Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

ומה יוצא מזה ? שככה זה באמת יהיה אולטרה או מה ? בכל אופן זאת ה-הגדרה להתפשר בה בשביל לקבל יתרון לדעתי, סך הכל מוסיף המון עשבייה שתסתיר שחקנים, זה לא שמוריד את האיכות של העשבייה שכן תשאר ...

אם מישהו באמת מתעניין בזה אפשר גם לנסות לשים הגדרה מהמשחק מהBF4.EXE, ואז להשתמש רק בX86 EXE כי הבנתי שהוא לא יכול לשנות הגדרות גרפיות ... אז אולי יצא מצב שזה כל הזמן יהיה על אותה הגדרה או משהו.

אישית אחרי פחות מחודש הורדתי אפילו TEXTURES לLOW כי זה הופך את החול, במיוחד בZVOD311, ממלא בפרטים וצללים, לסתם קרקע חומה. במצב הרגיל אין לי שום סיכוי לראות מוקש למשל. מוריד גם את האיכות של המים די הרבה לצערי.

בBF3 זה לא הזיז FPS, רק שימוש בVRAM, כאן זה גם מזיז די הרבה FPS (אני חושב שרק בין LOW לMEDIUM, שם באמת זה נראה אחרת לגמרי ולא סתם רזולוציה שונה של הטקסטורות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמתי לב לעוד בעיה מאוד מעצבנת שמטרידה את רוב השחקנים

#1 - באג היעלמות סמן הכוונת.

-פתרון זמני - לחיצה על ESC וחזרה למשחק וזה פותר את זה זמנית.

מצאתי למה זה קורה, בעקרון שמתי לב שיש קונפליקט בין הפקודה של לזרוק רימון, להטיל ערכת עזרה ראשונה\קופסאת תחמושת, פאווטצ' מחסניות או CLAYMORE\MINE נוצרת פקודה שמחליפה את סוג סמן הכוונת, למשל כשאני זורק רימון למאית שניה הכוונת נעלמת ומתחלפת ל נקודה קטנה, לאחר מכן בחזרה לנשק היא נעלמת שוב וחוזרת בתור כוונת CROSS.

אני מאמין שהבעיה טמונה בטווח שבין החלפת הכוונות וזה עניין טכני לחלוטין.

#2 - באג ה ESC בזמן שאתה מקבל החייאה - מה הוא הבאג?

קורה לכם לפעמים שירו בכם, נהרגתם, ועכשיו אף רופא לא מחייה אתכם, ואתם ניגשים לתפריט הנשקים כדי להחליף אקדח או קסטומיזציה שונה.. ופתאום מופיע לכם במסך שילוב תפריטים של האם אתה רוצה לעשות REVIVE? לחץ על רווח בכדי לאשר את ההחייאה.

מה קורה עכשיו? יש תפריט שמשאיר אתכם בעולם בין המתים לחיים, אוייבים רואים אתכם מנשקים את האדמה בעודכם מנסים ללחוץ על רווח בזעם שובר מקלדות, הבעיה פה היא גם טכנית, במצב שבו אנו נמצאים בין שני תפריטים אנחנו יוצרים התנגשות שלא מאפשרת פעולות בתפריט ההחייאה, גם אם נלחץ על ESC, ALT CTRL DEL או אפילו מזעור רגיל ALT + TAB זה לא יפתור את הבעיה, או שנחכה שיגמר הסיבוב, או שנצא ונחזור לשרת... הדבר מאוד מעצבן! מאוד!

#3 מצב שסידרו ב BF3 ולא המשיכו אותו ב 4:

דריסת חברי קבוצה עם רכב לא מאוייש, מכירים את זה שאתם מחכים לרכב או מסוק, והוא בדיוק עשה ספון, ואתם באים לעלות עליו ו.. בום! אתם נדרסים ע"י רכב לא מאויש לרוב "QUAD BIKE" או JEEP ומסתבר לכם שמישהו מהקבוצה רצה למנוע מכם מלקחת מסוק, תפזורת במפה, או סתם בשביל הכיף הפרטי שלו.

הדבר הזה אישית אותי מרתיח משום שזה מוריד K/D וגם מבזבז לי זמן, שחיכיתי לאותו שרציתי.

DICE צריכים להחזיר את ההגבלה הזאת על רכבים ידידותיים לא מאויישים.

