מפרט למחשב חזק המבוסס על מעבד i7 4960X - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב חזק המבוסס על מעבד i7 4960X

אורן אורן 2014

Recommended Posts

מה רע במארז הזה, הוא אחד המארזים המומלצים שיש, הוא איכותי ומבודד רעשים.

הייתי בוחר מארז של 620-650W מחברה אמינה ומוכרת, יש גם באנדלים אחרים.

באתר החברה טוענים שה-i11 יעיל ושקט יותר בגלל צורת כנפיים שונה, בתאכלס, לא משהו שתרגיש בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מה רע במארז הזה, הוא אחד המארזים המומלצים שיש, הוא איכותי ומבודד רעשים. הייתי בוחר מארז של 620-650W מחברה אמינה ומוכרת, יש גם באנדלים אחרים. באתר החברה טוענים שה-i11 יעיל ושקט יותר בגלל צורת כנפיים שונה, בתאכלס, לא משהו שתרגיש בהבדל.

אתה יודע אתה צודק, פשוט הכרתי עד היום רק את אנטק, אבל בדקתי והבנתי שגם זה מארז של חברה טובה...

הדבר היחיד שקצת מציק לי עם המארז הזה שאין לו פתח כניסת אוויר מקדימה (יש דלת כמעט אטומה לגמרי) כלומר האוויר נכנס דרך פתחים קטנים בהיקף, אני מפחד שזה קצת ירעיש... (שכל האוויר צריך להכנס דרך הפתחים הקטנים האלה)

הבנתי גם שיש 3 כפתורים במארז לקביעת 3 מהירויות של המאוורר... ברור שעבור שקט אני יעדיף לשים את זה על המצב הכי שקט, אבל מאיפה לי שזה לא יגרום להתחממות יתר של המחשב ? מדוע בכלל דברים כאלו לא נשלטים אוטומטית ע"י המחשב למה המשתמש צריך להתעסק עם זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההיקף נכנס מספיק אוויר, המארז הזה בנוי עם דגש על השתקת רעשים, נכון שמארזים מבודדי רעשים הם פחות אווררים מפאת כמות פתחי האוורור שהם מכילים.

אני חושב שכל העניין קשור במהירות המאווררים ובחומרה שיש לך בפנים, קח לדוגמא את המארז שלי פאנטום 630 של NZXT שהוא מכיל המון פתחי איוורור והדגש בו

על זרימת אוויר טובה,כיוונתי דרך בקר המהירות של המאווררים את המהירות לנמוכה ביותר(רק בעת משחק שם על מקס), למרות שהוא פתוח החומרה בפנים כל כך שקטה שלפעמים אני מסתכל עליו לראות שהוא עובד.

אם אתה רוצה מארז ממש מאוורר ואיכותי, גם שקט יחסית כל עוד מקפידים על מהירות מאווררים לא גבוהה וחומרה שקטה:

http://www.tms.co.il/product/13131

אם אתה הולך עליו, תחליף את הספק בבאנדל לאחד של 650 וואט לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן אורן ,אני קורה פה את התרד הזה ולא מבין למה להשקיע 8000 במחשב שבתכלס את השימוש שלך יכולים לסגור ב4-5K.

ובכל זאת אני מציע לך דרך הרבה יותר חכמה , תראה בעיקרון אם היה לי תקציב כזה מנופח והייתי רוצה מחשב שיחזיק ל8 שנים - צר לי לאכזב אותך גם אם תקנה מחשב ב 10K עכשיו , בעוד 8 שנים הוא לא יהיה טוב אפילו עשירית ממה שהוא נחשב כשרק תקבל אותו וזה בגלל הסיבה הפשוטה שהטכנולוגיה מתקדמת בקצץ מסחרר.

מה כן אתה יכול לעשות? אני חושב שעדיף לך לקנות מחשב כעת ב4-5K ועוד 4 שנים עם הכסף שנשאר לקנות מחשב חדש ב4-5K.

ככה בעצם תקבל מחשב כעת שעונה על דרישותיך מעל ומעבר וגם מתאים לטכנולוגיה בן זמננו ועוד 4 שנים אתה בעצם תקבל מחשב שעונה על הטכנולוגיה שתהיה .

ככה אתה תשאר עם מחשב מהיר ל8 שנים הקרובות...

מה אתם חושבים חברה? מסכימים עם ההצעה שלי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הראשון שאמר לו את זה-

אין סיבה לקנות מחשב בהון עתק עכשו ל8 שנים זה לא הגיוני. תקנה מחשב בשבריר המחיר עכשו שיספיק לך מעל מעבר ל4 שנים ואז תקנה שוב וככה זה יהיה הכי חכם והכי משתלם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני פשוט לא מבין.אבל היי.זה לא הכסף שלי.לקנות מחשב עכשיו ולחשוב על 8 שנים קדימה בקצב הטכנולוגי של היום.פפפפפפפפפטטט

סתם הלכתי 8 שנים אחורה למפרטים שהמליצו פה

http://hwzone.co.il/community/threads/204881-%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%98-%D7%91-7800-%D7%A9-%D7%97-%D7%9E%D7%94-%D7%93%D7%A2%D7%AA%D7%9B%D7%9D#.U0WCMqiSzfI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה גם מחשב ב-20K, בעוד 8 שנים הוא לא יתמודד עם המשחקים שיצאו באותה תקופה.

בשנת 2006 קניתי מחשב במחיר של כ-10K, רק כרטיס המסך דאז X850XT עלה 3500 שקלים, היום המחשב הזה בקושי מריץ משחקים בינוניים על הגדרות נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...