התייעצות לפני רכישת אל פסק המרה כפולה Advice Top Vision 1500VA On Line Ups - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לפני רכישת אל פסק המרה כפולה Advice Top Vision 1500VA On Line Ups

amnesia

Recommended Posts

היי, אני מתכוון בשבוע הזה לרכוש אל-פסק למחשב, יש לי ספק Seasonic 750w PFC Active ואני מגיע עד ל- 650W עם המחשב במאמץ ובאיזור ה 350-400W בסטנדביי , המסך צורך 30-70W, מערכת 5.1 צורכת 57W, מודם וראוטר.

המכשיר מספק 1500VA (אונליין PFC), אני יודע שבספק מתקיים 1VA=1W השאלה היא מה לגבי האל-פסק,

ADVICE טוענת שהפרמטר הוא 0.8 ושזה מגיע עד ל 1200W.

קיבלתי הצעה ב 2134 ש"ח.

אני מעוניין באל-פסק אונליין שיהיה מעבר למה שדרוש כי קיים סיכוי סביר מאוד שיצטרפו לאל-פסק עוד כמה מכשירים קטנים, כמו כן יש סיכוי לשדרוג המחשב בעתיד הרחוק.

הנה הלינק (לא קשור ל ADVICE אבל משום מה המוצר לא מופיע באתר שלהם עדיין)

http://goldtop.kivi4us.com/ups/al-psq-hmrh-kpvlh-advice-top-vision-1500va-on-line-ups.html

בהתחשב בכך שזה ONLINE הוא גם סינוס טהור (וליתר בטחון גם בדקתי) אז לא אמורה להיות בעיה עם ספק PFC.

יש לי חשש שהאל-פסק לא יתן מספיק כח, ואני חושש ממצב שבו עוד שנה-שנתיים אצטרך לקנות אחד חדש ולהתקע עם זה

כי יהיה לי חסר, השאלה כמה באמת המכשיר הזה מסוגל לכסות ב W?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בשביל 500 שקל תוספת אני מקבל PFC עם המרה כפולה במקום להשתמש במתח הישיר שמגיע מחברת חשמל.

אני לא רוצה מצב שבו נחשול יפיל את האל פסק.

בעקרון יש עוד סיבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן 2 דברים שלא קשורים אחד לשני :

1. צורת הגל שמוציא ה UPS יכולה להיות דמויית סינוס ולהתאים לכל הספקים, או דמויית גל מרובע ולא לעבוד אם ספקי PFC

2. ה UPS יכול לעבוד ב online או ב standby, היתרון של online הוא רמת הגנה הרבה יותר גבוהה, המחיר הוא UPS יקר יותר וצריכת חשמל (של ה UPS עצמו) גבוהה יותר

יש UPSים שהם גל דמוי סינוס (ועובדים אם ספקי PFC) והם לא online כמו סדרה SV של אדוויס

איזה סיבות אחרות יש לך לקנןות אונליין, או איזה סיבות בכלל שאתה מחפש UPS ? (האם יש בעיות חשמל בבניין ?)

ב UPSים הפקטור שבדרך כלל מגביל הוא לא ה W/VA שכתובים על ה UPS אלא הסוללות בתוכו (אם אתה רוצה לקבל אורך חיים טוב מהסוללות תצתרך להישאר הרבה מתחת להספק W שה UPS כביכול בנוי להחזיק). יש יוצאי דופן אבל לא הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן 2 דברים שלא קשורים אחד לשני :

1. צורת הגל שמוציא ה UPS יכולה להיות דמויית סינוס ולהתאים לכל הספקים, או דמויית גל מרובע ולא לעבוד אם ספקי PFC

2. ה UPS יכול לעבוד ב online או ב standby, היתרון של online הוא רמת הגנה הרבה יותר גבוהה, המחיר הוא UPS יקר יותר וצריכת חשמל (של ה UPS עצמו) גבוהה יותר

יש UPSים שהם גל דמוי סינוס (ועובדים אם ספקי PFC) והם לא online כמו סדרה SV של אדוויס

איזה סיבות אחרות יש לך לקנןות אונליין, או איזה סיבות בכלל שאתה מחפש UPS ? (האם יש בעיות חשמל בבניין ?)

