי תקנה, והעולם הנאור ממש לא זקוק לכך שתציל אותו מהדעות שלהם - הוא יודע להקיא אותם בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"העולם הנאור", כפי שההסטוריה הוכיחה לא פעם, מקיא רק את אלו שלא יודעים להגן על עצמם. אתה אולי לא שמאל קיצוני, וחלק מדעותיך אולי מתיישבות עם מה שמוגדר כ"ימין", אבל גם אתה לא יודע להגן על עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסלמי לא "איכשהו מצליח לחיות עם זה" תוך כדי שהוא מסביר לעצמו ש"ככה האל ציווה", זה רחוק מאוד מהאמת.

הוא מאמין בזה בכל ליבו ולמעשה הוא כלכך מאמין שזאת הדרך הנכונה עד כדי כך שהוא מוכן לרצוח אפילו את בני משפחתו (ועושה את זה בפועל!) אם הם עוברים על הדרך הנ"ל (לדוגמה אם אחותו בת ה-16 החזיקה ידיים עם נער מהשכונה שמוצא חן בעיניה).

זאת נראית לך כמו דוגמה למישהו ש"איכשהו מצליח לחיות עם זה"?

אי אפשר להתאים את האיסלם למוסר המערבי.

אתה פשוט לא מבין את האיסלם.

אתה לא מבין את הערכים, את התרבות, את המנטליות, את הכבוד, את החוקים, את הקוראן, את חייו של מוחמד ואכזריות אותה הוא קידש, את פסקי הדת, את ההטפות.

לעולם לא יהיה שוויון לאישה באיסלם כמו ששואפים לעשות(ואולי גם הצליחו) בתרבות המוסר היהודי-נוצרי.

לעולם לא יהיו זכויות אדם המאפשרות חופש מהאיסלם ושרלטניו.

לפיתת הכוח של איסלם חזקה יותר מ"החתרנות המערביות" ו"ערכיה הבזויים" (כך הם מאמינים).

אני מבין שלא הייתי כ"כ ברור אז אני יבהיר את מה שהתכוונתי עוד פעם:

לפני 10-20 שנים אף אחד לא היה מאמין שיהיה וטלוויזיה 50 אינץ' ופלאפוני מגע וכ"ו.

לפני 50 שנה אף אחד לא האמין שהגוש הסובייטי ייפול מעצמו. האנשים שחיו שם סבלו משטיפות מוח במשך עשרות שנים והעלו טענות דומות מאוד למה שאתם טוענים עכשיו עם האיסלאם (לא דברים כ"כ בעלי השוואה אבל לא נורא).

האם אני מסכים בעכשיו אין סיכוי שהאיסלאם והעולם הערבי יחיו אחד עם השני (לא שאין סיכוי להפסקת אש/דו קיום, אלא שאין סיכוי לעשות את זה עם רוב העולם הערבי)?. כן.

האם אני מסכים שזה יהיה המצב בעוד 100-200 שנה? לא!.

אני בטוח שאותם טענות הופנו כלפי הקומוניזם ורוסיה, הנאציזם בגרמניה, הנצרות ואירופה וכ"ו וכ"ו.

ההיסטוריה מוכיחה שדברים משתנים. דעות משתנות עד בלי היכר.

בקשר לכל הקטע של "הדתות הם השטן":

הייתי מציע לכם לקרוא את הספר "קיצור תולדות האנושות" (יש משהו שלא קרא?). הוא בסביר בצורה די ברור שהומוניזם, קפיטליזם וקומוניזם הם גם סוג של דתות.

מכל הפשעים הנוראיים שבוצעו בעולם ע"י נוצרים ומוסלמים (ויש הרבה) מהנוראים והגדולים ביותר בוצעו ע"י הנאצים והקומוניסטים ברוסיה. לא המשטרים דתיים במובן הקלאסי של המילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה דת בת 1500 שנה עם 1.6 מיליארד מאמינים, לברית המועצות?

דתות לא "מפסיקות" להיות "רלוונטיות", כי "מקורם" אינו "גשמי".

