מפרט למחשב חזק המבוסס על מעבד i7 4960X - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב חזק המבוסס על מעבד i7 4960X

אורן אורן 2014

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
שיהיה לך בהצלחה.

אני רואה שהרגזתי אותך... תקשיב אני מצטער אם ההודעה הייתה קצת תוקפנית, ואני באמת מעריך את העזרה שלך, אבל תבין כמה זה מבלבל עבורי שהמפרטים האלו הם כמו סינית בשבילי, שעד שהצלחתי ללמוד מפרט אחד ולעבור קצת על הרכיבים השונים פתאום אני מקבל מפרט עם רכיבים שונים לגמרי, ושוב אני צריך להבין מי נגד מי ומה הרכיבים האלה.

המפרט הראשון שנתת לי נראה ממש מצויין, הייתה רק בעיה של כרטיס מסך חלש, האם לא ניתן היה להחליף רק את כרטיס המסך ולהשאיר את שאר הרכיבים כפי שהם ? זה אמור ליצור איזושהי בעיית תאימות ?

שוב, נסה להתייחס לדברים באופן מקצועי ולא לקחת זאת באופן אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא פשוט הרכיב לך מפרט מחנות אחרת בהתאם למבצעים - אלה דברים שבהחלט משתנים מרגע לרגע.

לכל חנות יש היצע רכיבים שונה, מחירים משתלמים יותר על דגמים שונים וכולי.

מה ספציפית לא הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרשמתי עוצמתי, התכוונתי לא פחות חזק מהמפרט הראשון שהצעתי, למעשה, אפילו יותר חזק לשימושים שלך כיוון שכולל כרטיס מסך חזק יותר.

כשאני רושם עוצמתי זה לא על אותו המשקל של מה שחברות או טכנאי השקר רושמים מחשב גיימינג עוצמתי או מארז מהודר או כרטיס רשת מהיר, אני מתכוונן ויודע מה אני אומר.

אתה צריך להבין שרובנו לא ילדים ואף בעלי משפחות, יש לנו הרבה מה לעשות חוץ מאשר לשרוף את הזמן על לחפש לאנשים כמוך איפה הכי משתלם כדי שלא יתפרו אותם במחיר.

לפעמים לוקח לי שעה להרכיב מפרט כשאני מתזז(לא פיזית) בין אתרים וחברות מחשבים שונות, תוך התחשבות בצרכי המשתמש והתקציב שהציב, מה גם שצריך לרשום הסברים

ענייניים ומפורטים לגבי החלקים שכללתי. כל אלו לעיתים אורכים כמה עשרות דקות. אני עושה את זה נטו מתוך אהבה לתחביב ולתחום.

אחרי כל זה, בא מישהו כמוך ומזלזל, חושב שאני נהנה לבזבז לך את הכסף, כשלמעשה אני מתאמץ מאוד לטובתך ולטובת הכיס שלך.

לעינייננו, אני עומד מאחורי המפרט האחרון שהצעתי, לדעתי הוא הכי טוב שתקבל בתקציב החדש שהצעת 7000 שקלים.

TMS חברה איכותית ומקצועית, מבצעת משלוחים עד הבית עם שירות לקוחות מעולה. כמו שרשמתי, כרגע יש להם כמה מבצעי פסח ולכן הרכבתי מפרט שם בהתאם

לדרישות החדשות שלך ולתקציב החדש שהצבת, שיהיה שבוע טוב ובהצלחה.

עדכון: מחיר לוח האם הוזל לכבוד חג פסח, הנה פרט מעודכן:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i7 4770 3.4Ghz (3.9Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1396

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪122

לוח אם:

Gigabyte GA-H87-HD3 for 1150 - בקניית מחשב חדש,מבצע פסח

כמות: 1 - מחיר: ₪389

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪825

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪329

כרטיס מסך:

MSI R9 290 4G DDR5 Gaming PCI-E HDMI DP - מבצע פסח

כמות: 1 - מחיר: ₪1899

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 250GB SATA3 2.5 inch - בקניית מחשב חדש,מבצע פסח

כמות: 1 - מחיר: ₪765

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪410

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

תוכנות:

Windows 8.1 Premium English 64bit - בקניית מחשב בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪332

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪6891

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6754 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/21har756