ב UPSים הפקטור שבדרך כלל מגביל הוא לא ה W/VA שכתובים על ה UPS אלא הסוללות בתוכו (אם אתה רוצה לקבל אורך חיים טוב מהסוללות תצתרך להישאר הרבה מתחת להספק W שה UPS כביכול בנוי להחזיק). יש יוצאי דופן אבל לא הרבה

קודם כל תודה רבה על העזרה.

דבר שני, סתם משהו שאולי יועיל, השתמשת כמה פעמים ב "אם" במקום ב "עם", באמת אני מתנצל אם אתה לא מעוניין בתיקון / נעלבת.

עכשיו לגבי מה שרשמת על האל-פסק, לגבי 1 חשבתי שחייב גל סינוס כדי שספק PFC יוכל לעבוד, בכל מקרה אני עדיין מתעקש על סינוס טהור מהסיבה

שאומרים שדמוי גל סינוס עלול לגרום לנזק בלתי-הפיך לספק לאורך תקופה ארוכה.

אני התעניינתי ב SV בהתחלה (שגם הוא סינוס טהור) אבל interactive ולא אונליין, שוב אני מעוניין כן להוסיף 500 שקל בשביל לקבל הגנה מקסימלית בשביל

המחשב שלי.

אני לא גר בבניין, אין לי בכלל תקלות בחשמל, הנפילות הן כשיש נפילה של חברת חשמל (פעם-פעמיים בשנה), או כשהפחת קופץ, וזאת הסיבה העיקרית

לקנייה, נכון לעכשיו המחשב עובד רק עם מגן-ברקים.

החשמל בבית (וילה פרטית) יציב לגמרי אבל כשאין חשמל אין עבודה של המערכת, כשאין עבודה של המערכת דברים חשובים כמו התקנה של תוכנה, או

עבודה קריטית עלולה להעצר במצבים קריטיים ולגרום לנזק.

אין לי בעיה לקנות כל שנה-שנתיים חדשות, זה נלקח בחשבון והחלפתי כבר מצברים ל UPS ישנים שהיו ברשותי, אבל אני לא ממש סגור האם האל-

פסק יצליח לספק את הסחורה.

האם שימוש במגן ברקים עם יו-פי-אס אונליין ייתן הגנה מנחשולי מתח לאל-פסק? כל פעם שיש נפילת חשמל מכל סוג שהיא המגן ברקים מפסיק את המתח

למשך 4 דקות בשביל למנוע מנחשולים לא רצויים להגיע.

ושוב הדבר היחיד שאני מעוניין לדעת זה כמה W האל-פסק הנ"ל באמת מסוגל לספק, והאם ה W שאני זקוק לו לא יגרום

לבעיה כזו או אחרת.

עריכה: קבל תיקון, ככל הנראה אני מגיע לאזור ה 700W מתוך ה 750W.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב UPS online המחשב מקבל את הגל שיוצא מההמרה השניה, ולכן קריטי שהוא יהיה קירוב טוב מאוד לסינוס. ב UPS standby כשהמתח מהשקע תקין הוא עובר דרך ה UPS מכניסה ליציאה, כלומר המחשב מקבל סינוס נקי. הזמן ש UPS standby מוציא גל שונה הוא רק כשהוא עובד על = הזמן של הפסקות חשמל בלבד. ספקי PFC מודרניים מסתדרים גם אם גל שהוא דיי רחוק מסינוס

אבל גם לא צריך להתפשר על צורת הגל - יש UPSים שהם לא online ועדיין מוציאים קירוב טוב לסינוס שלא יוצר בעיות אם ספקים

האמת שחשבתי יותר על בניין משרדים, UPS online שמים בדרך כלל לשרתים ולא למחשבים ביתיים....

בכל מקרה גם וילה היא בניין, וקפיצות פחת הן בעיית חשמל בבניין. תטפל בזה לפניי שאתה מגיע לדברים אחרים. המפסק שקופץ הוא פחת או זרם יתר ? ראשי או של חדר מסויים ? יש לך שמץ ממה הוא קופץ ?.....