וכל עוד אין חופש ביטוי במדינות מוסלמיות, וכל עוד אלו שפוגעים בכבודה של הדת מוענשים ומושתקים, איך בדיוק הדת תוחלף באלטרנטיבות של רציונל ותרבות?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/534/573.html

מורה גורשה ממדינה מוסלמית רק בגלל שהילדים בכיתתה החליטו בתמימות לתת לדובי את השם מוחמד.

פשוט אין גבולות למנגנוני הדיכוי האיסלמים.

http://www.haaretz.co.il/misc/1.1551890

מה שמדאיג במיוחד הוא שאפילו בעולם המערבי יש השתקה חזקה של כל מי ש"פוגע" באיסלם.

חופש הביטוי הולך ונעלם.

אדם נקנס בשוודיה בגלל שקישר בין האיסלם לבין העובדה שמוסלמים אונסים פי כמה וכמה וכמה!!! וכמה!!! (על פי נתונים רשמיים) משאר האוכלוסיות.

בית המשפט טען שזה לא משנה אם הדברים שהוא אמר הם אמת או לא.

Sweden Democrat Party politician Michael Hess of Karlskrona was sentenced today (May 8, 2014) to a fine for hate speech after having connected the religion of Islam with rape.

According to the judgment, the statement is not part of a “factual and authoritative discussion” and it thus it does not matter whether or not the statement is true.

http://www.redicecreations.com/article.php?id=30281

ואם אתה חושב שמדובר במקרים נדירים אתה טועה ובגדול.

אם תקרא חדשות מכל העולם על בסיס יום יומי, אתה תבין שהבעיה גדולה מאוד ואינה מוגבלת למדינה כזאת או אחרת.

כנראה שיש אנשים שעדיין נמצאים בבועת אשליה.

הקידמה שהביאה את חופש ביטוי וזכויות האדם לדרגות חדשות, נמצאת תחת מתקפה חזקה מאוד בכל מה שקשור לאיסלם.

הטרור האיסלמי חי ופועל במדינות המערב בכל דרך אפשרית.

פיות נסתמות, אנשים חוששים, נקנסים, ומאויימים.

אין שום סימנים או הגיון ברעיון אותו אתה מציע, שהאיסלם יתפרק מעצמו, ושהקידמה תנצח אותו אידיאולוגית ולגרום לשינוי מהותי אצל 1.6 מיליארד מאמיני האיסלם.

להיפך, השפעתו של האיסלם הולכת וגוברת בכל מקום בעולם.

לא רק במדינות מוסלמיות בהם אין שום יכולת להתנגד לתרבות האיסלם, אלה גם במדינות מערביות בהם האיסלם אפילו כמיעוט הצליח להשיג שליטה והרתעה כנגד הביקורת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפשעים היא גרועים עלי אדמות נגרמו על ידי אנשים בלבד. עם זאת, זו בדיחה להשוות את ההרג של הנאצים (כמה סהכ"ל הם הרגו, 60 מליוןן, 70 מליון?) הקומוניזם עם כל ההפקרות של אנשים ללא אוכל וללא 50 מליון? 100 מליון?

אם אינני טועה, ישנם כ-100 אלף הרוגים בשנה כתוצאה ישירה של טרור מוסלמי מתועד. סביר להניח כפול מזה ויותר של טרור לא מתועד. תוסיף לזה את כל העונשים שבגינם יש עונש מוות ואני בטוח שיש לפחות כמה מאות אלפים הרוגים בשנה (הרי כאמור, רוב המוסלמים אינם טרוריסטים) אז בוא נסגור על 300 אלף מתים בממוצע בשנה כתוצאה מהדת הזו (והמספרים רק גדלים). כלומר במאה השנה האחרונות מתו 30 מליון (ושוב אני מקטין את המספרים), נגיד במאה הקודמת מתו רק 15 מליון ובמאה לפני כן 7 מליון וכבר הגעת למספרים שמגרדים את מלחמת העולם ה-2.

תוסיף לזה מלחמות דת שהתרחשו בשלושמאות השנה האחרונות (בין מוסלמים למוסלמים ובין מוסלמים לנצרות) והמספרים בכיף מכפילים את עצמם.

