מפרט למחשב חזק המבוסס על מעבד i7 4960X - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב חזק המבוסס על מעבד i7 4960X

אורן אורן 2014

Recommended Posts

סליחה על העיכוב, קצת כבד ומעיק השאלון שאתם מתעקשים עליו, אבל הנה שכולם יהיה מרוצים:

1. מה התקציב המקסימאלי? 8000 ש"ח.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? - אפשר לחסוך קצת, בתנאי שלא יפגע בביצועים.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? - שאלה קשה, נשמע כמה ולמה, ונחליט.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

ארצה להריץ מדי פעם משחקים כבדים (כדוגמת Crysis ברזולוציה מקסימלית וקצב פריימים גבוה, ומשחקים דומים. אינני מכיר כל כך שמות) , עבודה משרדית, אינטרנט, עבודה על מספר אפליקציות במקביל, לא יודע מה רזולוצית המסך, מסך מחשב משרדי סטנדרטי.

3. האם יש צורך בציוד הקפי - לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? - לא מבין את השאלה.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט) ? - 8, חשוב לי שיהיה שקט מאד, אך ללא קירור מים בבקשה, לא רוצה להתעסק עם זה.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? - בשום אופן לא.

7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך , וברור שאני רוצה שירכיבו את המחשב בחנות. מערכת הפעלה חלונות 7 גרסת 64 ביט (האם יש אפשרות שיתקינו לי גרסה זמנית כך שלא אצתרך לשלם את מלוא המחיר של מערכת ההפעלה ? היו לי הדיסקים המקוריים אבל לצערי אינני מוצא אותם... גם לא יודע איפה הם נקנו)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אינני מתכוון לקנות מ KSP וגם לא באייבורי.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? - בחודש הקרוב.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). - לא.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? - ממש לא.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות -

אני רוצה רוצה מחשב חזק שיהיה טוב גם בעוד 7-8 שנים מהיום ללא צורך בשדרוגים, וכן אני מתעקש (למרות שזה לא מוצא חן בעיני כמה מכם) שהוא יתבסס על מעבד i7 4930K של , אני בטוח שתוכנות ומשחקים שיצאו בשנים הקרובות ידעו לנצל היטב את ריבוי הליבות שלו ואת כל שאר היכולות שיש לו, אני מסתכל גם לטווח הקצת יותר רחוק לא רק ל 3 שנים הקרובות.

חשוב לי מאד שהמחשב יגיב באופן מיידי ובזריזות לכל פעולה, החל מפתיחת תיקייה ועד הפעלה של האינטרנט אקספלורר או כל אחרת במחשב.

מקווה שעניתי על כל מה שדרוש, אם לא אני מוכן להבהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אורן. אם גיימינג הוא עדיפות ראשונה בשבילך, והתקציב שלך הוא 8000 שקלים, אתה עומד להתאכזב. הסיבה היא שלוח האם והמעבד שאתה רוצה הולכים לנגוס לך קשה בתקציב, ואם אתה רוצה לכלול גם כונן הרי שכח גרפי גבוה מאיזור GTX 760 או R9 270X יהיה מאוד בעייתי להכניס.

אם כן תחליט להפעיל שיקול דעת נכון, תוכל "להתפשר" על מעבד דוגמת 4770 ולוח אם מבוסס ערכת שבבים B85 ואז יתפנה לך סכום לא מבוטל להשקיע בכרטיסי מסך חזקים יותר דוגמת GTX 780.

עוד משהו. אם גלישה מהירה באינטרנט ובטחון המחשב חשובים לך, אתה חייב להפסיק להשתמש באינטרנט אקספלורר.

ועוד דבר אחד. אם בטחון לעתיד חשוב לך, אתה צריך להשתמש בחלונות 8.1 שתקבל טכנולוגיות ש-7 כנראה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן. אם גיימינג הוא עדיפות ראשונה בשבילך, והתקציב שלך הוא 8000 שקלים, אתה עומד להתאכזב. הסיבה היא שלוח האם והמעבד שאתה רוצה הולכים לנגוס לך קשה בתקציב, ואם אתה רוצה לכלול גם כונן הרי שכח גרפי גבוה מאיזור GTX 760 או R9 270X יהיה מאוד בעייתי להכניס.

