תוכן Boris_yo - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Boris_yo

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  906
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Boris_yo

 1. האם כתובת ראשונה או שנייה או שתיהן מופיעות אחת או יותר רשימות? באילו רשימות בדיוק?
 2. אתה יכול לבדוק שתי כתובות שלך באתר הבאה ולומר לי אם אחת או שתיהן מופיות ברשימה וכמה פעמים? צריך ללחוץ על החץ בכפתור כתום ולבחור "Blacklist Check" ואז להקליד כתובת. https://mxtoolbox.com/SuperTool.aspx
 3. שלום, הכתובות שלך בצורה כזאת? ספרות אחרונות שונות או גם ספרות שבאות לפני? ***.5.29.20 ***.77.137.69
 4. בהתחלה אמרו שזה חזירות אבל רוב הספקים עושים את זה היום בעולם. רק תראה מה קורה עם זה בהודו ואני יכול לומר שאנחנו במצב יחסית יותר טוב. השאלה היא למה אתר חוסם כי אם פינג עובד טוב זה לא בעיה של CG-NAT כבר ויש משהו אחר שחוסם. ההשערה שלי היא שאני שייך לבלוק של כתובות פומביות שנרשמו במאגרי רשימות שחורות עקב ספאם שלקוחות עושים ואני משתף איתם כתובות שלהם באופן אקראי. גם אם ארכוש כתובת סטטית מה האחריות שכתובת לא נרשמה במאגרי רשימות שחורות? אני יכול לנסות לעבור לספק אחר שסביר מאוד מועיל CG-NAT ולקוות שיש פחות לקוחות ספאמרים?
 5. גם אצלך 2 כתובות איי פי? או שאתה גם לא יכול להיכנס לאתר הנ"ל? לא הצלחת להיכנס? http://avtosmazka.kz
 6. מישהו מפורום אחר עם תשתית הוט וספק הוטנט מדווח שמצליח להיכנס לאתר. בינתיים לא יודע אם כתובת שלו סטטית או לא. היום נציגה אמרה או שאני צריך שירות סינון אתרים או לרכוש כתובת סטטית בעלות של 15 ש"ח. לא מבין איך שירות סינון אתרים קשור לזה. לאחר זמן קצר מגלה עסקה טלפונית שלא ביצעתי והוספת שירות סינון אתרים שלא ביקשתי. חזרו אליי ושאלו איך אני יודע שם נציגה שעשתה עסקה ואמרתי שרואה במסמך סיכום עסקה שקיבלתי. ביקשה ממני לשלוח מסמך לשם דיווח על ביצוע עסקה ללא תיאום עם לקוח. אגב אתר לא עולה גם עם שירות סינון אתרים. שינו לי כתובת איי פי וזה לא פתר בעיה.
 7. שלום, נמצא על תשתית הוט עם ספק הוטנט שמתי לב שיש לי יותר מכתובת פומבית אחת. מופיעות 2 כתובות איי פי. תראו: 1. כתובת 5.29.22.122 - מופיעה במנוע חיפוש של גוגל אחרי הקשת חיפוש what's my ip - מופיעה באתר test-ipv6.com - מופיעה באתר showmyip.com - מופיעה ביישומון אנדרואיד PingTools 2. כתובת 77.137.78.132 - מופיעה באתר ipv6-test.com - מופיעה ביישומון אנדרואי Quick System Info PRO למה זה ככה?