אין בזה בכלל ספק שזו הדת הכי עקובה מדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לצטט את מארק טווין "על כל טיפת דם שנשפכה במהפכה הצרפתית נשפחה חבית של דם ע"י המלכים והאליטות...".

במאה ה20 נהרגו פי 3 יותר אנשים מכל המלחמות ב2000 שנה שקדמו להם .

איך שלא תהפוך את זה הקומוניזם והנאציזם והאימפריאליזם הרגו הרבה יותר אנשים.

אבל למה אנחנו מתווכחים?. אני סה"כ מסכים איתכם (אולי לא בטון של הדברים אבל בקווים כלליים)

הדבר היחידי שאני אומר זה שבשלב מסוים בעתיד הרחוק זה ישתנה.

נכון, אני לא מגיד עתידות, אבל האפשרות שעוד 100-200 שנה העולם ידרוך במקום היא אבסורדית. דברים ישתנו.

Art Tatum: וכל עוד אין חופש ביטוי במדינות מוסלמיות, וכל עוד אלו שפוגעים בכבודה של הדת מוענשים ומושתקים, איך בדיוק הדת תוחלף באלטרנטיבות של רציונל ותרבות?"

ובברית המועצות היה חופש ביטוי?.

ובצרפת ב1789?

וברנסנס?

וכ"ו.

חופש ביטוי לא יוצר רציונאל, זה הרציונאל שיוצר חופש ביטוי. ואם יש לך טיפת מוסר ולא שטפו לך את המוח לגמרי, יש לך כמות מסויימת של רציונאל.

זה נורא קל להסתכל על המוסלמים כאומה של שכולם שטופי מוח לגמרי בלי אישיות או מוסר. אבל זה פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדת אינה השלטון.

היא אינה האויב של העם כשהמצב חרא והשחיתות גואה.

היא אפילו לא חוקי האדם.

לכן כשיש מהפכה שלטונית במדינה מוסלמית היא אף פעם לא תתרחש נגד האיסלם.

גם כי חוקי האיסלם והכבוד אינם מאפשרים זאת.

וגם כי זה יהיה מטומטם להכריז מלחמה על מה שרוב האנשים רואים כאמת וצדק, בזמן שאתה רוצה להילחם בשלטון בו אתה רואה חוסר צדק.

בברית המועצות לא היתה דואליות כזאת.

וחוקי האדם הם אלו שהתפרקו, כמו שקורה תמיד עם חוקים וממשל שגורם לאי צדק.

דתות גדולות ומצליחות לא מתפרקות כשדת אחרת כובשת אותה בכוח(או אם ביכולתה במלחמה תרבותית).

כך תמיד היה.

יסודות האיסלם עמידים בפני מלחמה תרבותית.

המסגדים, התפילות, המנהגים, התרבות השבטית המושרשת, הכוחניות המקודשת, העונשים הכבדים, הקשר הסימביוטי בו האיסלם מחזק את האכזריות של השלטון, והשלטון מחזק את האכזריות של האיסלם.

באופן טבעי כשקבוצות רוצות להשתלט על השלטון במדינות מוסלמיות, הם יעשו זאת בשם הדת וההקצנה.

יהפכו את השלטון לאוייבי הדת, ואת עצמם ללוחמיה.

איך אתה רואה תרחיש בו מדינה מוסלמית מפסיקה להיות מוסלמית, או הופכת להיות חילונית?

תן לי דוגמה מהעולם המוסלמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארט, אתה לא רואה איך אפילו בתוך המדינה שלך יש ביקוש הולך ועולה להפרדת הדת מן המדינה? ל"כפייה חילונית" אפילו?

איך פעם לא יכלת למצוא פיתה בפסח והיום יש לך טיב טעם בכל חור?

לא ראית את החבורה העליזה באיראן שרקדו ללא רעלות לצלילי Happy של פארל, וכשנעצרו גל עצום של תמיכה עלה ברשתות החברתיות?

קבוצות דתיות בהחלט יכולות להפוך לאויב של מדינה. בייחוד במדינה בה הדת מגבילה את הכלכלה, ההשכלה והתחרותיות.