אני מניח שאת שיקול המחיר של ה UPS / גובה ה "ביטוח" שהוא נותן לך כבר עשית. בכל מקרה, המצב הא כזה :

מגיני ברקים יש מסוגים שונים, החל מכאלה שנותנים הגנה סבירה, שנותנים הגנה חלקית, שפשוט לא נותנים כלום, ועד לכאלה שהם בעצמם מסוכנים לשימוש

UPS ineractive נותן הגנה בינונית-טובה מרוב הבעיות האפשריות, המקום העיקרי שבו הוא נכשל הוא נחשולי מתח בעוצמה בינונית ומעלה. את ההגנות היותר חשובות - מתח גבוה/נמוך והשהיה - הוא בדרך כלל נותן בצורה מספיק טובה

UPS online נותן הגנה כמעט מוחלטת (מעל זה יש רק דברים בסדר גודל שונה, גם של ביצועים וגם של מחיר)

מגן ברקים כאמור יכול להיות כזה שלא נותן כלום וגם כזה שמסוכן לשימוש, תלוי בדגם הספציפי

בשילוב אם UPS יש בעיה : למגן יש השהיה, מה שאומר שעל כל נפילת מתח קטנה הוא ינתק את המתח ל 4 דקות ויכריח את ה UPS לעבוד במשך ה 4 דקות האלה מהסוללות. וכך יבזבז את אורך החיים של הסוללות סתם. אם אתה רוצה הגנה ל UPS תחליף למגן שיש לו השהיה קצרה, 10 שניות או משהוא כזה - למשל VDPS של Q protectors

האם ה 700W שחישבת כוללים ספק ? מסך ? או שלא ? - תן מפרט וננסה להעריך שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא כנראה לא הסברתי את עצמי טוב מספיק, הפחת קופץ ממכשירים שפשוט מתחילים לעשות בעיות באופן רנדומלי, לדוגמא קונים

טוסטר אחרי שנתיים הוא נרטב ממים ואז כשמחברים לחשמל אחרי כמה שעות הוא מקפיץ את הפחת, אז נותנים לו להתייבש וזה מסתדר.

או דוגמא אחרת, הגוף חימום במיקרוגל הלך, אז לקחנו אותו לתיקון וזה הסתדר.

לא התכוונתי לקפיצות קבועות, הפחת שלנו קופץ כמו בכל בית ממוצע אחר, אין לנו קפיצה סתם ככה, אלא רק אם מכשיר מסויים נפגע.

ומדובר בפחת הראשי וזה נובע מזליגת מתח ממכשיר תקול, אנחנו תמיד מטפלים במכשיר או זורקים אותו לאחר הקפצת המתח.

אין שום ביטוח שממן את זה, אני משלם את כל עלות המכשיר.

נחשב את זה ככה (מקסימום צריכה אפשרי):

750W מחשב (PFC אז אין צורך להוסיף %)

70W מסך

? מודם

? ראוטר

57 מערכת 5.1 וסאבוופר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא ל "ביטוח" שה UPS נותן : אתה משלם על UPS, החלפת סוללות וצריכת החשמל שלו כדיי להגן על המחשב מכיבויים או נזק

ההספק של הספק הוא לא חלק מהחישוב. משנה מה שהמחשב לוקח במציאות. אם אתה מחבר 750W לספק של 750W הוא ימשוך 937W מהשקע (/UPS). אם אתה לא מחבר לספק כמעט כלום הוא ימשוך מהשקע הרבה פחות מ 750W

ניקח את מה שאמרת, שהמחשב לוקח 650W במאמץ (אני מניח שהנתון מדוייק ולא כולל את הספק נכון ? הייתי רוצה לראות את המפרט כדיי לאמת אותו)

לספק יש יעילות 80%. כלומר 80% הם 650W, ו 100% הם 650x1.25 = 812W

את מה שהפק מושך ניתן למדוד ב W וב , הקשר ביניהם תלוי ב PFC של הספק (בספק Active PFC VA=W, בספק Passive או ללא PFC ה גבוה יותר). ל UPS יש מגבלה ב W ומגבלה ב , המחשב אמור לעמוד ב 2 המגבלות. במציאות המחשב מגיע לקצה היכולת של ה UPS קודם ב W, כשלפי הוא עדיין בסדר, ולכן נמשיך לחשב לפי W ולא לפי VA

ספק : 812W

מסך : 70W

מודם ביתי : 20W

ראוטר ביתי : 20W

את המערכת אני ממליץ לא לחבר ל UPS. היא לא צריכה גיבוי בהפסקת חשמל, היא פחות פגיעה מנחשולי מתח בהשוואה לדברים שיש להם ספק אלקטרוני (למערכות בדרך כלל יש ספק מבוסס על שנאי פשוט), והשנאי יכול ליצור נחשולי מתח אם ה UPS מכבה את המתח ביציאה (למשל אם נגמרת לו הסוללה). שים אותה על מגן ברקים

סיכום : 922W

עכשו נשאר לבחור UPS....

