3,873 ש"ח בחודש וחיה כמו מלכה – סיכום שנה - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3,873 ש"ח בחודש וחיה כמו מלכה – סיכום שנה

benor

Recommended Posts

היא כתבה איפשהו שהיא השקיעה מליון + שח... בענין אחר לדעתי היא חיה בסגפנות ומוציאה כסף על שטויות. 800 שח על סלולרי בשנה? באמת? בזבזוים אין סופיים על נסיעות ועל לגור במרכז (למרות שהיא לא צריכה בכלל את המרכז), 1000 שח על חיית מחמד?אה מה?

בגדים יד שניה כאשר היא יכולה להתלבש יפה מאוד ומכובד מאו מקניות באינטרנט ולהוציא פחות כסף. איך היא בכלל הגיעה למצב שהיא מבזבזת כסף על בגדים?

אני יכול לספור על יד אחת על כמות הבגדים אצלי שנזרקת לפח בגלל שחיקה. בגדי הבית שלי, איתי כבר יותר מעשור ויש לי בגדים שיספיקו לי למלא שנים קדימה ואני מוציא בשנה פחות כסף ממנה.

רק לשם השוואה, אני לא אומר לעצמי כמעט אף פעם לא ולמרות כל זה, בזבזבתי בפברואר 2015.81 שח. תוסיפו לזה עוד אלף שח חשבונות וזה עדיין פחות שהגברת הסגפנית המטורללת בזבזה בחודש.

חודש מרץ, בזבזתי מלא (אבל יש הרבה דברים לטווח ארוך) ויצא לי 3386.39 שח ועוד בערך 1000 שח על מיסים. קצת יותר ממה שהיא שילמה.

אגב אני לא משלם שכירות כרגע אבל אני עובד בשביל הזכות שלי לחיות בדירה, לכן אם אתם רוצים, תוסיפו עוד אלפיה וקצת על שכר דירה.

אני לעומתה עובד בעבודות מאתגרות שמעניינות אותי, יש לי הרבה זמן פנוי ובאופן כללי, אני לא סובל יותר מדי מהחיים. אם היתי גר כמוהה, הייתי חוסך הרבה, הרבה, הרבה יותר ממנה.

וסליכום, כמו שכבר ציינו פה. היא לא באמת חיה בסכום שהיא טוענת כי היא חיה עם בן זוג ויש הרבה הוצאות שמתחלקות בגלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
היא כתבה איפשהו שהיא השקיעה מליון + שח...

אכן.. ומישהו פה כבר סיכם את הדיון הזה בצורה יפה:

משהו בסגנון - "איך לחיות כמו מלכה עם 3,873 ש"ח בחודש? שלב ראשון - להשיג מיליון שקל..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים.

אני כבר הדגשתי את זה שלחיות ככה כשאתה רווק ורוצה דירה נורמלית לעצמך - זה לא אפשרי. רק שכר הדירה שמתחלק ל 2 זה כבר המון כסף בחודש.

כל אורך החיים הזה אפשרי תחת כל כך הרבה הנחות שהוא פשוט לא רלוונטי עבור הרבה אנשים, גם אם כאלה שמוכנים להתכנס לאורך החיים שהיא מתארת.

דורינה, את טוענת שאת לא מטיפה ואילו את בהחלט מציינת בנימה מאוד ביקורתית שכל השאר "משועבדים". תתפלאי, אבל יש אנשים שפשוט רוצים לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו לי משוגע אבל אני חושב שרוב האנשים לא היו ממשיכים לעבוד אם היו נופלים עליהם מיליוני דולרים.

כן כן! אכן יכול להיות שכל המאבטחים,קופאים,מלצרים, פועלים ,נהגים,מזכירות,מנקים של העולם לא כאלה מסבוטים מהעבודה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו לי משוגע אבל אני חושב שרוב האנשים לא היו ממשיכים לעבוד אם היו נופלים עליהם מיליוני דולרים.

כן כן! אכן יכול להיות שכל המאבטחים,קופאים,מלצרים, פועלים ,נהגים,מזכירות,מנקים של העולם לא כאלה מסבוטים מהעבודה שלהם.