אם כן תחליט להפעיל שיקול דעת נכון, תוכל "להתפשר" על מעבד דוגמת 4770 ולוח אם מבוסס ערכת שבבים B85 ואז יתפנה לך סכום לא מבוטל להשקיע בכרטיסי מסך חזקים יותר דוגמת GTX 780.

עוד משהו. אם גלישה מהירה באינטרנט ובטחון המחשב חשובים לך, אתה חייב להפסיק להשתמש באינטרנט אקספלורר.

ועוד דבר אחד. אם בטחון לעתיד חשוב לך, אתה צריך להשתמש בחלונות 8.1 שתקבל טכנולוגיות ש-7 כנראה לא.

עדיפות ראשונה שיהיה מחשב מהיר מאד שמגיב בזריזות לכל פעולה, גיימינג בעדיפות גבוהה יחסית אבל לא עליונה (לא רוצה לחרוג מהתקציב 8000 ש"ח) , שים לב ששיניתי למעבד i7 4930K שהוא זול יותר מהמעבד שדיברתי עליו בהודעה הראשונה.

אני לא מתעקש בכלל על זה פשוט מה שהציעו לי בפורום של תפוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום של תפוז, נו אתה רציני? אם זה מה שהם המליצו אז אין להם מושג(כיף לבזבז כסף של אחרים).

למרות שהבקשה שלך אינה הגיונית הבחירה היא שלך ואתה נשמע כל כך החלטי שגם אם לא נעזור לך תרוץ ותקנה את המעבד הזה(4930K).

ראה הערות בתחתית התגובה

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA2011

BX80633I74930K - Intel - i7-4930K LGA2011 - Six Core - 3.4 GHz - 12MB Cache - 130 Watt - Ivy Bridge-E (IVB-E) Series - Box...

כמות: - 1 - 2726/2671

לוחות אם - LGA2011

GA-X79-UP4 - Gigabyte - GA-X79-UP4 - Supports Sandy Bridge-E LGA2011 CPUs - Intel x79 Chipset - 8 memory slots - Supports up...

כמות: - 1 - 1064/1043

זכרונות - - לנייח

KVR16N11-8 - Kingston - 8GB DDR3 1600MHz - CL-11...

כמות: - 1 - 317/311

זכרונות - - לנייח

כרטיסי מסך - PCIe

GV-N760OC-2GD - Gigabyte - Geforce GTX760 GPU - 2GB GDDR5 256 bit memory - PCI-Express 3.0 interface - 2 Slot Windforce3 cooler...

כמות: - 1 - 1285/1259

דיסקים קשיחים ו - - SATA

MZ-7TE250BW - Samsung - 250GB Samsung 840 EVO 2.5 inch SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s Retail...

כמות: - 1 - 774/759

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST2000DM001 - Seagate - 2TB - 3.5 inch -SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 - (ST2000DM001)...

כמות: - 1 - 406/398

מארזי מחשב - מארז עם ספק

P100-550W - Antec - P100 Advanced Super Mid Tower 550W - 2x USB3.0 and 2 x USB2.0 ports - 2x 5.25 inch tool-less drive ...

כמות: - 1 - 629/616

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...

כמות: - 1 - 125/122

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA צורב

SH-S224DB - Samsung - SAMSUNG DVD-RW Burner - Up to 24X write speed - SATA interface - Black...

כמות: - 1 - 80/78

מערכות הפעלה - 8

WN7-00614 - Microsoft - Windows8.1 64Bit English with DVD - OEM...

כמות: - 1 - 347/340

8095.00 / 7933

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=1815

הערות:

1. תוכל כמו שליאור הסביר לחסוך ולקחת מעבד i7 4770 שהוא מאוד חזק ולא תרגיש שום הבדל בינו לבין ה-4930K בפתיחה של תוכנות ומשחקים והוא עולה כחצי.

לצורך כך יש כונני שנועדו בדיוק לזה ואם אתה לא יודע מה הם עושים אני אסביר.

2. יכולתי לכלול במפרט כרטיס כדוגמאת R9 280X שהוא חזק יותר ולנצל את התקציב במלואו, אך מכיוון שאתה מעוניין להריץ רק מדי פעם משחקים, הכרטיס שכללתי יהיה מעולה

עבורך.

