קניית נעליים on-line עדיפות מחו"ל. - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית נעליים on-line עדיפות מחו"ל.

zam

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...

אני רוצה ללכת לקניון ולמדוד נעליים אבל אני צריך לדעת שנעליים איכותיים וזמינים להמנה מחו''ל. יש לכם טיפים לתת לי? מישהו יכול להמליץ על נעליים איכותיים כי אני לא יודע מותגים איכותיים? כדאי לי לרשום בחנות נעליים בצד אילו דגמים אהבתי ומידות כדי אחר כך להמיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
נראה לי שאתה מתכוון למידות רוחב רגל.

אם לא ידוע לך מידה מיוחדת עבורך, אז זה M מדיום.

לאחר שמדדתי לפי הוראות ועשיתי המרת מידות לאינצ'ים לפי טבלאות מאתר about.com הזמנתי מידה D - M

לפני זה באתי לחנויות וארטיימר ואסיקס במרכז קניות מקומי ונאמר לי שלא מייבאים דגמים של חו''ל.

לא מבין למה אנשים המליצו לי למדוד בחנויות מקומיות לפני הזמנה מחו''ל. מה הם לא ידעו שאין דגמים אמריקאים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אני מתכוון לשם הנעל. לדוגמה נעל New Balance 3090M לא תהיה מוכרת בשם זה, אלה שם אחר של דגם יורופאי.

לפחות ככה אני חושב. בחנות לא שאלתי למה הם מתכוונים כשמדברים על דגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ממליץ בחום על . הם כבר מאפשרים משלוח של מרבית המוצרים לארץ ומחירי המשלוח כבר לא יקרים. אני שלמתי $17 משלוח על זוג נעליים שקניתי שם לא מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ממליץ בחום על . הם כבר מאפשרים משלוח של מרבית המוצרים לארץ ומחירי המשלוח כבר לא יקרים. אני שלמתי $17 משלוח על זוג נעליים שקניתי שם לא מזמן.

זה משלוח עד שכולל גם מע''מ, מס קניה ושחרור מכס?

- - - תגובה אוחדה: - - -

קניתי זוג נעלי של ניו באלאנס ב-MYHABIT.COM של מידע יורו 45.5 וארה''ב 11.5 (D)

למה אני מרגיש עם בוהן של רגל ימנית שנעל ימנית יותר צפופה כשאר נעל שמאלית טובה מאוד לרגל שמאלי?

תראו שעשיתי ותגידו אם אתם חושבים שיש הבדל בין נעל ימני ושמאלי:

newb2014_05_22_20_13_54.jpg

תמונה שנייה של השוואת נעליים:

newbcomparison2014_05_22_20_10_37.jpg

שמתם לב על משהו? נכון שנעל ימנית היא לא בדיוק כמו שמאלית?

כאילו נעל ימנית היא 45 כאשר שמאלית 45.5. האם מדובר בחיקוי? כי מדבקות 100% זהות אחד לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...