רוב האנשים בפורום הזה (בטח ובטח בדיון הזה) הם לא מאבטחים\קופאים\מלצרים. גם לא רוב הקוראים של הבלוג המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה בפורום ?

כמה אנשים פה עם לפני בלי עבודה קבועה ?

כמה חילים בסדיר ?

כמה סטודנטים במישרה חלקית ?

כן יופי יש פה גם היטקיסטים ,אבל בדקתה באחוזים כמה יש פה כאלו ?

לא כל מי שחובב מחשבים עובד או מתאים בכלל לעבוד בתחום הזה

תזכור שרוב הדיונים פה ,הם לא על תכנות ,או הנדסה

זה לא אתר שמגביל את עצמו להיטקיסטים ,אלה אתר לחובבי מחשבים וקונסולות ואלקטרוניקה ,כולל בידורית

אני אישית ממליץ לאנשים ,שיש להם שאלות על מחשבים\טאבלטים\סמארטפונים ,וכו לירשם לאתר ולשאול פה

ככה שיש פה הרבה עמך

אין לי מושג הבלוג שלה ,אבל זה גם לא מענין אותי במיוחד

אנשים פה עשו מזה קירקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שהייתי מפסיק לעבוד ולא חושב על עבודה זה אם הייתי מקבל הון דו ספרתי של מליוני שקלים (או המקבילה שלו בדולרים)

אנשים שוכחים שכסף, גם אם הוא מוחשי, אינו בעל ערך קבוע.

זה שלקרירן יש מאות אלפי שקלים לא יעזור לו, אם הכלכלה תתמוטט.

על מנת לחיות בביטחון אמיתי שלא תמות בעוני מחפיר זה אם יש לך סכום גדול במספר מטבעות (משמע דולרים, פאונד, יורו ועוד) במספר בנקים שונים מסביב לעולם, כך גם אם מטבע אחד מתפורר, תמיד תהיה חלופה במטבע זר.

המשאב הכי יקר ערך של כל אדם זה היכולות שלו והידע שלו, ובשביל לשפר זאת צריך לעבוד וללמוד, כל הזמן. אחרת המוח יתחיל להתנוון.

בנוסף שקשה מאוד לא לעבוד כל החיים. אני בטוח שהמטורללת יצאה לפנסיה לא ממזמן כי מהר מאוד היא כבר תתחיל לטפס על הקירות.

בני האדם מתרגלים לדברים ואז זה נראה להם מובן מאליו ופחות משמעותי. החופש מאבד מערכו כאשר לא עובדים.

לא מאמינים לי?

תראו במשך חודש רק בלבד בלי לקרוא מילה אחת (לא עיתון ולא ספר) ואז לאחר חודש תקראו ספר, ההנאה שלכם מהספר תעלה פלאים. אותו דבר עם חופש. כאשר יש לך את כל הזמן בעולם, אתה עושה פחות.

ולבסוף, כאשר אנשים נמצאים כל היום בבית, הם נוטים לבזבז יותר בגלל שיש יותר הזמדנימות ויותר זמן לחושב על מה אפשר להוציא כסף.

אם אקבל סכום כסף גדול מאוד, אחיה בביטחון יחסי שעל כל מקרה אסון, יהיה לי מרחב נשימה אך סביר להניח שאמשיך לעבוד ולעבוד הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

בהחלט יש לה משהו "מסובב" בראש. בכל זאת - אני חושב שרוב האנשים יכולים ללמוד ממנה קצת. גם אני מסתכל סביבי וצוחק/נדהם מכמה שאנשים "מגדירים עצמם" באמצעות קניות שהם . ההבדל ממנה הוא שאני מאמין בלהיות על הגבול של ה"נורמה

" ולא מחוץ לה לגמרי. אבל שיהיה לה לבריאות - זכותה. יש היגיון בדבריה, גם אם הם לא מתאימים לרוב האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחורה נבונה. רק עכשיו השלמתי את הדיון.

אני נגעל מהלינץ' שעשיתם לה פה ומהתבטאויות שלכם. תת רמה.

כמה חשיבות נתתם ל"מים הקרים". בדיחה.

מפונקים ומתנשאים.

חבל על האוויר שביזבזה עליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...