3. כללתי מעבד שקט ויעיל, אמנם הוא אינו מתאים לאוברקלוק אך מכיוון שטענת שלא תבצע הרשתי לעצמי לחסוך בזה.

4. החל מיום שלישי אין שום סיבה שמישהו יקנה 7, 8.1 תקבל עדכון המחזיר את כפתור ההתחל כך ש-8.1 תראה בדיוק כמו 7 רק מהירה יותר ובעלת ניצול משאבים

טוב יותר.

5. למרות ש-8 גיגה הם מעל ומעבר כללתי 16 גיגה במחשבה על העתיד, כך שלא תצטרך לחפש ולשדרג. הלוח שבחרתי מסוגל להכיל על 64 גיגה של ב-8 סלוטים.

6. כללתי כונן SSD גדול עליו תוכל להתקין את כל התוכנות והמשחקים שלך כדי שיפעלו ויטענו מהר יותר, כונן ה-SSD גורם למערכת ההפעלה לעלות בכמה שניות, מקצר פי כמה זמני

טעינה של משחקים ותוכנות נבחרות, בעל מהירות קריאה/כתיבה מהירים ביותר והוא עוד סיבה למה לא לקחת מעבד כל כך מוגזם שמתאים לעבודה.

7. אם תחליט בסופו של דבר לחסוך ולהקשיב לאנשים קצת יותר מנוסים שרוצים בטובתך, הנה מפרט שיענה על הדרישות שלך ומעבר(כולל מעבד i7 4770 חזק):

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=1816

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אחזור על כל מה שנאמר ממומחי הפורום, מסכים בהחלט.

המעבד לא קשור ישירות לתגובתיות המחשב, ולא יהיה הבדל בין 3220 ל-4960X ברוב השימושים אם המפרט מאוזן.

הנה מפרט שיגיב מאוד מהר לכל דבר:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4570 3.2Ghz (3.6Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪890

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪122

לוח אם:

Gigabyte GA-H81M-D2V Retail Front USB3.0 - מחיר מבצע

כמות: 1 - מחיר: ₪249

מארז:

באנדל - Define Mini + Seasonic 550W RT 80+GOLD - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪699

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪329

כרטיס מסך:

MSI R9 290 4G DDR5 Gaming PCI-E HDMI DP - מבצע פסח

כמות: 1 - מחיר: ₪1899

קשיח למחשב שולחני:

Crucial M500 120GB SSD 2.5 Inch - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪370

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪289

תוכנות:

Microsoft Windows 7 Home Premium Hebrew 64 BIT - בקניית מחשב

כמות: 1 - מחיר: ₪349

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5566

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5455 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/lvgx76s4

תבקש שיגדירו לך את ה-SSDים ל-RAID 0 ותנהל גיבוי יומי לכונן ה-1TB שיגן עליך מכשל המערך.

אני מוכן לחתום לך, שהמחשב הזה ירסק כל מחשב אחר עם 4960X \ 4930K בתקציב עד 8000 מבחינת גיימינג וזריזות עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום של תפוז, נו אתה רציני? אם זה מה שהם המליצו אז אין להם מושג(כיף לבזבז כסף של אחרים).

למרות שהבקשה שלך אינה הגיונית הבחירה היא שלך ואתה נשמע כל כך החלטי שגם אם לא נעזור לך תרוץ ותקנה את המעבד הזה(4930K).

ראה הערות בתחתית התגובה

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA2011

BX80633I74930K - Intel - i7-4930K LGA2011 - Six Core - 3.4 GHz - 12MB Cache - 130 Watt - Ivy Bridge-E (IVB-E) Series - Box...

כמות: - 1 - 2726/2671

לוחות אם - LGA2011

GA-X79-UP4 - Gigabyte - GA-X79-UP4 - Supports Sandy Bridge-E LGA2011 CPUs - Intel x79 Chipset - 8 memory slots - Supports up...

כמות: - 1 - 1064/1043

זכרונות - - לנייח

זכרונות - - לנייח

כרטיסי מסך - PCIe

GV-N760OC-2GD - Gigabyte - Geforce GTX760 GPU - 2GB GDDR5 256 bit memory - PCI-Express 3.0 interface - 2 Slot Windforce3 cooler...

