Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12

Works4me

Recommended Posts

בקרוב יגיעו שאר החלקים , בתכנון :

לופ של 2 רדיאטורים : 140 ו240 משורשרים ביניהם .

בלוק למעבד ( קיים )

כ.מסך SAPPHIRE 290X TRI-X OC , הכרטיס אצלי ( מדהים ) הבלוק של EK בדרך .

2 דיסקים CORSAIR 120 GT במערך RAID 0 ( קיים )

2 דיסקים של 2TB ( קיימים )

והכל הכל הכל בתוך ה250D הקטנטן הזה .

אולי יוחלפו לוח האם והמעבד אם אני אתחרפן לגמרי , אני חושב על MAXIMUS VI IMPACT ומעבד 4770K

אבל כרגע נסתפק בASUS P8Z77-I DELUXE עם ה3570K האמינים והטובים שלי

תמונות נוספות בקרוב

שבוע טוב

BLADER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב , אז ככה ....

שאר החלקים "מתעכבים" בינתיים ( תודה דואר )

אז עד שיגיעו הרדיאטורים החדשים והבלוק לכ.המסך הרכבתי הכל עם איזה H100 "מצ'וקמק" שהיה לי בצד ( רק עכשיו קלטתי שלא הרכבתי אותו מעולם , המשחה המקורית עדיין שם מתחת לחתיכת הפלסטיק המגנה על הבלוק , המשחה כמובן הוחלפה מייד , לבלוק שלום )

הTRI-X נכנס בדיוק , אבל ממש בדיוק :D , אני חייב להגיד , הייצור הקטן הזה אכן מסוגל להכיל הרבה חומרה .

בכל מקרה צרפתי כמה תמונות בינתיים , אפילו בניתי שולחן חדש מחלקי "איקאה" , צירי ארון קלאפה של מטבח ויחידת אמצעית שממנה "שדדתי"פלטה אמצעית ומדף למקלדת .

אם כבר פרוייקט אז עד הסוף :xyxthumbs:

מקווה לעדכן בהקדם

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת קירור המים שיצאה מהSILVERSTONE TJ08-E תפורק ותכנס בקרוב ( ברגע שיגיעו החלקים ) לתוך ה-250D

השולחן הוא בעל פלטה אמצעית נפתחת עם מסך 27" של סמסונג ( יש שמקרין על הקיר עם השולחן אז ככה יש לי קיר נקי )

שבוע טוב חבר'ה

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , עדכון קצר לשבוע הנוכחי , "בעל הבית השתגע" , הלוח , המעבד והזכרון הנוכחיים ( I5 3570K , P8Z77-I-DELUXE , RIPJAWS 2X4 2000MHZ ) מצאו בית חם אצל חבר שביקש לשדרג את הC2D E8400 שלו , הורדתי את הכובע בפניו על זה שהוא הצליח להחזיק מעמד עד עכשיו .

הבלוק לכרטיס מסך הגיע ( כרגע לא יותקן עד שיגיעו שאר החלקים )

הוזמנו החלקים הבאים ( הפרוייקט יקרא מעכשיו RED DWARF ) :

לוח MAXIMUS VI IMPACT - לוח MINI-ITX כמובן .

מעבד I7 4770K

זכרונות TRIDENT-X 2X4GB 2400MHZ בצבע שחור אדום

מאוורר BITFENIX SPCTRE PRO 200MM לקדמת המארז ( במקום ה140 של )

צנרת PRIMOCHILL PRO LRT RED 1/2ID 3/4OD ׁׁ( אדומה כמובן )

כל הFITTINGS בצבע שחור הוזמנו גם הם ( כולל מספר מחברי זוויות 90 ו45 מעלות )

נוזל BLOODSHOT RED של EK

וכמובן ( עם קרדיט קטן לYMAC , למרות שידעתי על קיומו של הבלוק הנ"ל ) בלוק לוח מלא ל M6I NICKEL תואם לבלוק הכרטיס מסך ל290X

נקווה לעדכונים במהרה , הלוח והמעבד יגיעו כבר השבוע , אז כנראה שתהיה לי הרכבת ביניים "מבולגנת" מעט , למי יש כוח לסדר כבלים כל פעם מחדש .

5OURCE - אל תסתבך פה עם המבקרים :smiley-computer012:, אני מצלם באופן חצי מקצועי בכל מקרה וזו הסיבה לתמונות .

לילה טוב מ Blader שכותב כרגע ממחשב עם מעבד מובנה כי הוא מכר את המחשב שלו מוקדם מדי .

אם מישהו רוצה אני אמכור את הCORSAIR H100 שלי אחרי שאסיים הכל במחיר שווה לכל נפש ( כל נפש עם 350 שקל ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...