4# באג החייאה נוסף - לפעמים לא ניתן להחיות גופה של חבר עקב היותה משתלבת לסירוגין עם העולם הווירטואלי, משמע היא נעלמת או בתוך הטקסטורות של המשחק... ולא ניתן בשום פנים ואופן להחיות אותה יותר. ככה מאבדים אפשרות לתת לחברים לחזור ולשנות את התוצאה.

ייתכן שאזכור עוד פרטים בהמשך ואעדכן עד כה בהצלחה לכולם,

כולם מוזמנים לדבר איתי במידה וצריכים עזרה או תמיכה במשחק אני זמין פה ובטים ספיק לרוב כל יום.

גם בעיות אוריג'ין ותקלות רכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קורה עוד לפני העדכון ובעוד מפות אם אני לא טועה..

יש לי כרטיס של נוידיה..מה זה ה NV INSPECTOR?

מישהו?

למי שעדיין לא מובן.

ברגע שיוצאים מהשחק צריך (תמיד) להחזיר את ההגדרה שוב ל

ULTRA . ושמעוניינים שוב לשחק - להגדיר לMEDIUM . למי שיש 7 להגדיר על

LOW .

אם אני משחק תמיד על ULTRA..צריך לעשות משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לעוד בעיה מאוד מעצבנת שמטרידה את רוב השחקנים

#1 - באג היעלמות סמן הכוונת.

-פתרון זמני - לחיצה על ESC וחזרה למשחק וזה פותר את זה זמנית.

מצאתי למה זה קורה, בעקרון שמתי לב שיש קונפליקט בין הפקודה של לזרוק רימון, להטיל ערכת עזרה ראשונה\קופסאת תחמושת, פאווטצ' מחסניות או CLAYMORE\MINE נוצרת פקודה שמחליפה את סוג סמן הכוונת, למשל כשאני זורק רימון למאית שניה הכוונת נעלמת ומתחלפת ל נקודה קטנה, לאחר מכן בחזרה לנשק היא נעלמת שוב וחוזרת בתור כוונת CROSS.

אני מאמין שהבעיה טמונה בטווח שבין החלפת הכוונות וזה עניין טכני לחלוטין.

#2 - באג ה ESC בזמן שאתה מקבל החייאה - מה הוא הבאג?

קורה לכם לפעמים שירו בכם, נהרגתם, ועכשיו אף רופא לא מחייה אתכם, ואתם ניגשים לתפריט הנשקים כדי להחליף אקדח או קסטומיזציה שונה.. ופתאום מופיע לכם במסך שילוב תפריטים של האם אתה רוצה לעשות REVIVE? לחץ על רווח בכדי לאשר את ההחייאה.

מה קורה עכשיו? יש תפריט שמשאיר אתכם בעולם בין המתים לחיים, אוייבים רואים אתכם מנשקים את האדמה בעודכם מנסים ללחוץ על רווח בזעם שובר מקלדות, הבעיה פה היא גם טכנית, במצב שבו אנו נמצאים בין שני תפריטים אנחנו יוצרים התנגשות שלא מאפשרת פעולות בתפריט ההחייאה, גם אם נלחץ על ESC, ALT CTRL DEL או אפילו מזעור רגיל ALT + TAB זה לא יפתור את הבעיה, או שנחכה שיגמר הסיבוב, או שנצא ונחזור לשרת... הדבר מאוד מעצבן! מאוד!

#3 מצב שסידרו ב BF3 ולא המשיכו אותו ב 4:

דריסת חברי קבוצה עם רכב לא מאוייש, מכירים את זה שאתם מחכים לרכב או מסוק, והוא בדיוק עשה ספון, ואתם באים לעלות עליו ו.. בום! אתם נדרסים ע"י רכב לא מאויש לרוב "QUAD BIKE" או JEEP ומסתבר לכם שמישהו מהקבוצה רצה למנוע מכם מלקחת מסוק, תפזורת במפה, או סתם בשביל הכיף הפרטי שלו.

הדבר הזה אישית אותי מרתיח משום שזה מוריד K/D וגם מבזבז לי זמן, שחיכיתי לאותו שרציתי.

DICE צריכים להחזיר את ההגבלה הזאת על רכבים ידידותיים לא מאויישים.

4# באג החייאה נוסף - לפעמים לא ניתן להחיות גופה של חבר עקב היותה משתלבת לסירוגין עם העולם הווירטואלי, משמע היא נעלמת או בתוך הטקסטורות של המשחק... ולא ניתן בשום פנים ואופן להחיות אותה יותר. ככה מאבדים אפשרות לתת לחברים לחזור ולשנות את התוצאה.

