האם יהיה לי צוואר בקבוק I7-875K - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יהיה לי צוואר בקבוק I7-875K

mj23

Recommended Posts

למה אתה חושב שזה בולשיט? לרוב כרטיסי GTX750TI אין בכלל חיבור 6PIN

הם טכנית לא יכולים לצרוך יותר מ-75 וואט. בעת משחק, צורך GTX760TI כ-55 וואט בלבד.

אני לא מבין כל כך דמיוני\חללי בעובדה שטכנולוגיה ממשיכה להתקדם עם הזמן

GTX750TI ו-GTX750 הם היחידים מליבת מקסוול ב-28 ננומטרים. הבאים של מקסוול ייוצרו ב-20 ננומטרים (משמע, ירידה של עוד 45% בצריכה פר אותו כח) ויושקו איפשהו לקראת סוף השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי איך זה יכול לצרוך פחות ממעבד רגיל של כאשר יש בגרפיקה גם גרפית וגם ליבת עיבוד של קודה איך זה צורך כל כך קצת אני לא חושב שזה אמין אם יש כאן מישהו שקנה אשמח שיגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמין עכשיו משהו אחרון הגעתי למסקנה שהכי משתלם לי לקנות כרגע זה 270X עולה 950 שקל נגיד אלף מעולה ביצועיים ב 1080P הכל מעל 30FPS אני מאמין שאני יחזיק אותו שנתיים ואז כבר יצאו טכנולוגיות חדשות ונשדרג צריכת חשמל 200 W לא שומעים בכלל את הקירור שזה פלוס ענק ועוד מקבלים מתנה BT4 אז אני חושב זה הכי מתשלם אז רגע לפני שאני מזמין אותו היום יש לכם הערות על הבחירה ואני אשמח אם תגיבו על הבחירה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחכה לראות קודם בכמה תמכור את הכרטיסים, תקבל בערך אותו כח גרפי עם יותר ופחות צריכת חשמל לדעתי בשביל לשדרג צריך לשפר את הכרטיס פי 2 לפחות 1.5, כמובן שזו דעתי לא איזה משהו מתמטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר כשאתה מקבל חשבון חשמל 1100 שקל כל חודש אתה תחליף גם אם הביצועים טיפה פחות ובינינו ה של היום זה לא מה שאצלי הכל עובד לי חלק אבל יש דרופים בגלל שהדריבירם החדשים בכלל על הפנים בשביל הכרטיס שלי

ואני בכוונה לקחתי 270 כדי שבעוד שנה אפשר יהיה לעשדות CF אם אני אצטרך חבל ישר לקנות כרטיס ב 2000 שקל אפשר באלף לא יספיק נקנה עוד אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי על מה אתה מדבר??? יש לי ספק 850 וואט שעובד על מקסימום כל כרטיס של 470 זולל 320 וואט ביחד 640 פלוז מעבד עם אוברלוק וזה ממש לא 32 שקל מניסיון של שנים

היום 770 אחד שיותר טוב משני הכרטיסים שלי זולל 220 זה הבדל משמעותי ופחות חם

- - - תגובה אוחדה: - - -

אחי על מה אתה מדבר??? יש לי ספק 850 וואט שעובד על מקסימום כל כרטיס של 470 זולל 320 וואט ביחד 640 פלוז מעבד עם אוברלוק וזה ממש לא 32 שקל מניסיון של שנים

היום 770 אחד שיותר טוב משני הכרטיסים שלי זולל 220 זה הבדל משמעותי ופחות חם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק בשביל המשחב אבל זה הרבה כסף חברה כשגרתי במעונות הייתי חזור פעם בשבועיים הבית והחשבון היה 700-800 וכשאני עברתי לגור בבית המחשב פועל די הרבה זה קפץ ל 1000-1100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפכת את המחשב למפלצת חשמל. כן, הוא לוקח הרבה, אבל ביחס למחשבים אחרים. בפועל אתה משלם כמה עשרות שקלים עליו - כרטיס בודד חדש לא ישפר החשבון בצורה משמעותית. כמו שאמרתי - אם זו הסיבה העיקרית להחלפה - חכה לכרטיסי מקסוול. אם אתה רוצה לקנות עכשיו - יש לך מספיק כרטיסים במגוון תקציבים ויש לך בנצ'מרקים שמראים לך את הביצועים שלהם - קח מה שנראה שיתאים עבור דרישותיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...