Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12 - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project ReDwarf - 29/5/2014 - עדכונים בעמוד 12

Works4me

Recommended Posts

אם אתה עדיין רוצה לקנות בארץ יש לך את פוליקריל:

http://www.polycryl.co.il/%D7%A6%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%AA

ואת מרזבית (שקונים מפוליקריל אז יש פה מעט תיווך):

http://www.marzevit.co.il/

אני קניתי ממרזבית כי הם יכלו לשלוח את זה לסניף קרוב אליי אז היה לי נוח יותר.. עלה לי 38 ש"ח ליחידה של שני מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סביר ביותר. אני שילמתי 15 ש״ח למטר,

אני קונה בירושלים ב א.מ מרכז הפלסטיק. הספקים שלהם לחלק המוצרים מאזור המרכז כך שסביר שהכל מגיע מאותו היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לילה / בוקר טוב ,

נסיון מספר 2 עם הצינורות האקריליים עבר בהצלחה :yelclap: ( מסתבר שנשארו לי מטר וחצי ככה שהכל הספיק ) , המערכת עברה מספר שעות של הפעלה "יבשה" לבדיקת נזילות מקיפה . הכל עבר בהצלחה .

נראה נהדר , אני אצלם מחר רציניות כמו שאני אוהב ( באור יום ולא בפלורסנט ) ונמשיך להתקדם עם עוד כמה "שיפצורים" שתכננתי .

תמונה אחת עד שאצלם באופן רציני .

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה.. קצת עקשנות הכל הולך..

אני אוהב את זה יותר מהצנרת העבה נראה יותר פרופורציונלי ונקי , יש איזה קינק קטן בצינור שיוצא מהמעבד (אני בטוח ששמת לב ואני ממש לא בקטע של להוריד לך) המעצבן הזה קורה מטיפה יותר מדי חימום בנק' אחת קטנה יחסית.. קרה לי כמה פעמים , אבל זה עדיין נראה טוב מה גם שיש לך כיפופים לא קלים יחסית כי זה גם שטח מאוד קטן ולא מרווח וגם הרבה כיפופים עם 3 צירים (XYZ) אלה הכי קשים שיש..

אני אוהב נראה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה , אולי מתישהו אני ארוקן את המערכת ואחליף את הכיפוף הספציפי הזה ( שהיה הכי קשה גם ככה ) למרות שמצלמים מקרוב כמו שצילמתי רואים את זה אבל בכללי לא ממש שמים לב .

אז שוב , סיכום ביניים :

2 רדיאטורים : 240מ"מ צדדי ו-140מ"מ קדמי .

בלוקים : EK-FB M6I בלוק מלא ללוח אם MAXIMUS VI IMPACT ובלוק EK-FC R9-290X לכרטיס המסך .

צנרת : אקרילית 10/12 עם מחברי EK-HD .

נוזל : EK-Ekoolant Blood RED

משאבה : EK DDC 3.2 PWM משולבת עם Single bay Reservoir .

מאווררים : קדמת המארז - 200 מ"מ Bitfenix spectre pro ו- AF140 בתצורת push/pull על הרדיאטור 140 מ"מ .

צד - 2 מאווררי 120 מ"מ SP120 quiet edition בתצורת pull על הרדיאטור 240 מ"מ .

אחורי המארז - 2 מאווררי 80 מ"מ Coolermaster quiet slim בתצורת Exhaust לעזרה בפיזור האוויר החם מהמארז .

תאורה : Red led stripes בקדמת המארז , White led stripes בחלון העליון .

בהמשך : החלפת הגריל הצדדי בחלון אקרילי ( בצידו של כרטיס המסך )

אולי אני אזמין אחד מה-Mnpctech overkill-honeycomb בצבע שחור ( מצורפת תמונה בשביל קדמת המארז לבצע חיתוך עבור זרימת אוויר טובה יותר ( ומראה "קרבי" יותר )

הטמפרטורות דרך אגב נמדדו בidle - מעבד 33 , כרטיס מסך 38 מעלות .

בload - מעבד 48 , כרטיס מסך 51 מעלות ב unigine heaven ברזולוצייה 2160*3840 ( R9 290X להזכירכם :) )

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפרטורות יש, מה עם OC? תן בראש ! אני רוצה לראות מה הלוח הקטן הזה שווה..

סה"כ אני שמח שלא התייאשת. ואני מחכה לתמונות ראויות לפרוייקט שכזה.

בנוגע לגריל של MNPC המון מוצרים שלהם מוגזמים ומגושמים, וצריך לדעת כיצד להשתמש בהם (כמובן שזה גם עניין של טעם) במקרה שלך, אישית הייתי נמנע, אם כבר הייתי מחפש RADGRILL מפולטר וסולידי יותר שישתלב עם המארז כמו זה של BP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל OC בסופ"ש ונראה לאן נגיע , לצערי אני עם ה4670K ולא עם ה4770K שאיתו התחלתי אבל יהיה טוב .

לנושא אחר , אתמול כשירדתי למחסן לאחסן את אקדח החום והדרמל קלטתי בפינת המחסן ארגז "קטן" ששכחתי ששמתי שם ובתוכו פריט שאני לא מאמין שפרח מזכרוני .

עוד לא ממש סיימתי את הפרוייקט הזה וכבר האצבעות מתחילות לעקצץ למשהו "אחר" ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרת אותי עכשיו כמה שנים אחורה עם המארז הזה, אחד הפרוייקטים שלי התבסס עליו (למי שמעוניין - שיחפש SERVER OF NOD).

הפוטנציאל ישנו (דחפתי 3 לופים עם 3 רדיאטורים של 240, הצלחתי גם למקם 2 טריפלים מחוץ למארז אבל ירדתי מזה בסוף).

האם מדובר בדגם העשוי אלומיניום? עם תוספת החלונות? מה אתה מתכנן עבורו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא התמונות שרציתי אבל שיהיה עד הסופ"ש ( אז אני אצלם באור יום )

התאורה חוברה למחבר האחרון של בקר המאווררים כדי שאוכל לכבות אותה במקרה שזה מציק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...