ייתכן שאזכור עוד פרטים בהמשך ואעדכן עד כה בהצלחה לכולם,

כולם מוזמנים לדבר איתי במידה וצריכים עזרה או תמיכה במשחק אני זמין פה ובטים ספיק לרוב כל יום.

גם בעיות אוריג'ין ותקלות רכישה.

הקטע עם הכוונת HIP FIRE היה עוד מBF3 :\ לא יודע איך הם לא תיקנו עדיין

בנוגע להחייאה אני חושב שאתה יכול פשוט לעשות REDEPLOY,

בנוגע לרכבים אני לא רואה סיבה לחכות לרכב... פשוט תעשה את זה מהתפריט SPAWN, אתה תשיג אותו יותר מהר ככה (יותר סיכוי להשיג), ואם אכפת לך מהSTATS אז גם לא תהרוס את הSPM שלך ככה בזמן ההמתנה...

הבאג עם הREVIVE, האמת שבBF3 זה היה קורה לי רק אם מישהו בתוך עשבים\מים או שיש עליו MEDKIT\AMMO, כאן זה קורה בלי סיבה כששחקנים באזור פתוח לגמרי! מה שכן אפשר להחיות מאיזה קילומטר זה ממש מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, זה הבאג.

בזמן שאתה על אולטרה אתה מקבל בפועל low.

:o

אז זה אומר שבעצם כל הזמן הזה שיחקתי על LOW?

בשביל לשחק על ULTRA צריך לשנות לאולטרה ולצאת ואז להכנס לשנות למדיום?:huh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שלישית. שמתכוון לצאת מהמשחק תחזיר שוב לאולטרה ותשמור. אחרת אם תצא שהגדרה על מדיום, לא תוכל לשחק בפעם הבאה באמת על איכות גבוהה.

אם קיבלת קיק מהשרת (קורה לפעמיים :ugly21:) אז תצטרך להכנס למשחק להגדיר לאולטרה ..לצאת ולהכנס שוב ואז להגדיר למדיום. אכן קשה.עדיף במצב כזה לשחק עם מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאג של ההריגה בפגיעה אחת לא סודר! במשחקים האחרונים זה קרה בכל משחק כמה פעמים. בנוסף לזה קרה לי שפגיעה אחת הורידה לי 80% מהחיים מרחוק עם AR או SMG.

זה ממש מחורבן לשחק ככה, אנשים הורגים אותי ב 2 פגיעות ואני יורה בהם חצי שעה. רואה כדורים עוברים דרכם, רואה אנימציות של פגיעה על הדמויות שלהם אבל אחרי זה יש להם 100% חיים. מצב מזעזע...

דרך אגב הם הודיעו שהם מפסיקים על העבודה על התוספות למשחק בשביל להוציא עדכוני באגים, אם מתחשבים בזה שהם שקרו בקשר לסידור של הבאג המדובר לא הייתי מאמין לידיעה הזו יותר מידי:

http://kotaku.com/ea-wont-work-on-new-battlefield-4-dlc-until-flawed-gam-1476602679

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,

הבאג לא נותן לך לעשות שום דבר שקשור לREDEPLOY, שום דבר שנוגע למשהו חי, כלומר אתה בעקרון מת וחי, אי אפשר להרוג אותך, כולם רואים אותך כאויב או חבר אפשר לירות עליך ואתה תשפריץ דם לכל כיוון אבל אתה לא תמות ולא תוכל לעשות דבר בנידון עד לסיום הסיבוב.

בנוגע לרכב, אני לא מדבר על זה, אני מתכוון על כך שאתה כבר אחרי SPAWN הלכת ברגל שעות או כמה דקות ומצאת או רכב ואתה יכול להיכנס אליו, אבל כמה חבל שדורסים אותך עם רכב בלתי מאויש.

עוד דבר מאוד חשוב שראיתי לאחרונה, קרה לי שמתתי מקופסאת תחמושת ורפואה + שינוי קיט מהקומנדר, היא פשוט נפלה עלי מהשמיים כמובן שזה יותר הצחיק אותי מלעצבן אבל זה יוצר מצב שלפעמים אי אפשר להחיות אותך אחרי שהיא נופלת עליך, בין אם הקומנדר איתך או לא היא תהרוג אותך.