כמות: - 1 - 1285/1259

דיסקים קשיחים ו - - SATA

MZ-7TE250BW - Samsung - 250GB Samsung 840 EVO 2.5 inch SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s Retail...

כמות: - 1 - 774/759

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST2000DM001 - Seagate - 2TB - 3.5 inch -SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 - (ST2000DM001)...

כמות: - 1 - 406/398

מארזי מחשב - מארז עם ספק

P100-550W - Antec - P100 Advanced Super Mid Tower 550W - 2x USB3.0 and 2 x USB2.0 ports - 2x 5.25 inch tool-less drive ...

כמות: - 1 - 629/616

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...

כמות: - 1 - 125/122

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA צורב

SH-S224DB - Samsung - SAMSUNG DVD-RW Burner - Up to 24X write speed - SATA interface - Black...

כמות: - 1 - 80/78

מערכות הפעלה - 8

WN7-00614 - Microsoft - Windows8.1 64Bit English with DVD - OEM...

כמות: - 1 - 347/340

8095.00 / 7933

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=1815

הערות:

1. תוכל כמו שליאור הסביר לחסוך ולקחת מעבד i7 4770 שהוא מאוד חזק ולא תרגיש שום הבדל בינו לבין ה-4930K בפתיחה של תוכנות ומשחקים והוא עולה כחצי.

לצורך כך יש כונני שנועדו בדיוק לזה ואם אתה לא יודע מה הם עושים אני אסביר.

2. יכולתי לכלול במפרט כרטיס כדוגמאת R9 280X שהוא חזק יותר ולנצל את התקציב במלואו, אך מכיוון שאתה מעוניין להריץ רק מדי פעם משחקים, הכרטיס שכללתי יהיה מעולה

עבורך.

3. כללתי מעבד שקט ויעיל, אמנם הוא אינו מתאים לאוברקלוק אך מכיוון שטענת שלא תבצע הרשתי לעצמי לחסוך בזה.

4. החל מיום שלישי אין שום סיבה שמישהו יקנה 7, 8.1 תקבל עדכון המחזיר את כפתור ההתחל כך ש-8.1 תראה בדיוק כמו 7 רק מהירה יותר ובעלת ניצול משאבים

טוב יותר.

5. למרות ש-8 גיגה הם מעל ומעבר כללתי 16 גיגה במחשבה על העתיד, כך שלא תצטרך לחפש ולשדרג. הלוח שבחרתי מסוגל להכיל על 64 גיגה של ב-8 סלוטים.

6. כללתי כונן SSD גדול עליו תוכל להתקין את כל התוכנות והמשחקים שלך כדי שיפעלו ויטענו מהר יותר, כונן ה-SSD גורם למערכת ההפעלה לעלות בכמה שניות, מקצר פי כמה זמני

טעינה של משחקים ותוכנות נבחרות, בעל מהירות קריאה/כתיבה מהירים ביותר והוא עוד סיבה למה לא לקחת מעבד כל כך מוגזם שמתאים לעבודה.

7. אם תחליט בסופו של דבר לחסוך ולהקשיב לאנשים קצת יותר מנוסים שרוצים בטובתך, הנה מפרט שיענה על הדרישות שלך ומעבר(כולל מעבד i7 4770 חזק):

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=1816

תודה רבה על המפרט! שוב, אני חושב גם לטווח ארוך, אין לי ספק שבשנים הקרובות יצאו משחקים ותוכנות שידעו לנצל היטב את ריבוי הליבות של המעבד הזה ואת כל שאר היתרונות שלו. גם על המחשב שיש לי עכשיו ונקנה לפני 7 שנים אמרו לי "מחשב על", ניסחפת לגמרי... היום אני כל כך סובל ממנו, המחשב עגלה ובקושי זז. אני בשום אופן לא מוכן לחזור על הדבר הזה פעם נוספת, למדתי מהניסיון.

לגבי SSD אני רוצה כונן כזה רק עבור מערכת ההפעלה ותוכנות, לגבי כל השאר מספיק לי בהחלט כונן רגיל של WD, ואני חושב ש 500 ג'יגה זה מעל ומעבר.

זיכרון אני מעדיף 8 ג'יגה ולא מעבר לכך.