ה W שכתוב על ה UPSים בדרך כלל מונפץ (פחות ב UPSים היקרים, אבל עדיין). לכן אני ממליץ לבדוק אם גם הסוללות שבתוך ה UPS יכולות להחזיק את מה שאתה מחבר ולא רק ה UPS כקופסה

סוללה רגילה של 7Ah יכולה להחזיק כ 250W. גרסאת ה 9Ah יכולה להחזיק כ 320W וזה על גבול עומס יתר

סוללה טובה יותר של 12Ah (על כל האפשרויות שלה - 14Ah וכו) יכולה להחזיק כ 450W

כלומר, מחפשים UPS שיש לו 4 של 7Ah (עד 1000W), או 3 של 9Ah (עד 960W), או 2 של 12Ah (עד 900W, אבל עדיין יחזיק 922. אם זה אכן 922 ולא יותר)

בלינק שהבאת כתוב שהסוללות הן 9Ah, הייתי מצפה שיהיו שם לפחות 3 (ורצוי 4) אבל אין לי נתונים לאמר את זה בוודאות, חוצמזה, של 7 ו 9 הן באותו גודל ואני לא יודע אם בכולם יש סוללות של 9 או שיש כאלה אם 7 (ואז חייבים 4 סוללות). אתה יכול לבדוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לך על המשך הסיוע.

הנה החלק הרלוונטי במפרט:

מסך dell 2312hm

Seasonic 750W Active PFC 80+ 120mm

nvidia 670 gtx windforce 3 stock overclocked

nvidia 670 gtx windforce 3 stock overclocked

ocz 16gb 1600 mhz ddr3

intel 3570k 4.2ghz oc

ssd 128gb intel

hdd 1tb WD

ויש רכיבי USB שמחוברים למחשב כמו אוזניות מקלדת ועכבר שדורשים גם הספק, כל הציוד של steelseries כך שהם דורשים קצת מעל לממוצע.

לגבי הספק זה לא אמור להיות 812W כי הספק שלי הוא PFC (אמרתי זאת בהתחלה) אז זה מקסימום 750W, עדיף להתייחס לזה כך בעת חישוב ה W הדרוש.

לגבי האל-פסק, הנה החוברת המלאה כולל מידע על כל הרכיבים (בעמ' 18):

http://www.advice.co.il/data/files/145265TopVision%20user%20manual.pdf

3 12 V / 9 AH

אז זה אומר שהוא 960W במקסימום? הם טוענים 1200W גם בטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ מסך : 170 במהירות סטנדרטית, לא יודע כמה oc הוא מקבל מהחברה אבל נניח שהוא מגיע ל 250 (וזה oc דיי משמעותי). 2 כאלה יקחו 500

מעבד : 77W במהירות 3.4 GHz. גודל ה oc הוא 4.2/3.4 = 1.23, נניח שהמתח עלה מ 1.1 סטוק ל 1.2 בערך, 1.2/1.1 = 1.09. הצריכה של המעבד תחת OC היא 77x1.23x1.09^2 = 112W

יתר המחשב : נניח 80W בערך ? כל מיני דברים שמחוברים ל הם ואטים בודדים, לא משהוא שיותר מידי משפיע

ביחד 500 + 112 + 80 = 692W (היי, על מה חשבת כשבחרת ספק למערכת הזאת ? הייתי שם ספק של 1000 ולא 750.... גם אם קצת הלכתי רחוק אם הכרטיסי מסך, הספק אצלך מתוח ממש עד הקצה)

המעבר מההספק "בתוך" המחשב להספק "מחוץ" למחשב לא הולך בדרך של "ספק 750W לוקח 750W". המשמעות של 750W היא, שהספק בנוי להחזיק חומרה עד 750W (וכמובן שרצוי לא לאמץ אותו כמו אצלך....). הספק לוקח גם בעצמו משהוא, לכן הוא יכול למשוך מהשקע יותר : עד 750W (לחומרה) + משהוא חוצמזה (לעצמו, שלא נכלל ב 750W)

מה הספק לוקח לעצמו ? את זה ניתן לחשב מתוך ה 80% efficiency. כשהמחשב שלך מוציא מהספק 692W, ה 692W האלה הם 80% מהסך הכול. יתר ה 20% הם מה שהספק לוקח, ביחד הם 100% של מה שיוצא מהשקע. 100/80 = 1.25 ו 692x1.25 = 865W

