Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

חזק :D :D

המפה Gulin peaks אם אני לא מתבלבל ממש חשוכה , הגזימו. והמטוס המפציץ ממש דפוק, הוא מפוצץ כל משוריין ברדיוס ענק מהמוקד פגיעה, מי שמשחק טוב עם טנק ויש לו את המפה בראש וכל הזמן מתכנן איך להגיע לדגלים בדרך חכמה בלי להתקל בהפתעה ב10 טנקים ומהנדסים, זה פשוט ממש הורס מהרצינות שהייתה למשחק כשיכולים לפוצץ אותך כל כך בקלות בלי שאתה עשית משהו לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהבתי רק את סליק רוד, וגם זה בקושי. השאר חשוכות ומתוכננות רע.

נתקלתי שוב ושוב באותו המצב ש4 טנקים מתקמפרים אחד ליד השני בלי אפשרות להתקרב אליהם בגלל שהמפה לא מאפשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לפני כמה שעות הרצתי את המשחק שוב על ULTRA ובלי ה AO ובלי AA

ו..וואלה המשחק זרם פצצה ! או שזה באמת מה שהפריע או שקרה נס פתאום .. חחח

אפילו עם AA מעט זה זרם יפה , לא כמו קודם שהיה קטסטרופלי ..

קשה לי להאמין שהקשקוש הזה שינה את המשחק .. שיהיה... העיקר נהנתי מהמשחק כמה שעות טובות וזה מה שחשוב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוציאים עכשיו עדכונים לשרתים ולמשחק עצמו, אני מקווה שזה יפתור חלק מהבעיות, לפחות את הבעיות שהם מציינים שהאם מתקנים.

כבר התחלתי להוריד את העדכון, הוא שוקל 888MB.

גם כן שהשרתים מושבתים לכמה שעות, אז המשחק מת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חרטה, התלהבתי לשניה כשקרץ לי לעין תיקונים לFPS DROPS וDEATH BEHIND COVER, אבל מסתבר שהראשון מדבר על מקרה ספציפי שיורים על אזור שנפל אחרי הלבולושן, והשני מדבר בכלל על זה שהמצלמה לא מכוונת כמו שצריך כשמתכופפים או שוכבים -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק למראת שידעתי שאני יתאכזב ממנו,והתאכזבתי עוד יותר,טוב שקניתי ב 100 שקל...חזרתי ל BF3 עדיף בהרבה על BF4...

המצב לא היה שונה ביניהם (האמת אפילו יותר בעיות היו בBF3 ) .בשביל שזה יהיה משתווה,יש להשוות בזמן יצאתם ולא במצב שבמשחק אחד (BF3) עבר עליו שנתיים עם כמה וכמה פאצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...