מערכת הפעלה, סליחה אבל אני נשאר עם 7 64 ביט, אין לי כוונה לעבור כרגע לחלונות 8.1.

איך השינויים האלו יתבטאו במחיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נתן לך של 250GB ו-HDD של 2TB, מה הבעיה? 500GB נעלמים מן העולם ועולים חצי מ-2TB (ונותנים רבע נפח)

חלונות 8.1 מוסיפה יתרונות רבים, מומלץ.

עוד שלושה ימים יוצא לה חבילת שירות שמחזירה את תפריט ההתחל.

ווינדוס 8.1 עובדת הרבה יותר מהר, אם בווינדוס 7 למחשב לקחו 15-30 שניות לעלות, בווינדוס 8.1 תוכל לעלות ב-10 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המפרט! שוב, אני חושב גם לטווח ארוך, אין לי ספק שבשנים הקרובות יצאו משחקים ותוכנות שידעו לנצל היטב את ריבוי הליבות של המעבד הזה ואת כל שאר היתרונות שלו.

כשזה יקרה פשוט תקנה שילוש חדש ומודרני שיהיה חזק יותר, חדש יותר וחסכוני יותר.

מיותר לציין את בואם של זכרונות ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נתן לך של 250GB ו-HDD של 2TB, מה הבעיה? 500GB נעלמים מן העולם ועולים חצי מ-2TB (ונותנים רבע נפח)

חלונות 8.1 מוסיפה יתרונות רבים, מומלץ.

עוד שלושה ימים יוצא לה חבילת שירות שמחזירה את תפריט ההתחל.

ווינדוס 8.1 עובדת הרבה יותר מהר, אם בווינדוס 7 למחשב לקחו 15-30 שניות לעלות, בווינדוס 8.1 תוכל לעלות ב-10 שניות.

מצחיק אותי שכל הזמן אנשים מדברים על כך שחלונות 8.1 עולה מהר... מה אכפת לי באיזו מהירות המערכת עולה ? פעם ביום אני מדליק את המחשב אז מעניין אותי שיקח לו עוד חצי דקה לעלות ? את מי זה מעניין בכלל ? מה שמעניין אותי זה באיזו מהירות המערכת עובדת אחרי שהיא כבר עלתה (ולאורך זמן, לא רק שבוע אחרי ההתקנה, אלא גם לאחר שנתיים שהצטברו קצת דברים במחשב).

לגבי ה אני דווקא רואה במפרט 2 כונני .... (דרך אגב מה זה - SSD - SATA ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, ניכר שפותח הדיון לא מעוניין לדעת איך שוק המחשבים מתקדם וכמה מהר טכנולוגיות מתיישנות, אפילו לא כמה חשיבות אפסית יש לדגם המעבד לצורך השימושים שהוא רוצה. הוא לא רוצה לדעת שגם אם ישקיע 20 אלף שקלים בעוד שנתיים המחשב שלו יחשב לממוצע.

פשוט תתנו לו את מה שהוא מבקש ושיבושם לו. הוא לא בא לקבל עצות, רק רשימת קניות מבוססת רכיב מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, ניכר שפותח הדיון לא מעוניין לדעת איך שוק המחשבים מתקדם וכמה מהר טכנולוגיות מתיישנות, אפילו לא כמה חשיבות אפסית יש לדגם המעבד לצורך השימושים שהוא רוצה. הוא לא רוצה לדעת שגם אם ישקיע 20 אלף שקלים בעוד שנתיים המחשב שלו יחשב לממוצע.

פשוט תתנו לו את מה שהוא מבקש ושיבושם לו. הוא לא בא לקבל עצות, רק רשימת קניות מבוססת רכיב מסויים.

אויי תרגיע עם ההתנשאות הזו, דווקא משום שאני יודע היטב באיזו מהירות הטכנולוגיות האלו מתיישנות אני מעדיף להשקיע עכשיו במחשב איכותי וחזק שידע להתמודד טוב מספיק גם עם משחקים ותוכנות שיצאו בעוד 4 שנים. אני לא אחד שמחליף מחשב בתדירות גבוהה, ורוב הסיכויים שהמחשב הזה יהיה איתי גם בעוד 7-8 שנים לכן אני חושב לטווח רחוק.

