קניית נעליים on-line עדיפות מחו"ל. - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית נעליים on-line עדיפות מחו"ל.

zam

Recommended Posts

תסתכל על המידה במדבקה שנמצאת בלשונית של הנעליים. אם היא זהה בשתיהן, הכל תקין. אולי יש לך אסימטריה ברגליים.

בכל אופן, למה לא קנית מאמזון? כמה עלו לך הנעליים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קונה תמיד נעלי ריצה של נייק (Lunar / Pegasus), המידות זהות בכל העולם ומניסיון שלי גם כל הנעליים מסדרה מסויימת זהות, כלומר בעלות אותו מבנה, ויש טבלת המרה של נייק ככה שאני יודע מה המידה האמריקאית שלי.

נעליים שעולות 350-400 ש"ח בארץ בחנויות זולות (ואני לא מדבר על מגה וכדומה שם המחיר הוא 650 במקרה הטוב) עלו לי 280-300 ש"ח בסיילים, ואפילו 220 ש"ח בסייל מסויים - אני תמיד מחכה לסיילים, ותמיד מוצא, מה גם שאני לא מחכה עד שהנעל תיקרע ככה שאני לא לחוץ להזמין אלא מזמין כשאני מוצא מחיר טוב גם אם הנעל הישנה עדיין טובה. במחירים האלה גם אין מכס.

עוד יתרון באיביי זה חיפוש לפי מידה ככה שמה שאני מוצא בחיפוש כבר מגיע במידה שלי לעומת כמה פעמים בארץ שהלכתי לקנות ולא הייתה המידה הנכונה (מתסכל למדוד שעה נעליים ואז לגלות שאין את המידה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.solarissport.com/corner/scarpe/

אחלה חנות איטלקית, המשלוח קצת יקר ואם זה מעל הרף של המכס תהיה צריך לשלם אבל הזמנתי משם נעלי טיולים ויצא עדיין

(אחרי ששילמתי מכס, מעם, משלוח של UPS, ואת כל ההנפצות האחרות)

כמה מאות שקלים יותר זול מבארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על המידה במדבקה שנמצאת בלשונית של הנעליים. אם היא זהה בשתיהן, הכל תקין. אולי יש לך אסימטריה ברגליים.

בכל אופן, למה לא קנית מאמזון? כמה עלו לך הנעליים?

כן מדבקה זהה אבל נעל שמאלית יותר קטנה. עלו לי $59 עם משלוח בתוך ארה''ב חינמי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עוד יתרון באיביי זה חיפוש לפי מידה ככה שמה שאני מוצא בחיפוש כבר מגיע במידה שלי לעומת כמה פעמים בארץ שהלכתי לקנות ולא הייתה המידה הנכונה (מתסכל למדוד שעה נעליים ואז לגלות שאין את המידה).

אתה מזמין מאיביי נעליים שלא עולות על $75 כדי לא לשלם מיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.solarissport.com/corner/scarpe/

אתה מזמין מאיביי נעליים שלא עולות על $75 כדי לא לשלם מיסים?

הנעליים שאני בדרך כלל קונה (דגמים צויינו למעלה) עולות סביבות ה-75 דולר באיביי בסיילים, ככה שאין מיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי לגבי איך נקבעים מיסים יבוא ולא הבנתי פיסקה להלן:

"שימו לב, שלפי רשות המסים, המסים ישולמו ויחושבו על ערך המשלוח כולו (המוצר + עלות משלוח וביטוח), אך החיוב במס נקבע לפי ערך המוצר עצמו. כך לדוגמא, שני זוגות נעליים, שעלותם יחד 300 דולר ועלות המשלוח והביטוח שלהם היא 40 דולר, עדיין יחויבו לפי ערך מוצר של 300 דולר – כלומר שיעור מס של 18%, אך החישוב ייעשה על העלות הכוללת של החבילה – 18% מ-340 דולר"

מישהו מבין או אני היחיד שחושב שאחד מתנגד לשני במה שהם טוענים?

הנה הכתבה:

http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4525580

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הם מתכוונים לעובדה שמוצרים מ75 דולר עד 325 דולר אאל"ט, לא מחויבים במכס, אלא רק במעמ. וכשהם אומרים יחויבו לפי ערך מוצר של 300 דולר, הם מתכוונים שלא תצטרך לשלם מכס אלא רק מעמ של 18%, בגלל שחישוב המס מתבצע על ערך המוצר עצמו.

זה מה שאני הבנתי בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...