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרשמתי עוצמתי, התכוונתי לא פחות חזק מהמפרט הראשון שהצעתי, למעשה, אפילו יותר חזק לשימושים שלך כיוון שכולל כרטיס מסך חזק יותר. כשאני רושם עוצמתי זה לא על אותו המשקל של מה שחברות או טכנאי השקר רושמים מחשב גיימינג עוצמתי או מארז מהודר או כרטיס רשת מהיר, אני מתכוונן ויודע מה אני אומר. אתה צריך להבין שרובנו לא ילדים ואף בעלי משפחות, יש לנו הרבה מה לעשות חוץ מאשר לשרוף את הזמן על לחפש לאנשים כמוך איפה הכי משתלם כדי שלא יתפרו אותם במחיר. לפעמים לוקח לי שעה להרכיב מפרט כשאני מתזז(לא פיזית) בין אתרים וחברות מחשבים שונות, תוך התחשבות בצרכי המשתמש והתקציב שהציב, מה גם שצריך לרשום הסברים ענייניים ומפורטים לגבי החלקים שכללתי. כל אלו לעיתים אורכים כמה עשרות דקות. אני עושה את זה נטו מתוך אהבה לתחביב ולתחום. אחרי כל זה, בא מישהו כמוך ומזלזל, חושב שאני נהנה לבזבז לך את הכסף, כשלמעשה אני מתאמץ מאוד לטובתך ולטובת הכיס שלך. לעינייננו, אני עומד מאחורי המפרט האחרון שהצעתי, לדעתי הוא הכי טוב שתקבל בתקציב החדש שהצעת 7000 שקלים. TMS חברה איכותית ומקצועית, מבצעת משלוחים עד הבית עם שירות לקוחות מעולה. כמו שרשמתי, כרגע יש להם כמה מבצעי פסח ולכן הרכבתי מפרט שם בהתאם לדרישות החדשות שלך ולתקציב החדש שהצבת, שיהיה שבוע טוב ובהצלחה. עדכון: מחיר לוח האם הוזל לכבוד חג פסח, הנה פרט מעודכן: מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבד: Intel Core i7 4770 3.4Ghz (3.9Ghz Turbo) LGA1150 Tray כמות: 1 - מחיר: ₪1396 קירור למעבד: Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2 כמות: 1 - מחיר: ₪122 לוח אם: Gigabyte GA-H87-HD3 for 1150 - בקניית מחשב חדש,מבצע פסח כמות: 1 - מחיר: ₪389 מארז: באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש כמות: 1 - מחיר: ₪825 זיכרון: Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד כמות: 2 - מחיר: ₪329 כרטיס מסך: MSI R9 290 4G DDR5 Gaming PCI-E HDMI DP - מבצע פסח כמות: 1 - מחיר: ₪1899 קשיח למחשב שולחני: Samsung SSD 840 EVO 250GB SATA3 2.5 inch - בקניית מחשב חדש,מבצע פסח כמות: 1 - מחיר: ₪765 קשיח למחשב שולחני: Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3 כמות: 1 - מחיר: ₪410 כונן אופטי: Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA כמות: 1 - מחיר: ₪95 תוכנות: Windows 8.1 Premium English 64bit - בקניית מחשב בלבד כמות: 1 - מחיר: ₪332 הרכבה: הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה כמות: 1 - מחיר: ₪0 סה"כ: ₪6891 מתחרים בכל הצעה בפורומים! המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים. תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6754 ₪ http://www.tms.co.il/preview/spec/21har756

תודה רבה על המפרט החדש, אני עוד אעבור עליו בהמשך, אני מבין שכרטיס המסך ששמת לי כאן הרבה יותר טוב מזה שקודם העירו לגביו.

שוב מתנצל על הנימה המעט תוקפנית קודם, אבל מבטיח לך שלא היה מבחינתי שום זלזול בך או ברצון הטוב שלך לעזור. הסברתי מדוע הגבתי כך ואני לא חושב שיש טעם לחזור על כך פעם נוספת, עכשיו הבנתי גם טוב יותר את הצד שלך.

