Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12

Works4me

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רעיון שנוצר לי בראש , שתי יחידות של איקאה BESTA בצדדים שלהן הוספתי רגליים בכדי להביא אותן לגובה שולחן רגיל , 2 צירי קלאפה ( ממחלקת המטבחים שלהם ) יחידת MOSJO אמצעית שממנה לקחתי את הפלטה העליונה למסך , הפלטה התחתונה משמשת כגב היחידה והמדף האמצעי משמש למדף המקלדת , עוד הוזמנו מסילות שחורות ומתקן תליה למסך בעובי 1 ס"מ מEBAY בעלות של בערך 20$ סה"כ .

ככה לפחות אני יודע שאני היחיד בעולם עם השולחן הזה :xyxthumbs: ( עד שמישהו יעתיק ממני )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן :

לוח האם והמעבד הגיעו ( תודה ללאון מאייבורי על העזרה )

הבלוק ללוח של EK הגיע , יחד עם נוזל הקירור האדום והצנרת .

הזכרון נחת אצלי בדירה הבוקר ( עוד לא הספקתי לפתוח )

קיבלתי את הצנרת , הכל יתאים אבל למען אסתטיקה החלטתי ללכת על פתרון צנרת אקרילית , נרכשו מתאמים וצנרת מEK ( כנראה יגיעו תוך שבוע וקצת )

עדיין מחכה לרדיאטורים ולFITTINGS השחורים ( יש לי כסופים אבל אני מעדיף שיהיה אחיד )

כמו כן הוזמן BAY RESERVOIR של EK ( מי באמת צריך כונן CD במחשב בימינו ? )

האצבעות מעקצצות להתחיל בהתקנה אבל אני מחכה לכל החלקים :cwm31:

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:police: קהל קשוח , בגלל שזה באמת עוד לא קרה אין , אני אצלם את החומרה ( מה שהגיע ) היום ואעלה לכאן

נ.ב המשלוחים מEK מצויינים , לוקח להם 5 ימים לקלוט שהזמנת אבל מהרגע שהם שולחים ... 5 ימים וזה מגיע ( ובלי מכס )

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית החלטה חכמה בקשר לצנרת , צנרת אקרילית היא כמו המיכל - לא משנה את הצבע שלה. בצנרת רכה שקופה זה פשוט עניין של זמן עד שהיא מאבדת את המראה הצלול החדש לפעמים מהר ולפעמים לאט אבל היא תמיד מאבדת את הצבע , אקרילית נשארת שקופה.

ואני לא מדבר בכלל על המראה היותר יפה (לטעמי לפחות) של קווים ישרים שזה אחלה בונוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קהל מאוד קשוח.

אנחנו מתארגנים ובאים להפגין מתחת לבית שלך עד שיעלו התמונות:gguyz:

בקשר לצנרת האקרילית - מקווה שבחרת (כמוני) ב12MM OD, זה מארז קטן, לא יהיה לך יותר מידי מרווח תמרון.

אגב, יכלת להשיג את הצנרת בארץ, היית יכול לחסוך עוד כמה שקלים על הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן ש12MM OD , קצת צפוף יותר ממה שאני רגיל אליו 13MM ID 19MM OD , אבל כמו שכבר ציינת ( ובזכותך שקלתי שוב את הסידור במארז ) המארז קטן והכל יראה הרבה יותר נקי עם צנרת מתאימה .

נ.ב כמה הייתי חוסך ? עלה לי בערך 40 שקל למטר עם משלוח .

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי היכן אתה קונה.

לפי מה שידוע לי, זה נמכר בין 15 ל30 שקל למטר.

מצד שני, זה בילד קטן מאוד (ולא איזה מפלצת עתירת רכיבים), כך שגם כמות קטנה תספיק, ואם אפילו קיבלת את זה עם משלוח - אחלה. גם זמן זה כסף.

אני בזמנו רכשתי 4 מטר ופשוט שמתי בצד, בפרוייקט שלי אני מתכוון להשתמש בו. (אז, אם נתקעת בעקבות חיתוכים או כיפופים כושלים, וחסר לך איזה חצי מטר, דבר איתי ואעזור לך, כנ"ל לגבי הכיפופים במידה ואין לך אקדח חום)

עריכה: ובחייאת, תמצא כבר שם לפרוייקט ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...