האם יהיה לי צוואר בקבוק I7-875K - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יהיה לי צוואר בקבוק I7-875K

mj23

Recommended Posts

היי יש לי 470 GTX

מעבד I7-875K אוברלוק 4.0 GHZ

8 GIGA ADATA

לוח אם GIGA UD 7

ספק HX 850 CROSIER

אני רוצה לקנות כרטיס מסך ומתלבט בין 4

770 GTX 4GB RAM

270X/280X

ה 270 הרבה יותר משתלם

או 770 LITHING

התקציב בעיקרון 1200-1600

יש המלצות והאם יהיה לי צוואר בקבוק

אני משחק בזולציה 1200-1900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה גיל רק אם תוכל לענות לי לגבי הכרטיס מסך בפורם של כרטיס המסך אני בהתלבטיות אחרונות בין 3 כרטיסי מסך

270X 4GB

280X 4 GB

770 TW 4 GB

אני יודע שה 270 חלש יותר אבל מבחינת כספית לביצועיים הוא ממש טוב התקציב שלי ז 1000-1800 מה אתה ממליץ לי לאחר שראית תמפרט שלי ושלושת כרטיסי המסך האלו זה לאחר חפירות ולאחר שקראתי ש ה MANTL הולך להעלם בגלל DX12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה את השיקולים שלך לגבי עלות מול תועלת. לכל אחד שיקול שונה.

יש כאלה שירצו מקסימום ביצועים בתקציב ויש כאלה שירצו מינימום איבוד ביצועים בחיסכון בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ דווקא הכרטיס 770 אני חושב שלא יגביל חזקה יותר מAMD 280 לפי כלהביקורות אבל גם אם אני משחק רק ברוזלוציה 1080P המשחקים החדשים כמו BT4 C3

כבר נושקים את גבול ה 2 גיגה בייט אז עדיף שיהיה יותר מאשר אחרי זה להצטער שאין מספיק

מה שגם ההבדל הוא מאה שקל פלוס מינוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליבה הגרפית תגביל אותך לפני שתגיע לניצול מלא של 2 גיגה .

קנה את הכרטיס ודבר איתי כשתשחק BF4, ה-FPS ירד לך לפני שהזיכרון הגרפי(2 גיגה) יגמר לך.

זיכרון של 3-4 גיגה מתאים לכרטיסים עם גרפית הרבה יותר חזקה, שם תוכל לעלות בהגדרות ובפילטרים ואלו הם שישתו לך את הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לא סתם סזוג כרטיסי מסך 470 הם עם קירור מים הכי טוב בעולם שהזמנתי מארצות הברית בשבילם תסתכל ביד שניה אני מוכר את שניהם ביחד

ואני רוצה למכור כי הם טוחנים חשמל כשהם ביחד ותאמת כבר מיציתי אחרי 4 שנים רוצה משהו חדש דרך אגב כל המחשב שלי WATERCOOLED

ההתלבטויות הורגות אותי עכשיו המליצו על 290 TRIX שעולה 2100 והביצועיים יותר טובים משל 780 GTX כואב לי הראש אני מקווה שהמעבד שלי באמת לא יגביל אותי

- - - תגובה אוחדה: - - -

גם עם 770 משחקים הכל על אולטרה זה מריץ הכל ב 1080P שוב תסתכל בביקורות הבעיה זה שמחר יוציא באטלפילד 5 ואז אני יתקע בלי גרפי או קריזי 4 או משהו בסגנון לגבי 4 גיגה בייט אני די בטוח שאני אקח חבל בשביל 100 שקל אחרי שנה להצטער שחסר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תקנה, אחה חייב לשדרג אחת לתקופה(שנה-שנתיים, תלוי בך) בשביל לשמור על רמת ביצועים כי הדרישות רק עולות(כפי שאתה כבר מבין).

קשה לך תקציבית להוציא סכום גבוה בתרידות גבוהה? אז אל תוציא, תחלק את התקציב ושמור בצד למקרה צורך.

עדיף לשחק כל הזמן על הגדרות בינוניות ולא בהתחלה על גבוהות ועם הזמן לרדת...(מבאס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני 4 שנים משחק הכל על אולטרה על 470 פעם ב 4 שנים לקנות כרטיס חזק שיחזיק 3 שנים זה סבבה מבחינתי ואם משחקים אז משחקים על מקסימום גרפיקה אחרת מזה שווה אחרי הכל בשביל מה מתאמצים ומוציאים דברים חדשים בשביל חווית משחק ותמונה שרצה מול העיניים חוץ מהעלילה אז אם ךא תשחק על מקסימום גרפיקה מה עשינו בזה אפשר לישאר עם 460 עוד 10 שנים ולהריץ הכל על LOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעמוד הראשי כאן יש לך בצד שמאל תיבת חיפוש חדשות.

בכללי אין הרבה חדשות לגבי זה כי אין פרטים רשמיים עדיין. אני מסיק את מה שאמרתי כי החברה כבר הוציא 2 טעימות מהליבה הנ"ל בכרטיסים בשם GTX750TI ו-GTX750. מבחינת ביצועים אין הרבה חדש, אבל צריכת החשמל שלהם נמוכה בעשרות אחוזים מכרטיסים אחרים המספקים את אותם הביצועים. זה, וביחד עם ירידה בליטוגרפיית ייצור, אמורים ליצור כרטיסים חזקים במיוחד עם אותה צריכת חשמל כמו שיש בכרטיסים נוכחיים מודרניים או אותם ביצועים עם צריכת חשמל נמוכה משמעותית. אם כדאי לחכות, שיקול שלך. אני הייתי מחכה, על אחת כמה וכמה כשממילא יש לך מערך כרטיסים חזק גם ביחס לתקופה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כל הכרטיסים עם סיומת שלTI ב NVIDIA זה מקסוול?

- - - תגובה אוחדה: - - -

דרך אגב רשום שה 750TI צורךבמקסימום 75 W אני חושב שזה בולשיט אין מצב שכרטיס מסך צורך כל כך קצת במקסימום

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_750_Ti_OC/23.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...