בצד של השקע יש AC, וב AC יש 2 צורות של הספק : הספק אמיתי (זה אותו ה W שיש ב DC) והספק מדומה (שגדול יותר מההספק האמיתי ונמדד ב VA). ההספק המדומה הגבוה יותר קשור לזה שהספק מקבל מהשקע זרם "מיותר" שלא מעביר אנרגיה, הוא סתם עובר בחוטים בין חברת חשמל והספק ולא מועיל לכלום (אבל כן מעמיס את החוטים, מעגל מהלוח וכדומה)

ל UPS יש אם כן 2 נתונים :

- האנרגיה המקס' שיכולה להגיע מהסוללות ב UPS מגבילה את ההספק האמיתי שמותר למשוך מה UPS

- הזרם המקס' שהשנאי של ה UPS בנוי להחזיק מגביל את ההספק המדומה שמותר למשוך מה UPS

כשבוחרים UPS מתאים למחשב, המחשב אמור לא לעבור את המקס' המותר של ה UPS לפי אף אחד מהנתונים (אחרת הוא יגרום להתחממות יתר של הסוללות / השנאי בהתאמה כשה UPS עובד)

בלי קשר ל UPSים, ההספק המדומה (והזרם המיותר שזורם בגללו) מעמיסים יותר את החוטים, המעגל מהלוח, והרשת של חברת חשמל (נציין אבל שהמונה מודד ואתה משלם חשבון חשמל על ההספק האמיתי ולא על המדומה). היה ניתן להוריד את העומס על המערכת (שלך בבית אם יש לך כמה מחשבים, ושל חברת חשמל) אם מורידים עד כמה שניתן את ההספק המדומה. ניתן להוריד אותו לכל היותר עד ההספק האמיתי, כי זה מה שהספק באמת לוקח (לא ניתן לקבל מהספק יותר אנרגיה ממה שהוא מקבל מהשקע....)

המקדם בין ההספק המדומה וההספק האמיתי הוא power factor. אם למשל ספק לוקח 600W הספק אמיתי ו 1000VA הספק מדומה, מקדם ההספק הוא 600/1000 = 0.6. לכן כל הטכנולוגיות להורדת הספק מדומה נקראות "תיקון מקדם הספק" - משהוא שיוריד את ההספק המדומה, בכך יעלה את מקדם ההספק כך שיהיה קרוב עד כמה שניתן ל 1

בספק אלקטרוני שאין בו מערכת להורדת הספק מדומה (כלומר במקרה "הפשוט"), ההספק המדומה הוא כפול מההספק האמיתי ומקדם ההספק הוא 0.5

שימוש בסליל השראה גדול (מה שנקרא Passive PFC) מאפשר להוריד את ההספק המדומה מ 2x ל 1.4x ההספק האמיתי, ולכן משפר את מקדם ההספק ל 0.7 בערך

שימוש במעגל אלקטרוני שמשנה את צורת הגל (מה שנקרא Active PFC) מאפשר להוריד את ההספק המדומה כמעט לגמרי עד לרמה של ההספק האמיתי, ולכן W=VA ומקדם הספק באיזור של 0.99-1

כל זה משנה את ההספק המדומה (הספק ה VA) שהספק מושך מהשקע, אבל לא משנה את ההספק האמיתי (ה W). ההספק האמיתי הוא בדיוק מה שחישבנו מתוך המפרט של המחשב (692W) וצריכת החשמל של הספק, כשביחד הספק מושך 865W הספק אמיתי מהשקע. ל PFC אין כל קשר לצריכה של הספק לפי W, ה PFC מטפל רק ב VA

כשהספק מושך 865W הספק אמיתי ו 865W הספק מדומה, אבל היכולות של ה UPS בהספק האמיתי (1200W, וזה רק על הנייר, במציאות פחות) נמוכות יותר מאלה שבהספק המדומה (1500W), רואים כבר שהבעיה (אם ה UPS לא מספיק בשביל המחשב) תקרה בהספק האמיתי ולא במדומה, לכן גם את כל החישובים נעשה לפי ההספק האמיתי

