Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12

Works4me

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יופי של .

אישית אני לא אוהב לד בצבע שהוא לא לבן...הורס את ערכת הצבעים .

:D נחש באיזה צבע הוזמנו הלדים היום בבוקר ?

ברור שלבן , יש לי גם אדומים וגם UV , נראה מה יראה הכי טוב בסוף ההרכבה ( כנראה שזה יהיה לבן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד מה זה החלק שבולט לגובה מהמסך עם הלוגו של ? זה חלק מהלוח?

כן זה הDIGI-VRM של , מן הרחבה של כמעט כל רכיבי החשמל של הלוח שמרוכזים ב"DAUGHTER BOARD" ( לוח-בת ? :nixweiss: )

קיים ברוב לוחות הHIGH END MINI-ITX של ( היה לי את זה גם על הP8Z77-I-DELUXE הקודם )

לילה טוב

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חלק מאוד חשוב מהלוח!

הלוח-בת הזה נותן 60 אמפר למעבד!

ראיתי את התמונה הראשונה וחשבתי לרגע שזה הת׳ארד שלי....

תמשיך לתת בראש.

אני מניח שלא נראה עדכונים עד להגעת שאר הציוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו עדכונים , הרדיאטורים אמורים להגיע בכל יום והצנרת והמחברים יגיעו עוד שבוע , לא צריך לחכות כל כך הרבה זמן ( אני מקווה )

לילה טוב

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצנרת והמחברים הגיעו הרדיאטורים עדיין לא , משהו מצחיק עם EK כשמזמינים מהאתר שלהם , המחיר מצויין , המשלוח מהיר אבל כאילו אין להם שמץ של מושג שביצעת הזמנה

כאילו יש שם איזה בחור עייף כזה שמתעורר פעם בשבוע ובודק אם יש הזמנות או שהוא פשוט מחכה שיפנו אליו הלקוחות שביצעו את ההזמנה כי אין לו כח להכנס ולבדוק בעצמו .

זו פעם שלישית שאני צריך להזכיר להם שיש הזמנה ( שהכל במלאי דרך אגב ) אבל מרגע שזה יוצא ... 3 ימים וזה כאן .

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי מטפל להם בהזמנות, אבל אדי סה"כ בחור נחמד מאוד ועם ראש פתוח (אם מישהו יחליט לשגע אותו שייצר בלוק שהם טרם פיתחו)

כנראה שתדירות ההזמנות הישירות מהאתר היא לא גבוהה, ואז צריך לפעול בדרכים שאמרת כדי ל"העיר" אותם שם, או לחכות שהם יעבדו את כל ההזמנות במרוכז.

אבל, אני איתך בקטע הזה - כמה שיותר מהר יותר טוב, אפילו אם זה ישכב בבית עוד שבוע (העיקר שיהיה אצלי!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי ppcs ייבשו עם המשלוח חודש ושבוע עד שהגיע.. אני מאמין שבקנייה הבאה שלי (לא יודע מתי אבל יודע שתהיה) אני אצטרך רק בלוק או בלוקים אז לא אחזור על הטעות ואזמין מ ek ישירות לא רק המשלוח שלהם שלהם זול יותר גם הבלוקים זולים יותר דרכם..

המחברים שהזמנת לצנרת האקרילית הם של ek ? ובאיזה קוטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי צריך לזכיר להם...

למזלי עשיתי את זה ישירות לאחר הקנייה (חשבתי שההזמנה לא נקלטה במערכת) אז לא היה עיקוב.

הזמנתי מהם כבר 3- 4 פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי ppcs ייבשו עם המשלוח חודש ושבוע עד שהגיע.. אני מאמין שבקנייה הבאה שלי (לא יודע מתי אבל יודע שתהיה) אני אצטרך רק בלוק או בלוקים אז לא אחזור על הטעות ואזמין מ ek ישירות לא רק המשלוח שלהם שלהם זול יותר גם הבלוקים זולים יותר דרכם.. המחברים שהזמנת לצנרת האקרילית הם של ek ? ובאיזה קוטר?

כנ"ל , 10/12 צנרת ומחברי EK-HD שחורים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...