Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד שאני מוצא את הזמן לשבת לשחק קצת, המשחק הזה מזכיר לי למה אני לא טורח אפילו לנסות להפעיל אותו...

מה עושים עם הח** הזה?? מה לא ניסיתי, התקנתי מחדש, את DX, VC אפילו punkbuster ניסיתי להתקין מחדש:s07:

WRE2YOJ.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה זה רק אני או שהטקסטורות של הקרקע נראות פשוט זוועה מאז הפאצ' של 16 לחודש??? זה נראה כאילו אני משחק על 1000000000000000 LOD BIAS, אפשר לראות את הפרטים בקרקע אולי ברדיוס של מטר ממני, ואחרי זה פשוט יש צבע אחד לאדמה כמו באיזה ציור גרוע וזהו ...

אגב שמתם לב שיש 2 דיונים על BF4, אחד כללי ואחד על בעיות טכניות, אבל בתכלס שניהם על הבעיות הטכניות ? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא מישהו שמשחק על אותם הגדרות כמוני..יש לו I7 3770K אני עם I5 4670K הוא עם OC ל 4.4 אני בלי..

מקבל בסביבות 90-115 עם כרטיס יחיד..זה הגיוני ההבדל הזה בגלל ה OC למעבד?

אולי הוא עשה OC לזכרונות?

BF4 אוהב מהירים.. כמה שיותר מהיר יותר טוב

תראה פה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה זה רק אני או שהטקסטורות של הקרקע נראות פשוט זוועה מאז הפאצ' של 16 לחודש??? זה נראה כאילו אני משחק על 1000000000000000 LOD BIAS, אפשר לראות את הפרטים בקרקע אולי ברדיוס של מטר ממני, ואחרי זה פשוט יש צבע אחד לאדמה כמו באיזה ציור גרוע וזהו ...

אגב שמתם לב שיש 2 דיונים על BF4, אחד כללי ואחד על בעיות טכניות, אבל בתכלס שניהם על הבעיות הטכניות ? :D

אצלי מאז העדכון הבעיה עם שני כרטיסים שהטקסטורות הרחוקות פשוט הפכו להיות צבעים, הר ירוק פשוט הפך לגוש ירוק, קטע חום לגוש חום, עם כרטיס אחד זה לא קרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטונים האלה תלושים לגמרי... 50fps הבדל בגלל 800mhz זיכרון יותר?! אני אישית לא הייתי מאמין לזה...

לא מודדים הבדלי ביצועים בהפרש אלא בחילוק.

זה יכל היה להיות 18FPS מול 23FPS ואז פתאום היה נראה לך בסדר שזה 5FPS, ושזה 180 מול 230 זה הבדל של 50FPS ולא בסדר? עוד לא הבנתי איך כל כך הרבה אנשים לא שמים לב לזה.

ואגב אם מופעל לו PARKING אז כשהוא מפעיל HT יש מצב שהוא משתמש למשל ב3 ליבות אמיתיות ו3 לוגיות (אם ההגבלה ל6 ליבות) לעומת 4 ליבות אמיתיות על HT כבוי.

אגב מה שחשבתי לגבי ההבדל שBF4 מראה בין במהירויות שונות זה בגלל הDX11.2, הוא טוען מידע שאמור להיות בVRAM אל הDRAM.

אצלי מאז העדכון הבעיה עם שני כרטיסים שהטקסטורות הרחוקות פשוט הפכו להיות צבעים, הר ירוק פשוט הפך לגוש ירוק, קטע חום לגוש חום, עם כרטיס אחד זה לא קרה

אתה מדבר על הבאג של הטקסטורות המהבהבות שזה פשוט באמת היה לגמרי צבע אחיד ? או שזה ככה נראה כל הזמן ולא מדובר בבאג ממש בולט ? אצלי GTX 660 יחיד והאדמה ממש כמעט הפכה לגוש חום.... לפני זה הייתי משחק LOW בטקסטורות ועכשיו אפילו אולטרה לא נראה לי מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאני מפעיל vsync הכל מהבהב, חוץ מזה ב-CF צמחייה ירוקה על הר פשוט היתה בצבע ירוק אחיד ומרוח, לא מבינים שזה בכלל הר או שאלו צמחים, גם האדמה הפכה לגוש חום ורק כשהתקדמתי פתאום התגלו פרטים מהדרך:rolleye0018:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...