יצרני UPSים (לא רק אדוויס, כולם) בונים על זה ש "ה UPS לא יצרך לעבד יותר מכמה דקות בשנה" ו "עד שמשהוא יתחמם יותר מידי ויישרף הסוללה תיגמר". לכן כן, הם מרשים לעצמם למשוך 1200W מסוללות שלא ממש בנויות להחזיק את זה. הסוללות יחזיקו 1200W, אבל רק כשהן חדשות, וזה גם מקצר את אורך החיים שלהן..... אם לא להתעלל ככה בסוללות אלא להישאר בתחום הסביר יותר (כ 960W), הן יחזיקו מעמד יותר זמן

מה שיש לנו אם כן :

מחשב - 865W

מסך - 70W

מודם - 20W

ראוטר - 20W

ביחד - 975W

קצת חורג מ 960W (הבדל של 15W שמתחלק על 3 , 5W לסוללה, לא מורגש), אז כן ה UPS הזה יחזיק. (אל תנסה להעמיס עליו משמעותית יותר מזה, 1200W זה כבר באמת יותר מידי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו קראתי את הכל וזה היה ממש מעניין.

רק רציתי להגיד שקניתי 750W כי זה מה שכולם המליצו, גם ב tomshardware, תמיד אומרים שלזוג 670 מספיק 750W, והאמת שזה עובד כבר המון זמן ואני מוציא

100% מהכרטיסים בתוצאות ככה שהכל בסדר והמחשב ממש שקט.

בכל מקרה, אתה אומר שזה על הקצה, אז כדאי לקנות 2 קילו או אפילו 3 קילו? חבל לי להוציא 3- על אל-פסק, זה לא יהיה מוגזם?

יש קפיצת מחיר של 1000 שקל מ 1.5 ל 2, בגלל שכמות הסוללות 9A עולה מ 3 ל 6, בגלל זה הוא הופך להיות ענק.

אל פסק 2 קילו מביא איתו 6 9AH, אבל בוא נגיד ואני קונה כזה, זה יכול לספק לי המון כח?

כל הזמן הזה חשבתי שהמחשב שלי במקסימום לא מסוגל לעבור את ה 580W, כנראה שהייתי בסרט ורוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לבדיקה ניקח את הרכיבים שלך בלי OC : כ מסך 170W, ביחד 340W. מעבד 77W. כל יתר המחשב נניח 60W. ביחד 477W. את זה כן 750 יכול להחזיק בקלות לגמרי

וכולל ספק המחשב יקח 596W

עכשו : אין לי שמץ כמה OC, יכול להיות שאני חולם בהקיץ על זה שהכ מסך שלך מגיעים ל 250W, אבל אני מעדיף לטעות בכיוון הזה ולא בכיוון השני..... גם אם אני חולם בהקיץ , מה יקרה כשאחריי כמה זמן תרצה לשדרג או להוסיף יותר OC וכן תעלה את ההספק שלהם משמעותית ?

אם יש לך מידע על ה OC שיש נוכל לראות נכון את מה שבאמת קורה שם. לא שהבחירה של ה UPS תשתנה כתוצאה מזה....

ולא אתה לא צריך יותר מ 1500VA / 960W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לבדיקה ניקח את הרכיבים שלך בלי OC : כ מסך 170W, ביחד 340W. מעבד 77W. כל יתר המחשב נניח 60W. ביחד 477W. את זה כן 750 יכול להחזיק בקלות לגמרי

וכולל ספק המחשב יקח 596W

עכשו : אין לי שמץ כמה OC, יכול להיות שאני חולם בהקיץ על זה שהכ מסך שלך מגיעים ל 250W, אבל אני מעדיף לטעות בכיוון הזה ולא בכיוון השני..... גם אם אני חולם בהקיץ , מה יקרה כשאחריי כמה זמן תרצה לשדרג או להוסיף יותר OC וכן תעלה את ההספק שלהם משמעותית ?

אם יש לך מידע על ה OC שיש נוכל לראות נכון את מה שבאמת קורה שם. לא שהבחירה של ה UPS תשתנה כתוצאה מזה....

ולא אתה לא צריך יותר מ 1500VA / 960W

קבלתי הצעה מאיתן הנדסה לאל-פסק 3 קילו 8 7AH ואפשרות להוסיף עוד מארז להכפלת הכח (16 סוללות) ב 2900 שקל (סה"כ 750 שקל יותר, זה כלום תאמת).

מערכת כזאת, בהנחה שאני אתחזק אותה באופן קבוע עם קניית חדשות, תוכל להספיק לי ל 10-20 שנה רק למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...