אתה מדבר על האיסלאם כמו על הSpiral of death מFFX (אם יצא לך לשחק).

למרות שאני לא מתחבר לאף אחת מהדתות השולטות בעולם, אני יכול להגיד לך שכמעט בכל דת תוכל למצוא גם הרבה ערכים יפים (5 עמודי האיסלאם, 10 המצוות, 7 החטאים של הנצרות), והרבה מהאנשים שגדלים על הדת מצליחים לאמץ לעצמם את הערכים הטובים שבדת שלהם מבלי לאמץ את הפן השלילי.

אני מקווה שחלק מהערכים האלו ישארו כשניכנס לעידן הבא של האנושות, בו אנחנו כבר מתחילים לשחק באלהים, והתקדמות התחבורה מקרבות את העולם עוד יותר, ובמקביל מגבירות גם את התחרותיות והאינדיבידואליות. הצרות שהעולם עומד בפניהן הן הרבה יותר גדולות מהדתות. האמונות העתיקות שלנו, שאולי יום אחד בראייה לאחור ישוו לאמונת אלילים, הן רק מכשול בדרך. אם האנושות תרצה להתקדם ולא להרוס את עצמה, מתישהו הגבולות התרבותיים יצטרכו להטשטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדת אינה השלטון.

היא אינה האויב של העם כשהמצב חרא והשחיתות גואה.

היא אפילו לא חוקי האדם.

לכן כשיש מהפכה שלטונית במדינה מוסלמית היא אף פעם לא תתרחש נגד האיסלם.

גם כי חוקי האיסלם והכבוד אינם מאפשרים זאת.

וגם כי זה יהיה מטומטם להכריז מלחמה על מה שרוב האנשים רואים כאמת וצדק, בזמן שאתה רוצה להילחם בשלטון בו אתה רואה חוסר צדק.

בברית המועצות לא היתה דואליות כזאת.

וחוקי האדם הם אלו שהתפרקו, כמו שקורה תמיד עם חוקים וממשל שגורם לאי צדק.

דתות גדולות ומצליחות לא מתפרקות כשדת אחרת כובשת אותה בכוח(או אם ביכולתה במלחמה תרבותית).

כך תמיד היה.

יסודות האיסלם עמידים בפני מלחמה תרבותית.

המסגדים, התפילות, המנהגים, התרבות השבטית המושרשת, הכוחניות המקודשת, העונשים הכבדים, הקשר הסימביוטי בו האיסלם מחזק את האכזריות של השלטון, והשלטון מחזק את האכזריות של האיסלם.

באופן טבעי כשקבוצות רוצות להשתלט על השלטון במדינות מוסלמיות, הם יעשו זאת בשם הדת וההקצנה.

יהפכו את השלטון לאוייבי הדת, ואת עצמם ללוחמיה.

איך אתה רואה תרחיש בו מדינה מוסלמית מפסיקה להיות מוסלמית, או הופכת להיות חילונית?

תן לי דוגמה מהעולם המוסלמי.

בברית המועצות זה היה הרבה יותר גרוע הרבה יותר גרוע מכל האסלאם והנצרות ביחד לכל אורך ההיסטוריה

בניגוד להטפה המרקסיסטית (ברית המועצות ונצואלה ) העולם המוסלמי מורכב מתרבות שבטית ולא מתרבות שמקדשת קולקטיביזם לכן מה שאתה מתאר הוא שטות (זו הייתה המטרה של האסלאם לאחד את השבטים)

למעשה שמסתכלים על העולם האסלאם לא כזה שונה ואף פחות גרוע ממדינות שאימצו את האידאולוגיה המרקסיסטית (ברית המועצות רוסיה כיום ונצואלה סין גרמניה הנאצית צפון קוריאה) כך שלהציג את האסלאם כמשהו מיוחד ומוזר זה משהו שהוא לא נכון

מה שהולך במדינות המוסלמיות לא כזה שונה ממה שהולך בוונצואלה בוליביה סין רוסיה אוקרינה מקסיקו קולומביה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...