 8. שלום, רוצה לשים מצלמת הבטחה נסתרת במארז אלומיניום ולמקם על גבי ארון. לדעתי זה יקרר אותה טיפה יותר. אם תפרוץ אש האם מארז אלומיניום ימנע התפשטות שלה? מצלמה הבטחה: https://www.banggood.com/Xiaovv-1080P-WIFI-AP-USB-Mini-IP-Camera-140-Wide-Range-AI-Human-Body-Detection-V380-Pro-128G-SD-Card-Cloud-Storage-CCTV-for-Home-Secure-Surveillance-Camera-p-1784776.html
 9. שלום, יש לי מצלמה Xiaovv 1080P USB כזאת: עד עכשיו השתמשתי בסוללת גיבוי להפעלת מצלמה שהספיק לי למספר ימים עד הייתי צריך להטעין סוללה מחדש. החלטתי להעביר מצלמה לזינת חשמל רצופה. יש לי כבל USB וקניתי מפסק בנוסף בשביל הפעלה/כיבוי פשוט. זו המצלמה שאני רוצה להציב על גבי ארון אבל לא יודע איך יותר טוב לקבע אותה במקום שלא תזוז. מארז שלה מתחמם ואני חשבתי אולי נמכר קונטיינר שעשוי מחומר שמקרר כמו אלומיניום ואופציונלית מאפשר זרימת אוויר. יש דבר כזה? גם מבחינת בטיחות... אם אני אטוס לחו"ל לחודש ואשאיר מצלמה מופעלת... יש מצב שמצלמה תעלה באש עקב עומס חשמל? או אם מגן יתר מתח או ממיר פנימי במטען USB יכשל ויזרים חשמל שמצלמה לא תתמודד איתו? תודה
 10. שלום, אני צריך רדיו נייח למטבח. רדיו עם רמקול/ים טוב/ים וקליטה טובה. גם עם תכונית חיפוש תחנות טובה. מכירים מותג ודגם טוב? תודה
 11. שלום, מישהו יכול להסתכל על יומן אירועים של הוטבוקס שלי? נראה לי יש שגיאות שחוזרות על אצמן.
 12. @Aviram Dan מה קורה? איך עובד? מה המהירות אלחוטית?
 13. @ariel007 אצלי מהירות הייתה לפי ציפיות בחיבור חוטי ועל זה הוט מסתכלים. הם לא מתחייבים לספק חיבור אלחוטי לפי ציפיות של לקוח.
 14. יש לי נתב אלחוטי עם 4 פורטים 10/100 LAN שעובד בתדר 2.5 ותקן N. האם מהירות של פורט WAN כפופה למהירות של פורטים LAN? אם מהירות אלחוטית בתקן N שלו היא עד 300 מגה האם נתב אלחוטי יהיה מוגבל למהירות אלחוטית של 100 מגה עקב פורטים LAN שעובדים במהירות עד 100 מגה?
 15. יש לי הוטבוקס 1 ותשתית הוט עם ספק הוטנט במהירות של 200 מגה אחרי שדרוג ממהירות של 100 מגה. הדגש אצלי הוא על מהירות אלחוטית ואחרי שדרוג לא הרגשתי הבדל. הנתב שיש לי עובד על תדר 2.5 ותקן N. ביקשתי לשדרג להוטבוקס 4 ואמרו לי זה כרוך בעלויות נוספות. הבנתי שהוטבוקס 4 מגיע עם שדרוג למהירות של 500 מגה אבל אם להיתעקש יש מצב לקבל אותו בחבילה של 200 מגה.
 16. שלום, לא יכול למצוא מפרט טכני של הוטבוקס Fast 3184, ספציפית מהירות אלחוטית שלו בתקן 802.11n האם מהירות היא 150 מגה או 300 מגה?
 17. אני בתשתית של הוט וספקית הוטנט, גולש ב-100 מגה. בהתחלה ראיתי ראוטר TP-Link Archer VR-400 ואחר כך ראוטר Xiaomi Mi 4A מישהו יודע איזה יותר טוב? יש למישהו Xiaomi? אודה אם תשתפו חוויה שלכם.
 18. מה שאני אוהב על אפליקציה זו זה מאגר עשיר שלה. מה שאני לא אוהב זה ניסיונות שלה להפוך לחייגן ושולח SMS ברירת המחדל. הממשק שלה עמוס בפרסומות ולא ידידותי מבחינת שימוש. מעבר לזה נמאס מהתראות של אפליקציה על שידרוג מנוי. מישהו יכול להמליץ על אפליקציה אלטרנטיבית? חשוב לי בעיקר מאגר וממשק טוב ללא בקשות שידרוג מנוי. תודה.
×
 • צור חדש...