שוב תודה, ובטח יהיו לי עוד שאלות בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב כמעט אותו מפרט בחנות אחרת ב-200 שקלים פחות:

Logo.jpg

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

1350 ₪ - Intel Quad i7 4770 3.4Ghz S1150

460 ₪ - GA-H87-HD3 S1150

340 ₪ - * מבצע * - 8GB Patriot 1600Mhz + HEATSINK

1990 ₪ - * מבצע חג * - R9 290 TRI-X 4G OC GDDR5

749 ₪ - * מבצע * - SSD 840 EVO 250GB SATA III

399 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty

720 ₪ - * חג * - FD R4 Titanium + FSP Raider 650W BUNDLE

90 ₪ - LG -RW X24 GH24NS90

120 ₪ - Freezer 7 Pro Rev.2

360 ₪ - 8.1 Home Premium 64 bit English

מחיר סופי: 6578 ₪ למזומן

6709 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

h87 z87 לא מתאימים למעבד 4930k

מי שכבר משקיע במעבד כזה בדר"כ לוקח 4 זכרונות

שיעבדו בערוץ מרובע

לא בד"כ ולא זכרונות

זה טכנית לא מתאים, זה פשוט תושבת אחרת המעבד לא יעבוד בכלל. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב כמעט אותו מפרט בחנות אחרת ב-200 שקלים פחות:

Logo.jpg

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

1350 ₪ - Intel Quad i7 4770 3.4Ghz S1150

460 ₪ - GA-H87-HD3 S1150

340 ₪ - * מבצע * - 8GB Patriot 1600Mhz + HEATSINK

1990 ₪ - * מבצע חג * - R9 290 TRI-X 4G OC GDDR5

749 ₪ - * מבצע * - SSD 840 EVO 250GB SATA III

399 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty

720 ₪ - * חג * - FD R4 Titanium + FSP Raider 650W BUNDLE

90 ₪ - LG -RW X24 GH24NS90

120 ₪ - Freezer 7 Pro Rev.2

360 ₪ - 8.1 Home Premium 64 bit English

מחיר סופי: 6578 ₪ למזומן

6709 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

מבין שלושת המפרטים שנתת לי (אם מורידים מהמפרט של פלונטר אחד ונשארים עם 8 ג'יגה) אם עוזבים לרגע את נושא המחיר, איזה מהם יתן לי את המחשב הכי עוצמתי + מהיר + שקט ?

ממש קשה להחליט (אני מוכן לשלם עוד 100 או 200 ש"ח עבור ביצועים יותר טובים, זה יותר חשוב לי מהמחיר)

המפרט של פלונטר (תיקנתי את הלינק)

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=1816

המפרט של TMS:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של STARTPC הכי משתלם, הוא יניב אותם ביצועים כמו המפרט של TMS.

גש ל-TMS הם מתחייבים להשוות מחיר סופי של מפרט, תגיד להם שישווה לו את ההצעה.

תודה רבה!

אבל מבחינת ביצועים, המפרט של פלונטר יתן לי מחשב חלש יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי לאיזה מפרט מפלונטר אתה מתכוונן, זה עם מעבד ה-4930K או 4770?

בכל אופן לא משנה איזה מפרט מפלונטר, הוא יספק ביצועים נחותים יותר משני המפרטים האחרים של סטארט ו-TMS כיוון שמשחקים נשענים יותר על כרטיס המסך.

שורה תחתונה זה לא משנה איזה מעבד תיקח מעל i5, מה שמשנה למשחקים זה הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי לאיזה מפרט מפלונטר אתה מתכוונן, זה עם מעבד ה-4930K או 4770?

בכל אופן לא משנה איזה מפרט מפלונטר, הוא יספק ביצועים נחותים יותר משני המפרטים האחרים של סטארט ו-TMS כיוון שמשחקים נשענים יותר על כרטיס המסך.

שורה תחתונה זה לא משנה איזה מעבד תיקח מעל i5, מה שמשנה למשחקים זה הכרטיס מסך.

סליחה נתתי בטעות קישור למפרט של ה 4930K שהרי החלטתי בסוף לרדת ממנו...

אוקיי תודה רבה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

שאלה חשובה, מתייחס למפרט מ TMS

במידה ואני בוחר מארז אחר שאנו כולל (באנדל ?) על איזה ספק מומלץ ללכת, של איזו חברה ?

והאם ללכת על ספק של 650W ?

שאלה נוספת, ראיתי שבמפרט הראשון בחרת בקירור "Arctic Cooling Freezer i11", ואילו בשני בחרת "Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2", איזה מהם יעיל טוב ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...