קניית נעליים on-line עדיפות מחו"ל. - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית נעליים on-line עדיפות מחו"ל.

zam

Recommended Posts

יש נעליים גם במידות רוחב שונות. למשל 2E זו מידה של נעל רחבה מהרגיל. בארץ אני נתקלתי בדרך כלל במידה הסטנדרטית שהיא D או M. בכל אופן, גם זה אמור להיות כתוב בתווית של הנעל. או על הקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בכל נעל כתובה המידה האירופאית והאמריקאית בתווית שנמצאת בד"כ מתחת ללשונית.

לא הבנתי למה התכוונת עם החנויות שמתאימות נעליים. לך לחנות שיתאימו לך נעל ותזמין אותה מחו"ל. כך גם אני עשיתי אצל סאקוני.

יש חנויות בארץ שמתמחות בתיאום ומכירה של נעלי . יש להם ציוד ממוחשב כדי להבחין צורת ריצה והליכה של לקוח. אם תגיע לחנות זאת ויעשו לך מבחנים, תגיד להם בסוף שנעל "לא מתאימה" לך אחרי זמן שהם השקיעו בך? איך תרגיש עצמך עם זה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

מתוך 10 זוגות נעליים (בערך) שהזמנתי עד היום מאיביי, רק זוג אחד היה קצת קטן עליי אז הבאתי אותו לאחי. לא ביג דיל.

חוץ מזה שאפשר לבקש מהמוכר לתת לך מידות של הנעל, כמו במידות יפניות.

אני לא בטוח ילך לי חלק כמו הלך לך כי לדעתי רגל שלי מיוחדת כי פעם אני מודד 45 ומתאים לי ופעם אחרת אני מודד 45 אבל נעל של מותג אחר ולא מתאים לי. מדובר במידות אירופאות. איך יתכן דבר כזה? 45 של נעל אחד היא אותה 45 של נעל אחר, לא?

מה שהגיוני זה לבוא לחנות, למדוד ולנצל ואם אין מידת ארה''ב, אפשר להשתמש בממיר מידות שנמצא באתר יושופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ גם על buyamerica.co.il

דרכם אפשר לקנות בחנות 6pm שהיא אחת הגדולות בארה"ב.

יש להם גם merrel וגם timberland.

קניתי משם זוג של רוקפורט ויצא לי כולל משלוח ומיסים שליש מחיר ממה שלא מתביישים לגבות עליהם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חנויות בארץ שמתמחות בתיאום ומכירה של נעלי . יש להם ציוד ממוחשב כדי להבחין צורת ריצה והליכה של לקוח. אם תגיע לחנות זאת ויעשו לך מבחנים, תגיד להם בסוף שנעל "לא מתאימה" לך אחרי זמן שהם השקיעו בך? איך תרגיש עצמך עם זה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

הבנתי לאיזה סוג של חנויות התכוונת. אני עשיתי את אותו הדבר בחנות המפעל של סאקוני. התאימו לי נעל, אבל בסוף אמרתי שהן מכוערות מדי ואני צריך לחשוב על זה. תשמע, כל אחד ומה שהוא מרגיש.. אותי עניין יותר הכסף שאשלם מאשר ה"בושה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה (לפני שאני מפברק שם מספר ת.ז.)

אם המספר הוא בשביל המכס, למה כשאני מזמין מחו"ל, השולח לא מבקש מספר ת.ז.?

buy America טוענים שזה בגלל שהם יבוא אישי ???

וכשאני מזמין לבד, זה לא יבוא אישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיבור היה על שימוש בשירות המשלוחים שלהם בלבד ולא על רכישת מוצר מהחנות שלהם. ברוב המקרים משתלם יותר לקנות עצמאית מאתר כלשהו ולהשתמש רק בשירות המשלוחים של buy2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...