- - - תגובה אוחדה: - - -

כשזה יקרה פשוט תקנה שילוש חדש ומודרני שיהיה חזק יותר, חדש יותר וחסכוני יותר.

מיותר לציין את בואם של זכרונות ה-.

מצטער אבל אני מאלו שקונים מחשב בממוצע פעם ב 10 שנים... לכן אני מוכן להשקיע עכשיו במשהו איכותי שידע להתמודד (מספיק טוב) עם משחקים ותוכנות שיצאו לשוק גם בעוד 4 או 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הסיבה שניכר ואין לך מושג איך השוק הזה עובד.

מנסים להסביר לך פה שאין דבר כזה מחשב ל-7-8 שנים. אין, אין.

מחשב שתקנה ב-8 אלף עכשיו שמבוסס על 4930K כבר היום לא יוכל להתמודד עם הגדרות מקסימאליות במשחקים.

בעוד שנה הוא לא יתמוך ב-SATA Express, טכנולוגיית ממשקי אחסון מהירה חדשה

בעוד שנה הוא לא יתמוך ב-USB 3.1 שמאפשר התממשקות מהירה פי 2 מ-USB 3 הקיים

בעוד שנתיים יהיה לך קשה מאוד להרחיב זיכרון בו בשל כך ש- מסיים השנה את חייו בשוק.

בעוד שלוש שנים ערך הוא לא יתמוך ב- חדש שיצא לשוק וכך כרטיס המסך שלך יהפוך לכזה שמבצע עבודות חלקיות ולא מאפשר לך הנאה אפילו מאיכות תצוגה טובה

בעוד ארבע שנים מעבדי שש ושמונה ליבות בעלי טכנולוגיות חדשות לחלוטין צפויים לצוץ והם יעלו הרבה פחות ממה שהמעבד הזה עלה לך.

תתחיל לחשוב בהגיון, בחיאת. השקעה של 4 אלף עכשיו ו-4 אלף בעוד 4 שנים תשאיר אותך במשחק. מחשב זה לא אוטו, מחשב יכול להפוך ללא רלוונטי מאוד מהר.

ושוב, ניכר שאתה לא מעוניין בלשמוע שום דעות אחרות. אתה צודק, כל המומחים פה טועים ורכישת מחשב מבוסס 4930K היא בחירה נכונה. כשאני בבית הספר לא רציתי ללמוד פשוט הברזתי. אף אחד לא הכריח אותי. כנ"ל כאן. אם אתה רוצה מפרט מבוסס 4930K אף אחד לא מונע ממך, אבל כשמנסים ללמד ולהסביר אותך אתה פשוט מסרב בתוקף לקבל את הדברים. גם מאנשים שמתעסקים בחומרה 24\7

מחשב כמו שהציע לך עידן יהיה טוב לבקשה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי תרגיע עם ההתנשאות הזו, דווקא משום שאני יודע היטב באיזו מהירות הטכנולוגיות האלו מתיישנות אני מעדיף להשקיע עכשיו במחשב איכותי וחזק שידע להתמודד טוב מספיק גם עם משחקים ותוכנות שיצאו בעוד 4 שנים. אני לא אחד שמחליף מחשב בתדירות גבוהה, ורוב הסיכויים שהמחשב הזה יהיה איתי גם בעוד 7-8 שנים לכן אני חושב לטווח רחוק.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מצטער אבל אני מאלו שקונים מחשב בממוצע פעם ב 10 שנים... לכן אני מוכן להשקיע עכשיו במשהו איכותי שידע להתמודד (מספיק טוב) עם משחקים ותוכנות שיצאו לשוק גם בעוד 4 או 5 שנים.

הוא ממש לא בא להתנשא, ההפך הוא בא לעזור. אתה חושב שאתה יודע על מה אתה מדבר אבל אתה רחוק מאוד, הראייה שלך מזכירה לי את שנות ה90 אז תתעדכן קצת. אין סיבה לקנות מחשב בהון עתק עכשו ל8 שנים זה לא הגיוני. תקנה מחשב בשבריר המחיר עכשו שיספיק לך מעל מעבר ל4 שנים ואז תקנה שוב וככה זה יהיה הכי חכם והכי משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תקנה. פעם ב-4 שנים, תשקיע בכל פעם 50% מהתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...