לגבי החייאה- כן ניתן לעשות דפיברילציה ממרחק גדול יותר מהנורמאלי, אני משחק בהרבה שרתי "לוקר" ויש שם המון קירות ומעברים וכשמישהו מתפוצץ שם מרימון או טיל אז לפעמים הוא מתמזג עם הקיר שמאחוריו וזה בעייתי להחיות אותו.

באג:

מצאתי באג מאוד מעצבן, במפה "DAWNBREAKER" ישנו אזור מסויים לדוגמא CQ SMALL - באובג'קטיב - C עולים למעלה במדרגות, נכנסים לבניין איפה שניתן להרים USAS-FRAG ROUND GREEN LASER SIGHT מפה, ממשיכים קצת קדימה וישנו מעבר עילי - (גשר מקשר) בין שני הבניינים, בגשר הזה משני צדדיו מחופה בקירות מסך זכוכית, ניתנים לשבירה, שימו לב שאם תהיו בתוך הבניין הראשון עוד לא תעברו לא תוכלו לראות כלום מעבר לקירות האלה גם אם נשברו הזכוכיות, בנוסף אם עושים חור בקיר לפני הגשר הפנימי הזה, לא יהיה ניתן לראות כלום דרכו, זה באג מציק שקשור לפיזיקה.

הם צריכים לסדר את זה...

הקטע עם הכוונת HIP FIRE היה עוד מBF3 :\ לא יודע איך הם לא תיקנו עדיין

בנוגע להחייאה אני חושב שאתה יכול פשוט לעשות REDEPLOY,

בנוגע לרכבים אני לא רואה סיבה לחכות לרכב... פשוט תעשה את זה מהתפריט SPAWN, אתה תשיג אותו יותר מהר ככה (יותר סיכוי להשיג), ואם אכפת לך מהSTATS אז גם לא תהרוס את הSPM שלך ככה בזמן ההמתנה...

הבאג עם הREVIVE, האמת שבBF3 זה היה קורה לי רק אם מישהו בתוך עשבים\מים או שיש עליו MEDKIT\AMMO, כאן זה קורה בלי סיבה כששחקנים באזור פתוח לגמרי! מה שכן אפשר להחיות מאיזה קילומטר זה ממש מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש במשחק לאג של 300MS ??????? ידוע אם זה על מקסימום NET SMOOTHING או שזה בנוסף אליו ?? ואו 300MS דיליי במשחק FPS ... ואנשים עוד משלמים ל014 ומקבלים 1MB בחו"ל עם חבילות 100MB רק בשביל להוריד את הפינג מ80 ל70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשחק BF 4 פינקתי את עצמי במחשב חדש עם SAPPHIRE R9 280X VAPOR X

אבל לא יכולתי לשחק - כל הזמן היו מסכים שחורים, כתומים וכל מיני צבעים משונים כמה דקות אחרי הייתי מתחיל לשחק. בדקתי מעבד וכרטיס מסך ב OCCT, גם ניסיתי METRO 2033 שנחשב למשחק כבד על הגדרות מקסימליות והכל עבד פיקס. רק BF 4 ו BF 3 קרסו לי. האשמתי את המשחק ודרייברים של , אבל אחרי שפאץ' לא תיקן כלום וכמה גירסאות של דרייבר בטא לא עזרו התחלתי להיות בספק.

פתחתי בחיפושים מעמיקים ב גוגל ומצאתי פתרון. התברר ש SAPPHIRE שינו מתח של זיכרון לא ברור למה. ב HD 7970 GHZ הוא היה על 1.6V וב R9 280X VAPOR X שזאת גרסה rebranded של אותו 7970 GHZ הם הורידו את זה ל 1.5 V

הכרטיס נמצא ב OC מהמפעל וחלק מכרטיסים בחלק ממשחקים הופכים לבלתי יציבים. התפרון הוא פשוט. שוב להעלות את המתח של זיכרון ל 1.6 השתמשתי ב AFTERBURNER ואחרי פעולה הזאת המשחק יציב כמו סלע. יש קריסות של המשחק עצמו אבל זה משהו אחר ואני מקבל מידע על זה שמשחק הפסיק להגיב ויכול לסגור אותו ולא מסך שחור שפתרון היחיד לצאת ממנו היה לעשות forced restart

מקווה שזה יעזור למשהו שנתקל באותם בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...