Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12

Works4me

Recommended Posts

לא עדיף לשדרג ל 16G בהזדמנות הזו? ההפרש לא גדול ביחס לשאר הדברים שאתה קונה.

דרך אגב, גם אני שרדתי עם E8400 עד לא מזמן ועכשיו אני שורד עם Q6600 שהביאו לי (כן אני אוסף ציוד שאנשים לא משתמשים בו יותר), בסופו של דבר מסתדרים עם מה שיש :) במקרה הכי גרוע יש back catalogue (או catalog, אנגלית שפה קשה ובכל מקום כתוב משהו אחר...) שיספיק עד שאוספים כסף למחשב חדש :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי כל כך צורך ב16GB , מצד שני אין לי ממש "צורך" בשום דבר מהפרוייקט הזה חוץ מעקצוץ בקצות האצבעות לבנות משהו .

לא מצאתי בארץ קיט במחיר שפוי בצבע אדום שחור ( הייתי מאוד מרוצה מהG.SKILL הנוכחיים שלי ) חשבתי על אבל אין במחיר שפוי וגם ככה קניתי , עכשיו להחזיר .....לקבל זיכוי ולחפש משהו אחר , אני יכול להזמין מאמאזון את הCORSAIR ב950 ש"ח 2X8GB 2400MHZ , אבל אני לא בטוח שאני צריך את זה בכלל , אלא אם מישהו יטען אחרת כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא למועדון

אני שמח לראות שאני לא יהיה היחיד עם הIMPACT כאן.

בקשר לזכרונות, שיקול שלך - אני דווקא כן בכיוון של 16GB, אבל גם לא בתדר גבוהה מידי - אין לי רצון להעמיס על הבקר עם במתח של 1.65V.

עצה שלי?

תחשוב טוב לפני שאתה נועל על צנרת בקוטר OD3/4

זה בנייה קטנה, לא איזה מארז בגודל של בית. זה לא יהיה פשוט כל כך לתמרן את הצנרת במארז כזה קטן, שנית, זה גם לא יראה כ"כ טוב לדעתי ושלישית? התוספת בביצועים בקוטר כזה גדול תסתכם באולי איזה מעלה בודדת. אני הייתי בוחר באזור ה7/16".

בהצלחה עם הבלוק המלא ללוח, אני לא מתכוון ללכת עליו. (אין ממש תמורה לכסף במחיר שלו, ואני מאוד מסופק אם באמת יש צורך בבלוק ללוח כזה, אני מסתפק בבלוק למעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקורי?

מה בדיוק מקורי בו?

כבר ללוח הקודם (זה שפות"ש העביר לחברו) היה בלוק כיסוי מלא שכלל גם את המעבד..

אגב, לא צויין מה מבחינת הרדיטורים מחכה לנו:

האם אתה מתכוון לשים גם את המעבד וגם את כ.המסך על רדיאטור יחיד של 240, או שהרדיאטור בתמונה גם יכנס לבניה הזאת?

אני שקלתי גם אם לבחור בשטח כולל של 240 או 480, אבל נראה שאני אלך על צמד רדיאטורים של 240, בשביל השקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ציינתי בפתיח של השרשור , תצורת 2 רדיאטורים ( 240 ו140 ) לופ של משאבה --> כרטיס מסך --> רדיאטור 240 --> מעבד --> רדיאטור 140 --> מיכל וחוזר חלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש על האימפקט!

כמו שנאמר, מומלץ להזמין ישירות מ-EK שנמצאים בסלובניה. המשלוח זול והחבילה לרוב לא נתפסת (קניתי בלוק למעבד + בלוק לכרטיס ב-130 יורו, והחבילה לא נתפסה).

מגיע יחסית מהר, ויש יותר מבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שעשיתי ( הזמנה ישירות מEK ) למרות שיש לי הזמנה גם למיכל שבוצעה לפני 6 ימים והיא עדיין בPROCESSING כמו ה2 מאתמול , הם כנראה שולחים מהר אבל לאט :smiley7:

- - - תגובה אוחדה: - - -

"תודה לכולם" באמת :kopfpatsch: , יאללה .... מה להזמין ? KINGSTON HYPER-X BEAST 2400MHZ או VENGEANCE 2400MHZ ? בקיט של 2X8 כמובן

זה כמו INCEPTION פה , מכניסים לך רעיונות לראש :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 2400 מה"צ?

אפשר להשיג שנראה פצצה, והוא 16GB במחיר יותר נוח...

אני מבין שלא ממש אכפת לך מהמחיר, אבל כדאי לחסוך איפה שאפשר בכל מקרה.

אני מאוד אוהב את הדומינייטור פלטינום, יש גם את הקרושיאל בליסטיקס טקטיקל טרייסר (שיש לי) אם אתה אוהב אורות מהזיכרון (ניתנים לתכנות).

ונג'נס רגילים או פרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה , הוזמן , בכל מקרה כסף כן משנה אבל אם כבר אני עושה פרוייקט מלא אז אני משקיע , זה מחשב לכמה שנים , הייתי עם הCORE I7 920 שלי בערך 4 שנים .

תודה לכולם , נקווה שהחלקים יתחילו לזרום לאט לאט , הבעיה שעד שהכל לא יגיע אני לא אוכל להרכיב את המים , הלוח אם והמעבד יגיעו השבוע ואז לפחות נרכיב מחשב כלשהו בינתיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...